Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Joanna Jędrzejczyk zapewnia, że sława jej nie zmieniła: "Pracowałam w warzywniaku, zarabiałam 200 ZŁOTYCH TYGODNIOWO"

70
Podziel się:

Joanna Jędrzejczyk utrzymuje w nowym wywiadzie, że do najbiedniejszych nie należy, ale nie to jest w życiu najważniejsze. "Mogłabym być dzisiaj w Polsce, a jutro w Mediolanie. Kupić sobie samochód, o jakim tylko zamarzę, ale to o niczym nie świadczy" - twierdzi.

Joanna Jędrzejczyk zapewnia, że sława jej nie zmieniła: "Pracowałam w warzywniaku, zarabiałam 200 ZŁOTYCH TYGODNIOWO"
Joanna Jędrzejczyk opowiada o tym, co jej zdaniem jest w życiu ważne (East News, AKPA)

Joanna Jędrzejczyk zapisała się w pamięci wielu Polaków głównie dzięki niezaprzeczalnym sukcesom sportowym. Choć wielu wciąż ma to na uwadze, to sama sportsmenka zaczęła odcinać kupony od dotychczasowej popularności i dziś coraz częściej widuje się ją na szklanym ekranie. Mowa tu szczególnie o roli jurorki w programie TVP "Dance Dance Dance", która została przyjęte dość skrajnie.

Mimo kilku decyzji zawodowych, które zdaniem internautów były niestety błędne, Joanna Jędrzejczyk wciąż stanowi inspirację dla wielu młodych zawodniczek. Widzowie w sporej części są zresztą przekonani, że flirt z TVP wcale nie wyszedł jej na dobre, o czym świadczą ich komentarze. Nie są zresztą odosobnieni w tej ocenie, bo opiniami Jędrzejczyk nie byli podobno zachwyceni nawet sami producenci "Dance Dance Dance".

Zobacz także: Kłótnia między Joanną Jędrzejczyk a Idą Nowakowską w "Dance dance dance"

Jeszcze inną kwestią pozostaje, że media polubiły sportsmenkę na tyle, aby wciąż przeprowadzać z nią kolejne wywiady. Tym razem w Joannie partnerkę do dyskusji dostrzegło pismo "Twoje Imperium", które dla odmiany postanowiło porozmawiać z nią o początkach kariery. Nie obyło się bez dość zaskakujących wyznań, a nawet konkretnych kwot, które Jędrzejczyk zarabiała przed laty.

Przede wszystkim doceniam to, co mam. To, kim jestem. I dziękuję Bogu za każdy dzień. Siedem lat temu pracowałam w warzywniaku, zarabiałam 200 złotych tygodniowo. Jednocześnie trenowałam i poświęcałam się karierze. Dzisiaj znajduję się w zupełnie innym miejscu, ale długa droga, jaką do niego przeszłam, sprawia, że twardo stąpam po ziemi - zapewniła.

W dalszej części rozmowy Jędrzejczyk przekonuje, że sukcesy w sporcie przełożyły się też na stabilną sytuację finansową, dzięki której dziś nie może narzekać na brak środków do życia. Uznała też, że warto pochwalić się tym, co mogłaby za ową fortunę zrobić, ale jednak nie robi.

Mogłabym być dzisiaj w Polsce, a jutro w Mediolanie. Kupić sobie samochód, o jakim tylko zamarzę, ale to o niczym nie świadczy. Prezesem, celebrytą i mistrzynią tylko się bywa. A człowiekiem jest się do końca. Pozostaje z nas tylko tyle, ile damy siebie innym - twierdzi.

W rozmowie Joanny z kolorowym magazynem udało się też wcisnąć palącą kwestię rodziny i potomstwa, których sportsmenka podobno bardzo pragnie.

Zawsze o tym marzyłam, choć dla sportsmenki łączenia kariery z życiem osobistym nie jest łatwe - skwitowała.

Cieszycie się, że tak chętnie otwiera się teraz na media?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(70)
Lola
12 miesięcy temu
No Ok tylko to był duży warzywniak Twoich rodziców, a Ty w nim jedynie pomagałas jako nastolatka... widzę ze ratowanie wizerunku mode on
Justyna
12 miesięcy temu
Teraz pytanie, komu tak naprawdę potrzebne jest oglądanie sportu? To jest tylko propagowanie niezdrowej rywalizacji i agresji między ludźmi, nic zdrowego. Sportowcy np piłkarze zarabiają ogromne pieniądze, w imię czego? Jest w tym jakiś sens? Nie ma, zresztą tak jest skonstruowany ten świat, że najważniejsze sprawy spychane są na margines, a na wierzch wywlekanie nieznaczące.
Pielegniarka
12 miesięcy temu
Ciężko to pracują kardiochirurdzy neontologi, ucząc się tyle aby mogli operować serca dzieci ważących mniej niż kostka masła
Niezaintereso...
12 miesięcy temu
Nie urzekła mnie ta historia
xdddd
12 miesięcy temu
i dobrze, ciezkoo pracowała, nalezy sie
Najnowsze komentarze (70)
ALE TAKA JEST...
12 miesięcy temu
JAKIE MA WORY POD OCZAMI SORY ZA SZCZEROSC MOJA
zzzzzz
12 miesięcy temu
ja tam JJ lubie, ciezko pracowala na swoj sukces
Yui
12 miesięcy temu
Zarabiała małe pieniądze w ufc. Była mistrzynią ale na kiepskim kontrakcie. Owszem paręset tysięcy zarobiła plus kontrakty reklamowe więc w sumie może z 1mln złoty. Co to za bogactwo jak z 500tys za mieszkanie musiała zapłacić??
Menager
12 miesięcy temu
Ponad 300 kom usuniętych 🤦🏼
mm94
12 miesięcy temu
Mam duży problem żeby odróżnić ją od Szpaka
Ewela
12 miesięcy temu
Wulgarna chlopiara, zero delikatności i kobiecości
Ala
12 miesięcy temu
Lubię ją fajna dziewczyna i ma pasje nie jak reszta łomów zero pasji
Lipa
12 miesięcy temu
Polskie realia ... tragedia z pracą i życiem nie ma za co żyć ani za co rachunki płacić powi mi wkoncu zrobić coś z rzadzacymi ....
Vvv
12 miesięcy temu
Szczerze nie lubię tej baby ale życzę jej wszystkiego dobrego
lolo
12 miesięcy temu
Jak widać ze zdjęć z planu "Dance, Dance, Dance" z każdej osoby styliści mogą zrobić piękną.
by Ann
12 miesięcy temu
Za pieniądze kultury osobistej nie kupisz. Nie masz takich pieniędzy.
Gosc
12 miesięcy temu
A w ameryce noe robinjuz kariery. Malo telewizyjna twarz a wrecz pod Budke z jabolami.
Bravo Aska
12 miesięcy temu
A co wy od niej chcecie ?ciezko pracowala i nadal jest normalna,a przy tym kobieca,bez tych celebryckich zachowan jakie mamy dookola
Megane
12 miesięcy temu
Ona wygląda jakby dopiero co zeszła z ringu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie