Witek
|

Kate Middleton zdradziła, jakie było pierwsze słowo jej synka! O dziwo książę Louis nie powiedział "mama"...

64
Podziel się

Anegdotką księżna podzieliła się podczas kręcenia świątecznego materiału dla telewizji BBC, gdzie wraz z Williamem gotowali ze znaną brytyjską autorką książek kulinarnych, Marry Berry. Pisarka zdradziła też, jak na planie książę traktował żonę.

Kate Middleton zdradziła, jakie było pierwsze słowo jej synka! O dziwo książę Louis nie powiedział "mama"...
(East News)

Choć mogłoby się wydawać, że tematy odnośnie Meghan Markle powinny się już dawno wyczerpać, nic bardziej mylnego. Ukochana księcia Harry’ego wciąż jest tym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej, o którym tabloidy rozpisują się najchętniej.

Kate Middleton i książę William robią zatem, co mogą, by być w centrum zainteresowania. Nieco mniej kontrowersyjne od Sussexów małżeństwo robi to, co wychodzi im najlepiej - z uśmiechem na twarzy wypełniają książęce obowiązki.

Jak donosi Daily Mail, Cambridgeowie kręcili ostatnio świąteczny materiał dla telewizji BBC wraz ze znaną brytyjską autorką książek kulinarnych, Marry Berry. 84-latka ma na swoim koncie ponad siedemdziesiąt pozycji dotyczących gotowania i jak się okazuje była inspiracją dla pierwszych słów księcia Louisa. W materiale, w którym książęca para gotuje dla stu pięćdziesięciu wolontariuszy, a który ma ukazać się w brytyjskiej telewizji już w poniedziałek, Kate ujawniła:

Jednym z pierwszych słów Louisa było słowo "Mary", ponieważ półka z książkami o gotowaniu znajduje się właśnie na jego wysokości - wyznała księżna, która prywatnie ceni sobie kulinarne wskazówki Berry i dodała:

W tym wieku dzieci są zafascynowane twarzami. Myślę, że gdybyście się spotkali, na pewno by Cię rozpoznał i powiedział: "To Mary Berry".

W rozmowie z brytyjskim magazyn autorka książek kulinarnych podzieliła się swoimi odczuciami odnośnie relacji książęcej pary, porównując ich do pary gołębi:

Naprawdę zachowują się jak para gołębi. Kiedy są obok siebie, William ciągle dotyka jej ramienia i patrzy na nią z uśmiechem. Ona robi to samo - zdradziła. Widać też, że książę jest bardzo dumny z żony.

KOMENTARZE
(64)
Qas
2 miesiące temu
Ale dzieciaczki im wyszly slodkie. :)
Bob
2 miesiące temu
Wesołych i zdrowych świąt kochani!!!
Ola
2 miesiące temu
Kobieta w różowej sukience ma 84 lata ?? Wow
NINA
2 miesiące temu
SŁODZIAKI
Pudelko
2 miesiące temu
No i dobrze, powinien być z niej dumny. Bardzo ich lubię!
Najnowsze komentarze (64)
Zbychu
2 miesiące temu
Bardzo brzydka para. Niema brzydszych par ksiazecych w Europie
Ja.
2 miesiące temu
I to jest piękne że nie muszą się obnosić ze swoimi uczuciami, wystarczą drobne gesty żeby pokazać że się kogoś kocha. To eleganckie i skromne pokazywanie uczuć jest bardzo fajne a nie ciągłe trzymanie się za ręce jak to maja w zwyczaju Meghan i Harry :)
Dick
2 miesiące temu
Pewnie Ciocia czyli opiekunka
Ola
2 miesiące temu
Wesołych świąt :::😉😃😇😀😄
Babajaga
2 miesiące temu
Bo mały książę nauczył się czytać a dopiero potem mówić
Gosc
2 miesiące temu
Jest piękna i ma klasę.
Little_Cherry
2 miesiące temu
Pomóż Wiktorii zrobić pierwszy krok!! Fundacja Avalon 10233. Nie bądź obojętny.. Idą Święta okaż serce. 💗 Wiktoria Dacewicz
nie znam
2 miesiące temu
Znacie w międzynarodowym show biznesie kogokolwiek, kto nie jest niebezpiecznym dla samego siebie i swojego otoczenia (zwłaszcza własnych dzieci) pajacem i nauczycielem nowych pokoleń pajaców? Poproszę łapki w dół jeśli nie znacie. Jeśli jak ja nie znacie, nie proszę o nic.
Elo
2 miesiące temu
Strasznie brzydkie te dzieci🤣🤣🤣przynajmniej wiadomo, że z prawego łóża
Mieszkaniec
2 miesiące temu
Kate ma piękne zęby.
Marta
2 miesiące temu
Śliczne dzieciaczki:) podobne do Babci
myślcie!!!
2 miesiące temu
Jeśli ktokolwiek na nich coś płaci, to nie Angole tylko Wspólnota Narodów. Wszystkie kraje, w których Elżbieta sprawuje funkcję odpowiednika Trumpa albo Dudy, czyli żadnej.
Jjj
2 miesiące temu
Brzydkie te ich dzieci.Niedzisiejsze. Jakiejs przedpotopowej urody przodkow .
Jhg
2 miesiące temu
Martyna wygrała big brathera nie głosujecie
...
Następna strona