Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Kinga Rusin APELUJE do Andrzeja Dudy: "Czy odetnie się pan od tego hejtu TVP, wetując ustawę o przekazaniu 2 miliardów na jej działania?"

314
Podziel się:

Gwiazda TVN powołała się na osobiste kontakty z Prezydentem. "Niedawno składał Pan na Twitterze gratulacje z okazji obrony pracy na uniwersytecie przez moją córkę" - zaczęła swój wpis.

Kinga Rusin APELUJE do Andrzeja Dudy: "Czy odetnie się pan od tego hejtu TVP, wetując ustawę o przekazaniu 2 miliardów na jej działania?"
Kinga Rusin i Andrzej Duda (East News, East News)

Kinga Rusin stała się ostatnio bohaterką hejterskiego materiału, który ukazał się w głównym wydaniu "Wiadomości" TVP. Wydawcy serwisu omówili słynne zdjęcie dziennikarki z Adele w taki sposób, że gwiazda TVN została przedstawiona jako "jedna z twarzy pseudoelity, która od lat próbuje mówić Polakom, jak mają żyć".

Dziennikarka odpowiedziała na obraźliwy reportaż nazywając jego autorów w "kłamliwymi kreaturami". Teraz popełniła dużo bardziej wyważony wpis, zaadresowany do samego prezydenta, Andrzeja Dudy.

Rusin apelowała do głowy państwa o zawetowanie ustawy o przekazaniu 2 miliardów złotych na TVP.

Zobaczcie, co napisała.

Szanowny Panie Prezydencie, Niedawno składał Pan na twitterze gratulacje z okazji obrony pracy na uniwersytecie przez moją córkę. Chcę wierzyć, że nie był to tylko gest kampanijny, a osobisty. Dlatego tak samo zwracam się do Pana Prezydenta osobiście, choć w przestrzeni publicznej - zaczęła dyplomatycznie.

Zobacz także: Kinga Rusin wczuwa się w ministra środowiska: "Stworzyłabym parki narodowe"

Rusin zapytała Andrzeja Dudę, czy miał okazję zobaczyć materiał na jej temat.

W kontekście wczorajszego wezwania Pana Prezydenta, aby zachować szacunek i powstrzymać się przed hejtem: czy widział Pan skandaliczny materiał o mnie w "Wiadomościach TVP"? A inne tworzone tam żenujące materiały szkalujące, wyszydzające, kłamiące i szczujące na osoby publiczne i przedstawicieli zawodów, cieszących się do tej pory wielkim społecznym zaufaniem?

Jakie jest Pana STANOWISKO NA TEMAT HEJTU W TVP, jako kandydata na Prezydenta oraz jako obecnego Prezydenta, który ma przecież szczególne prerogatywy w sprawie mediów? W związku z Pana wczorajszą deklaracją oczekuję, podobnie jak miliony Polaków, publicznego potępienia przez Pana takich praktyk TVP.

Dziennikarka apeluje, by prezydent nie odsyłał ustawy do Trybunału Konstytucyjnego, tylko ją zawetował.

Czy odetnie się Pan od tego hejtu TVP, wetując ustawę o przekazaniu 2 mld na jej działania? Nie formalne "odesłanie do Trybunału Konstytucyjnego”, ale tylko veto pokaże Pana stosunek do hejtu. Istnieje obawa, że jeśli Pan podpisze tę ustawę lub odeśle ją do "Trybunału Konstytucyjnego" (a ten się na nią oczywiście "zgodzi") miliony Polaków uznają, że każdy kolejny hejterski materiał TVP pójdzie też na Pana konto. Odpowiedzią Pana Prezydenta będzie decyzja co do wyżej wymienionej ustawy - skwitowała dziennikarka.

Myślicie, że Andrzej Duda zawetuje ustawę?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(314)
Boluś
3 lata temu
Pseudodzienninkarka TVN uważa, że jest pępkiem świata, powinna napisać też do Unii Europejskiej, Trampa, Papieża, wszystkich premierów europejskich i prosić o wstrzymanie hajtu na jej osobie, co za kompletne dno, opamientaj się babo, sama się ośmieszasz!!!!
sdsd
3 lata temu
a jak ścieki płynęły to ani słowa babssko nie wydukało
Waca
3 lata temu
Panie Prezydencie jest takie powiedzenie jak ulał pasujace do tej sytuacji "nie ruszaj g...........ówna nie będzie śmierdziało". Po co to było wyjeżdżać z gratulacjami i to do kogo i za co no właśnie i za co. Tylu młodych Polaków z biedniejszych rodzin kończy super kierunki na liczących sie uczelniach i nie ma dla nich słów podziwu a tu głowa państwa składa gratuluje . No własnie ruszył Pan g..........i długo Pan nie musiał czekac aż zacznie śmierdzieć.
Bruno
3 lata temu
Największa hejterka ścieku resortowego w TVNie będzie dyskutowała na temat hejtu ?! To jakaś kpina 😡😂
You$
3 lata temu
TVN za to pełen obiektywizmu. Żenada!
Najnowsze komentarze (314)
Nick
3 lata temu
Na kini rozkazy Pan Duda puszcza gazy
wojt
3 lata temu
Panie Prezydencie proszę nie słuchac Rusin.
wyborca
3 lata temu
brawo, brawo Pani Kingo !!!!!!!!!!!!!!!!!
plm
3 lata temu
Brawo Kinia! Aczkolwiek nie wierzę, że PAD zawetuje finansowanie własnej tuby propagandowej.
gość
3 lata temu
Rusin napisz do Unii Europejskiej, że zaczęłaś rozkazywać Prezydentowi!
gość
3 lata temu
No to Rusinowa już nakazuje Prezydentowi, ona naprawdę ma problem z sobą. Nie wspomniała, że najpierw Lis składał gratulacje skromnej córce Prezydenta, więc Prezydent inteligentny człowiek złożył gratulacje córce Lisa. Nadal sprzedaje swoją prywatność, a później ma pretensje do wszystkich. Rusin niech postawi TVN veto, że będzie brała pensję średnią krajową, a resztę przeznaczysz dla biednych. Jej to już tylko specjalista może pomóc.
qqq
3 lata temu
Taka wszystko wiedząca Pani, nie lubię...
Cyrk w cyrku
3 lata temu
W jakim kraju jrst taki burdel w polityce jak u nas??? Cyrk????? Ratunku!!!!
Bolo
3 lata temu
Ta Rusin z każdym dniem pogrąża się coraz bardziej. Na początku mnie smieszyla, później rozbawila następnie zesloscila a teraz to już mnie tylko wkórwia!!! Jak ja widzę to mi niedobrze🤮
wsd
3 lata temu
znowu anypolski TvN a moze oni chcą je orzymać aby jeszcze bardziej robić Polakom z mozgu sieczkę a pokazywanie nie prawdy i tylko tych materiałow co śa im przychylne
wsd
3 lata temu
po depolonizacji polskich mediow wszystkie porale i tv zagrazajace wolnosci slowa i cenzurowanie wypowiedzi zostana zlikwidowane
rty
3 lata temu
smiechu warte to TVN jest hejterska anypolska telewizja najwyzszy czas pomyslec ojej likwidacji
ida
3 lata temu
Ale się uśmialam śmiechu warte
ccc
3 lata temu
TVN nie jest polską telewizją i najwyższy czas aby ją zlikwidować tak wiec propaganda nas nie intersuje
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie