Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Klaudia El Dursi odbywa kwarantannę pod nadzorem policji: "Musimy się udać na balkon, pomachać, WYSŁAĆ BUZIACZKA!"

238
Podziel się

Celebrytka wyznała, że bydgoska policja jest wyjątkowo troskliwa...

Klaudia El Dursi odbywa kwarantannę pod nadzorem policji: "Musimy się udać na balkon, pomachać, WYSŁAĆ BUZIACZKA!"
Klaudia El Dursi (Instagram, Instagram)
bCxULgZN

Po powrocie z Bali Klaudia El Dursi w końcu ma czas, by odpocząć. Pracowita celebrytka nie chce zaniedbywać jednak swoich obowiązków związanych z promocją programu "Hotel Paradise" i udziela wywiadów, siedząc na swojej kanapie w mieszkaniu w Bydgoszczy. Ostatnio w wideo-rozmowie z "Party" wyjaśniła szczegółowo, jak wyglądał jej powrót do ojczyzny i przestrzeganie kwarantanny. Dodała też, ze znajduje się pod nadzorem policji.


Nie śmiałabym wyjść z domu w trakcie kwarantanny! Ja mieszkam w Bydgoszczy... Wylądowaliśmy na lotnisku w Warszawie i po wylądowaniu wsiadłyśmy z mamą do samochodu. Każda osoba, która wraca z zagranicy ma 24 godziny, żeby dotrzeć do domu. Postanowiłyśmy nie robić zakupów, żeby z nikim nie mieć kontaktu. Po drodze wpadłyśmy tylko do kolegi, żeby odebrać pieczywo, ja nawet z nim nie rozmawiałam, nie witałam się z nim, nie podchodziłam… On na takiej długiej tyczce podał mi ten chleb, ja wzięłam ten chleb, miałam z resztę maskę na sobie… - wyznała influencerka.

bCxULgZP

El Dursi przyznała, że ma bardzo dobre relacje z funkcjonariuszami bydgoskiej policji i lubi ich "odwiedziny".


Tak, jest to kwarantanna pod nadzorem policji. Codziennie odbieram telefon tutaj od policji z Bydgoszczy z zapytaniem, jak się czuję, jak się miewam, jak mama się czuje, czy czegoś nam potrzeba. Po czym musimy się udać na balkon, pomachać, wysłać buziaczka – śmiała się celebrytka.

bCxULgZV

Prowadząca "Hotel Paradise" raz jeszcze podkreśliła, że nagrywanie dwóch sezonów reality show na egzotycznej wyspie nie należało do najłatwiejszych...

W telewizji to wydaje się tak, że ja tam wpadam tylko na kilka minut i mogłam sobie odpoczywać i zwiedzać, no to tak do końca nie wyglądało… Całe te nagrania trwały dużo, dużo dłużej. Tak naprawdę każdego jednego dnia byłam w pracy, miałam tylko 5 dni wolnego miedzy jedną serią a drugą, ale byłam tak zmęczona, że chciałam tylko odpocząć - dodała El Dursi.

Współczujecie?

bCxULgZW
bCxULhaq
KOMENTARZE
(238)
Zelda
2 miesiące temu
Uroda często nie idzie w parze z rozumem. Wyjątkowo głupiutka kobieta.
Ffg
2 miesiące temu
Jaką ona jest beznadziejna...Ech
Zoja
2 miesiące temu
Niech ona się nie kompromituje matką dwójki dzieci a zachowanie jak gimbaza.
bCxULhar
prawda
2 miesiące temu
zapomniala o 'zrobic loda'
arek
2 miesiące temu
" Wysyłać buziaczka" do żonatych mężczyzn, którzy wykonują tylko swoją pracę. Gdzie tu sens i logika.
Najnowsze komentarze (238)
Paul
2 miesiące temu
Jeżeli chce Pani odpocząć, to proponuję wczasy na Bali.
Aleks6662920
2 miesiące temu
No cóż jak widać na tym przykładzie rozum nie idzie w parze z urodą, lepiej wróć na wybieg i nie zabieraj głosu w każdej sprawie publicznie
MONIKAM
2 miesiące temu
Bardzo ładna i sympatyczna kobieta.Widać że kocha swoje dzieciaczki. Ma okazję pracowac swoją urodą i miłym charakterem to dlaczego nie?? Nie skorzystałybyście w takiej sytuacji?Pewnie tak ale że możliwości nie ma to hejt.
Lusi
2 miesiące temu
Glupota przemowila.
kiki
2 miesiące temu
Głupiątko
Pozdro
2 miesiące temu
Jeszcze będziecie normalnie jasno myśleć i życzliwie i pozytywnie tylko niech te samoloty przestaną was zatruwac patrz flyradar.com
Celebryta
2 miesiące temu
A kto ona jest??? W zyciu nie slyszalem o tej "celebrytce".
Peter
2 miesiące temu
30000!!!!
bCxULhaj
Ulkllkkkkk
2 miesiące temu
Ośmiesza sie za wszella cene chce zeby mówiono o niej. Tak samo jak za wszelka cene chciala byc bogata to ciągła bogaczom dup...y lizała. A jaj mamusia wie co robiła i ten jej co. Nim teraz siedzi.😂😂 pato rodzinka.
Piotr
2 miesiące temu
Przywalić 30000 tysi i odczuje głupotę !!!
polak
2 miesiące temu
tak jak ktoś napisał, uroda nie zawsze z rozumem w parze... no ale tacy celebryci są tani, za tzw miskę ryżu zrobią wszystko. dlatego ich sie promuje. dla mnie Pani ElDurski to taka 14 latka , która liznęła trochę świata ( a może i coś innego komuś) i sodóweczka uderzyła.
lala
2 miesiące temu
Piękna kobieta.
Beton
2 miesiące temu
Co za program ona prowadzi? To coś związanego z hotelarstwem 🤔😜?
Saper
2 miesiące temu
Kim ona jest?
...
Następna strona
bCxULhaL