Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Stęskniona za polskim chlebem Klaudia El Dursi odwiedza Wujaszka Liestyle w drodze na KWARANTANNĘ (ZDJĘCIA)

855
Podziel się

Prowadząca "Hotel Paradise" dała sobie dyspensę od unikania glutenu, aby skosztować wypieków znajomego blogera. Po chwili zdecydowała się jednak usunąć relację ze spotkania...

Stęskniona za polskim chlebem Klaudia El Dursi odwiedza Wujaszka Liestyle w drodze na KWARANTANNĘ (ZDJĘCIA)
Klaudia El Dursi (fot. Instagram, @klaudia_el_dursi)
bDUcQtMB

Po trzech długich miesiącach Klaudii El Dursi udało się nareszcie powrócić do Polski. Panujące w czasie epidemii przepisy zmusiły jednak celebrytkę do udania się prosto z lotniska na dwutygodniową kwarantannę. Rządowy nakaz nie powstrzymał jej jednak przed własnoręcznym odebraniem wypieków, które zamówiła wcześniej u swojego znajomego - Wujaszka Liestyle.

Na Instastory świeżo upieczonej celebrytki pojawiło się w środę nagranie, na którym podjeżdża ona samochodem pod mieszkanie Wujaszka w celu odebrania swojego zamówienia. Czekając na zejście znajomego ze schodów, El Dursi zdradziła, że co prawda stara się unikać glutenu, jednak strasznie stęskniła się za prawdziwym, polskim chlebem.

bDUcQtMD
Zobacz także: <h2>Klaudia El Dursi zdradza: "TVN WYNAJĄŁ SZAMANA, żeby przepędzić deszcz!"</h2>

Starając się zachować znamiona kwarantanny, El Dursi odebrała swój pakunek z łopaty do chleba, którą Wujaszek wyciągnął w jej kierunku. W ramach podziękowania na tej samej łopacie postawiła paczkę "suwenirów z Bali", za którą bloger podziękował i czmychnął z powrotem do swojej klatki w bloku.

bDUcQtMJ

Zdaje się, że Klaudia nie potrzebowała naszej ingerencji, aby zrozumieć, że jej małe zakupy pod nakazem kwarantanny były skrajnie nieodpowiedzialne, bowiem cała relacja z transakcji zdążyła zniknąć już z jej instagramowego profilu.

Czy rząd powinien wystosować dla celebrytów specjalny poradnik tłumaczący, na czym polega kwarantanna?

bDUcQtMK
bDUcQtNe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(855)
Jaka
rok temu
Ameba umysłowa
Buka
rok temu
Jakie brwi 😳 2 tygodnie bez kosmetyczki i wychodzi prawdziwa ‚uroda’ Gdyby przez rok zlikwidować botox, kwas hialuronowy, etc... to ludziom oczy by się otworzyły ma te piękności ;) 🙈
Guli
rok temu
Czekamy na naliczenie 30000 kary.
bDUcQtNf
Zdrowie
rok temu
Po co wpuszczają tych ludzi do Polski jak dobrze wiedzą że przyjeżdżają z najgożej zarażonych państw,a później gadają że za szybko rozprzestrzenia się epidemia.Zrobili by obok lotniska miejsca w pustych changarach i trzymali by wszystkich tam w kwarantannie to by nie dochodziło do tak szybkiego rozprzestrzeniania się epidemii.
Gość
rok temu
I tak wlasnie wygladaja kwarantanny pustych i bezmyslnych ludzi....zakupki....dobrze ze kosmetyczka i fryzjer zamknięty.....
Najnowsze komentarze (855)
Kuba
11 miesięcy temu
FAJNA LASKA SLICZNA
miro
rok temu
brak klasy, brak................!
FX13
rok temu
Zatęskniła za polskim chlebem?? Po "rajskiej wyspie"???? Oto gorący patriotyzm w stylu "idź na wybory i zdechnij na COVID19"!!!!
warszawiak
rok temu
Brak urody, brak klasy, brak................!
potter
rok temu
AMEBA
samo życie
rok temu
To krawcowa !
samo życie
rok temu
IQ = 0 !!!!
?????
rok temu
?????????????
bDUcQtMX
ARABEUSZ
rok temu
arabka
ALFONS
rok temu
arabka z iraku.
GORZKA PRAWDA
rok temu
INTELEKTUALNE DNO.
PRAWDA
rok temu
TO prosta kobita BEZ WYKSZTAŁCENIA!!!
PRAWDA
rok temu
TO prosta kobita BEZ WYKSZTAŁCENIA!!!
PRAWDA
rok temu
TO prosta kobita BEZ WYKSZTAŁCENIA!!!
...
Następna strona
bDUcQtNz