Koba
|
aktualizacja

Królowa Elżbieta oficjalnie ZABRONIŁA Meghan Markle używać określenia "Royal"!

212
Podziel się

Harry i Meghan już zdążyli odpowiedzieć oficjalnym oświadczeniem! Aktorka będzie chyba musiała znaleźć sobie nowy przydomek...

Królowa Elżbieta oficjalnie ZABRONIŁA Meghan Markle używać określenia "Royal"!
Meghan Markle (East News, East News)

Odkąd książę Harry i Meghan Markle ogłosili, że nie chcą być dłużej utrzymywani przez babcię mężczyzny i brytyjskich podatników, w prasie co chwilę pojawiają się doniesienia o ich nowym "zwyczajnym życiu". 

Małżonkowie postanowili przeprowadzić się do Kanady i uwić sobie gniazdko z dala od wścibskich paparazzi. Meghan próbuje wrócić do zawodu aktorki, a Harry usilnie stara się ponoć powstrzymać łysienie swojej rudej czupryny

Wiele osób zastanawia się, co stanie się z królewskimi tytułami, które zostały im nadane przed "Megxitem". Pojawiły się doniesienia, jakoby Królowa Elżbieta zabroniła niesfornym małżonkom posługiwania się tytułem "Sussex Royal". Monarchini uznała ponoć, że określenie "para książęca" powinno w zupełności im wystarczyć.

Meghan nie spodobał się zakaz Królowej i oznajmiła podobno, że razem z mężem i synem wciąż planują posługiwać się tytułem brytyjskich "royalsów". 

Na oficjalnej stronie Sussexów pojawiło się jednak nowe oświadczenie, które nieco rozwiewa wątpliwości dotyczące tego tematu

Oboje mają prawo utrzymywać się samodzielnie (takiego prawa nie ma np. książę William i jego żona księżna Kate). Pozostaną księciem i księżną, ale w oficjalnej komunikacji nie będzie się do nich zwracano "wasza królewska mość". Harry nadal jest szósty w kolejce do tronu. Książę i księżna zamknęli swoje biuro w Pałacu Buckingham i będzie ich od tej pory reprezentować biuro księcia Karola. Harry i Meghan nie będą używać słowa "Royal" odnośnie swoich inicjatyw - czytamy w komunikacie.

Myślicie, że Meghan zastosuje się do oficjalnych wytycznych królowej?

KOMENTARZE
(212)
Nsn
miesiąc temu
To zdjęcie z królową jest świetne😂
sqq
miesiąc temu
Chcą się odciąć od rodziny królewskiej, ale nadal być "royalsami" coś tu jest mocno nie tak. Jeszcze na swojej stronie atakują królową, że nie jest właścicielem słowa Royal, po tych bezczelnym oświadczeniu to i "duchessów" powinni im zabrać.
Ewa
miesiąc temu
No i bardzo dobrze.
Royal PAulina
miesiąc temu
Spoko Ela, jakby co ja mogę przyjąć ten przydomek. Niech naród brytyjski mnie utrzymuje 😀
Ewelina
miesiąc temu
Buhahahahahaha 😆😆😆
Najnowsze komentarze (212)
patson
4 tyg. temu
Harry troche odalił maniane
Werasia
miesiąc temu
W takim razie karma "Royal Canin" też powinna być wycofana z rynku :D a tak poważnie, rozumiem królową. Jeśli Meghan i Harry chcieli wyjść z rodziny królewskiej i żyć jak normalni ludzie to dlaczego prowokują używaniem tytułów w celach komercyjnych? Gdyby tak o tym marzyli raczej unikaliby sytuacji, które ich kojarzą z Royalsami.
gosc
miesiąc temu
dwor angielski zyje z tej marki i nie chce sie dzielic zyskami . te garnuszki tudziesz inna tandeta z ich wizerunkami sprzedaje sie dobrze
ewa
miesiąc temu
i slusznie ona jeszczwyrobi tego męża
Krolowa
miesiąc temu
A co to nas obchodzi, w dzisiejszych czasach wogóle nie powinno być królów itp dziadostwa
Helga
miesiąc temu
Ależ wszyscy plujecie jadem na tą dziewczynę a może coś miłego i ciepłego w stosunku do niej ,królowa mogła się nie zgodzić a teraz patrzy jak bazyliszek a przecież kocha wnuczęta i z miłości wyraziła zgodę na ślub .Dlaczego kiedy Karol zdradzał Dianę to nie mogła na niego wpłynąć .
Lolouu
miesiąc temu
Osiagnęła co chciała,złapała księcia i nie jest żle...
ONI
miesiąc temu
A kim oni by byli gdyby Hary nie urodził się w rodzinie królewskiej. Śmieszy to jak ignoranci piszą tutaj, dobrze, że sie postawili królowej. Puknij się jedno z drugim w głowę! A kim oni by byli bez królowej? Nikim
Obserwator
miesiąc temu
Przymiotnik "Royal" pasuje do tej dziewczyniny, jak krawat do świni.
Bo ..
miesiąc temu
..... bo z niby jakiej racji miała by ... skoro z nawet nie z rodziny inteligenckiej ..
Ola
miesiąc temu
Mina królowej ... bezcenna
Onaaaas
miesiąc temu
ludzie z West i East Sussex tez protestuja
Prosto
miesiąc temu
Sami nie chcą korony. Sprawa jest jasna. Przekaz z każdej strony też.
oli
miesiąc temu
O, Ela, straciłaś przyjaciela... :)
Blue Angel
miesiąc temu
Royal chcą używać dla biznesu. Królowa ma rację z jednej strony to chcą być nie zależnie od funduszu publicznych i nie pełnić obowiązków ksiazecych nie mówiąc o złym samopoczuciu Megan przez naloty fotoreporterów i czasopism a z drugiej strony niewinnie w harym i archym płynie królewska krew. Chcemy używać Royal podtex dla biznesu i wizerunku niech wiedzą my Royal. Bo zwykły Harry i Megan nie będziemy poważni oficjalni. Strach przed parapazi mam dość a teraz szum. Niech o mnie piszą. Niech mnie zatrudnia jako super gwiazdę przecież jestem Royal bo zwykła Megan jedynie dostałam 2 rolę planowa a nie 1. Royal ma mi pomuc. W tym wszystkim Harry buntownik. Myślę że jak nie pisano o niej i nie robiono jej zdjęć to szybko by wróciła na królewskie włości
aaa
miesiąc temu
niech niewdzieczna wraca do buszu ,tam jej miejsce na drzewie
markos
miesiąc temu
pogonic ta malpe czarna.Tytul do czegos zobowiazuje
lolo
miesiąc temu
Ona liczy na role z tego tytułu, że należy do królewskiej rodziny. Jako taka ciekawostka, ale żeby się nie przeliczyła, że te angaże dostanie.
Hehege
miesiąc temu
Przeciez mowia na nią księżna kurza noga
Kasia
miesiąc temu
Wszyscy tak najeżdżają na Królową. Oglądałam serial " The Crow" i choćby tylko 1/4 tego co jest przedstawione, miałoby być prawdziwe. To naprawdę " ELA" jest wyrozumiała dla tych wnuków...
ehhh
miesiąc temu
to niech im odbierze Sussex i wtedy nie będą się mogli posługiwać Sussex Royal. Bo Royal akurat nie jest nazwą zastrzeżoną... szkoda że w rodzinie taki kwas, ale w sumie u kogo nie ma?
tatarata
miesiąc temu
Wyglądają na szczęśliwych. Chcieli się odciąć od tego całego syfu i życia pod warunkami staruchy. I bardzo dobrze. XXI wiek, niech żyją jak chcą. !!!
Fbb
miesiąc temu
Ja i tak bym nie mówiła do nich królewska mosc. Ani książe itp to śmieszne. Nie uznaje żadnej monarchii. Nie mają realnej władzy to niech się bujaja.
Gość
miesiąc temu
A kto kupi ten kubek jak już nie są w rodzinie królewskiej!
...
Następna strona