Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Wiemy, dlaczego Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się zamieszkać w Kolumbii Brytyjskiej!

96
Podziel się

Dzięki przeprowadzce mają szansę przechytrzyć wścibskie media.

Wiemy, dlaczego Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się zamieszkać w Kolumbii Brytyjskiej!
(East News)
bCGvuDHF

Wciąż nie milkną echa kontrowersyjnej decyzji Meghan Markle i księcia Harry’ego. Odkąd okazało się, że Sussexowie postanowili odłączyć się od rodziny królewskiej, w sieci regularnie pojawiają się kolejne doniesienia dotyczące ich nowego życia.

bCGvuDHH

Meghan i Harry opuszczają rodzinę królewską. A co z Archiem?

"Niezależni finansowo" rodzice Archiego zdecydowali się na przeprowadzkę do Kanady. Okazuje się, że nie bez przyczyny obrali ten kierunek. Ceniący sobie prywatność Meghan i Harry zdecydowali się zamieszkać w Vancouver z powodu obowiązującej tam ustawy o prywatności, która zapewnia dodatkową ochronę przed brytyjskimi i kanadyjskimi tabloidami.

W Kolumbii Brytyjskiej paparazzi nie mają tak dużej swobody, jak ma to miejsce w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii. Była książęca para nie musi się zatem obawiać wyskakujących zza krzaków fotoreporterów. W razie jakichkolwiek niekomfortowych sytuacji tamtejszy sąd może zabronić zbliżania się do Sussexów dziennikarzom czy fotoreporterom.

Myślicie, że Meghan i Harry zdecydują się wejść na drogę sądową w sytuacji, gdy nie będą czuć się w Vancouver komfortowo.

bCGvuDHN
bCGvuDIi
KOMENTARZE
(96)
bravo
5 miesięcy temu
Artykuł o niczym, pozdrawiam
Sylko
5 miesięcy temu
Jedno mnie dziwi... Naprawdę wiadomo, że bycie częścią rodziny królewskiej jest trudne. Nie rozumiem po co do niej wchodziła, żeby tak szybko się "wypisać"...... Nie ma się co dziwić, że ludzie podejrzewają meghan o złe intencje i tylko zyskanie prestiżu i popularności
Lia
5 miesięcy temu
Jest słynne zdjęcie, jak Harry jako dziecko wytknął język paparazzi. Dobrze, że wymyślił dla swojego dziecka inną przyszłość.
bCGvuDIj
Instagirl
5 miesięcy temu
Ale gwiazdorzą, ona przecież uwielbia fejm i paparazzich
Royal
5 miesięcy temu
Who cares?
Najnowsze komentarze (96)
Margolcia
4 miesiące temu
Najpierw pcha sie na świecznik a potem udaje obrazona dame jprd plebs
Ona
4 miesiące temu
Plebs
Jak byk
5 miesięcy temu
Widziałam ostatnio program o wypadku jego matki. Paparazzi którzy doprowadzili do śmierci Diany specjalnie nie wzywali policji i pogotowia żeby mieć czas na robienie zdjęć. Nie dziwię się, że chce chronić żonę i dziecko przed tymi kanaliami. Za Kate paparusy nie chodzą bo Kate jest nudna jak flaki z olejem. Zawsze tak samo ubrana, bez wyrazu bez własnego zdania. Za Meghan poszliby do kibla. Każdy jej ruch był dokumentowany, wieczna krytyka. Masakra...
!!!!
5 miesięcy temu
Następnego psa nazwę Paparazzi
Vff
5 miesięcy temu
Dobrze sobie przemyślana prawie 40lat nia mało znana aktorka nagle wychodząc za księcia z bajki dostaje tytuł i karierę rozkręca. Używa tytułu jako wilcze biletu do Hollywood. Postepna
John
5 miesięcy temu
To kraj ktorym tez zawiaduje jego babka. Wlos I’m tam z glowy nie spadnie.
Pan X
5 miesięcy temu
Pozdrawiam czytelników
sting
5 miesięcy temu
fajna para
bCGvuDIb
Lol
5 miesięcy temu
Bo tam jest dużo koksu
Bella
5 miesięcy temu
Mysle, ze planowała odłączenie się od rodziny królewskiej.Kiedys była trzecioligowa aktoreczka, o której nie było słychać, a teraz ma większe pole do popisu, jest żona księcia i być może będzie miała większe zainteresowanie ze strony producentów filmowych. To są tylko przypuszczenia, a jak ułoży jej się życie i kariera, czas pokaże.
Genesis
5 miesięcy temu
Harry strasznie zaangażowany w spawy głodu, klimatu oraz ubóstwa, więc powinni zamieszkać w Bhutanie lub Bangladeszu
emin
5 miesięcy temu
Hary i Megan nie maja zadnego statusu pobytowego w Kanadzie,nie maja obywatelstwa, karty stalego pobytu, sa na wizie turystycznej,o pobyt staly musza sie starac jak kazdy inny.
Lol
5 miesięcy temu
Chcą być szczęśliwi. Mają jedno życie
POLAKO
5 miesięcy temu
zaoraszam do naszeko kraju proponuje role w n jak milosc 5000 kafli za 3/5 slow zachwyt popularnosc scianka z czerwonym dywanen co tydzien, slawa profity z reklamy willa po karczewskim dobre kontakty z prezesem kaczore ochrona pewna prowadzi spec macierewicz podatki rzadne morawiecki zalatwi a jak cza bedzie napisac do rodzinki z angli to i piuro porzyczy duda bo goscinny ludzie mili spoko na ulicach bez broni tylko gdzie niegdzie ze sztachetami i kamieniami ale to tylko na weselach zapraszam
...
Następna strona
bCGvuDID