Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Krystyna Pawłowicz kpi z Magdy Mołek: "A Z CZEGO TA PANI JEST ZNANA?"

444
Podziel się:

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny "odpaliła się" na Twitterze. Tym razem obcesowa sędzina Trybunału Konstytucyjnego obrała sobie za cel Magdę Mołek...

Krystyna Pawłowicz kpi z Magdy Mołek: "A Z CZEGO TA PANI JEST ZNANA?"
Krystyna Pawłowicz kpi z Magdy Mołek (East News, AKPA)
bELmZjNh

Magda Mołek wyznała ostatnio w wywiadzie dla Gali, że nie zamierza indoktrynować swoich dzieci żadną religią bo chce, by jej pociechy dorastały w poczuciu wolności.

Ustaliliśmy z mężem, że bezwzględnie chronimy nasze dzieci. To jest nasz szacunek do ich wyborów, na każdym poziomie, więc ich również nie chrzcimy ani nie posyłamy na religię. To jest ten poziom decydowania o sobie, którego mi nie dano, więc ja chcę go dać swoim dzieciom. Nasze dzieci są wolne, nieobciążone niczym, co się wiąże z naszymi zawodami - stwierdziła dziennikarka.

bELmZjNj
Zobacz także: Szelągowska: "Byłam asystentką Magdy Mołek"

Jak można było się spodziewać, jej słowa spotkały się z oburzeniem prawicowych publicystów i użytkowników Twittera. Jeden z internautów zamieścił link do artykułu z wypowiedzią celebrytki i dodał z przekąsem: "Magda Mołek, była gwiazda "Dzień Dobry TVN" o wychowaniu dzieci...". Wpis zauważyła weteranka Twittera Krystyna Pawłowicz, której ulubionym hobby jest wyzwanie wszelkiego rodzaju "lewactwa" od najgorszych. Sędzina Trybunału Konstytucyjnego postanowiła umniejszyć Mołek, przekonując, że dziennikarka nie zapracowała sobie na status gwiazdy.

bELmZjNp

"Gwiazda"? A z czego ta pani jest znana? Jest "gwiazdą" czego? Jaki ma "gwiazdowy" dorobek ? Słowa "gwiazda" używamy do takich różnych pań na wyrost i panie takie niezasłużenie nobilitujemy - napisała Pawłowicz.

Myślicie, że Mołek odpowie?

bELmZjNq
bELmZjNK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(444)
ano
8 miesięcy temu
Na pewno Pani Mołek nie jest znana z tego, co Krycha - chamstwa, arogancji, braku ogłady (żarcia na sali sejmowej).
homosapiens?
8 miesięcy temu
I to jest sędzia TK kraju europejskiego? Żenada, dno. Rzecznik dyscyplinarny powinien wszcząć postępowanie w sprawie uchybienia godności urzędu zachowaniem jak przekupka na bazarze.
Pink
8 miesięcy temu
A Pawłowicz znana jest mi z żarcia w sejmie i głupich wypowiedzi i jeszcze z tego że w pandemi siedziała w spa. Też mi persona.
bELmZjNL
Roza
8 miesięcy temu
Magda jest za mądrą osobą żeby reagować na zaczepki takiej osoby. A z czego jest znana pawłowicz;Z żarcia chamstwa i wulgarnego języka
Julia
8 miesięcy temu
Pani "sędzio" jak Pani nie wstyd komentować czyjś dorobek gdy się karierę zawdzięcza bezwzględnemu posłuszeństwu partii. Czy Pani zastanowiła się kiedyś jak wasze przekręty wpłyną na przyszłość naszego kraju, którego dobro leży, podobno, Pani na sercu? Koniunkturalizm, zakłamanie, pycha, pogarda dla współobywateli i chciwość na dobra doczesne to Pani przymioty, które nie napawają dumą, a tak gorliwej katoliczce nie przystoją? Mam wrażenie , że gdyby Pani naprawdę wierzyła w Boga nie wybrałaby tej drogi. Pozdrowienia dla Pani Magdy Mołek, pięknej, mądrej dziennikarki, której wywiadów z przyjemnością słucham.
Najnowsze komentarze (444)
Oh Ziuta
8 miesięcy temu
Krycha aleś slawna 😁 Tvpis i info a dzisiaj w TVN 24 jak Harry i Megan w Czarno na białym brawo brawo PARAsedzio TK
nmg
8 miesięcy temu
p. Mołek znana z klasy, urody, inteligencji , pięknej figury. Jest świetną prezenterka telewizji w przeciwieństwie do .............
monika
8 miesięcy temu
Mołek kobieta z klasą. Pawłowicz dno i wstyd.
Kolec
8 miesięcy temu
A kim jest i z czego jest znana Pawłowicz? Ja ją znam z ciągłego jedzenia w ławach Sejmu i z wiecznie jadowitych uwag w kierunku innych osób .
Hel
8 miesięcy temu
Nie lubię p. Pawłowicz ale gwiazdą p. Mołek nie jest
Miami
8 miesięcy temu
Mołek to inteligenta kobieta z klasą!
Klos
8 miesięcy temu
Krycha weź na wstrzymanie.nie masz żadnych szans z Mołek...bo ta jest młoda i śliczna i ma swój rozum, nie to co ty
Kulturalny
8 miesięcy temu
Dużo zdrowia, pani Krystyno :)
bELmZjND
Megy
8 miesięcy temu
Jak to z czego ? Zaczynała w tej nienawistnej TVP regionalnej . Później 7 lat gwiazda porannej sniedaniowki zwanej Ddtvn, oraz z tego, że w myśl zasady jak " dorosną to sami sobie wybiorą w co chcą wierzyć, nie ochrzciła synów " Co mało jeszcze ? TOĆ TO GWIAZDA PRZEZ DUZE G
Gość
8 miesięcy temu
Określenie Sędzina, to żona sędziego, Pudlu.
Krisani
8 miesięcy temu
Pani Ilona to kobieta z klasą..a tej Pan i Krtstyny niema lubie..
Zzs
8 miesięcy temu
Pewnie " nie obciąża żadną religią" bo kasa leje się strumieniami , dzieciaki zdrowe to i żadna religa do szczęścia nie potrzebna na razie
Seventi
8 miesięcy temu
Magdalena po prostu Jest Gwiazdą 🙂 Jedno pytanie osobiste do Pani Pawłowicz .. naprawdę nie chciała by Pani byc Magdalena jeden dzień w życiu ? 🙂 Pozdrowienia dla Pani Magdaleny .
Hanni
8 miesięcy temu
Pani Molek jest znana z tego, ze ma klase i potrafi kulturalnie jesc! A tobie krycha, sloma z buciorow wylazi!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELmZjOw
bELmZjOx
bELmZjOy
bELmZjOz
bELmZjOA
bELmZjOf