Goss
|

Książę Harry ODCIĄŁ SIĘ od dawnych przyjaciół? "Większość nie ma nawet jego nowego numeru telefonu"

197 reakcji
0
0
197
Podziel się

Zdaniem dawnych znajomych księcia potencjalnymi powodami zerwania przez niego kontaktów są związek z Meghan i późniejsze narodziny Archiego.

Po ślubie z Meghan Harry podobno przestał kontaktować się z dawnymi przyjaciółmi.
Po ślubie z Meghan Harry podobno przestał kontaktować się z dawnymi przyjaciółmi. (East News)

Meghan Markle i książę Harry od kilku dni królują na okładkach gazet na całym świecie. Wszystko oczywiście sprawą pamiętnego oświadczenia, w którym Sussexowie zapragnęli "odłączyć się" od reszty rodziny królewskiej. Od tego czasu mediami niepodzielnie zawładnęły zarówno szczegóły "Megxitu", jak i kolejne rewelacje z życia pary.

Decyzja Meghan i Harry'ego skutecznie wstrząsnęła życiem rodziny królewskiej. Każdy kolejny dzień to nowe doniesienia na temat kontrowersyjnego "wyjścia" pary z szeregów "royalsów", a w sprawy Sussexów zostali mimowolnie wmanewrowani także pozostali członkowie słynnego rodu. Są jednak osoby, które z radością komentują ich poczynania, a należy do nich m.in. przyrodnia siostra Meghan, Samantha.

Do tej pory nieco mniej skorzy do komentowania poczynań Sussexów byli znajomi Harry'ego, którym właśnie udzielono głosu. Para kolejny raz nie będzie jednak zachwycona tym, co przeczytają na swój temat. Dawni przyjaciele księcia wyraźnie mają mu za złe to, że po ślubie z Meghan i narodzinach Archiego ich kontakty się znacznie rozluźniły.

"Większość dawnych znajomych nie ma już nawet jego aktualnego numeru telefonu. Całkowicie rozumieją, że w obliczu nowego życia mężczyźni mają mniej czasu na wypady ze znajomymi, ale są tym faktem oburzeni. Szczególnie, że byli ze sobą blisko przez długi czas" - komentuje źródło magazynu People.

Informator tabloidu twierdzi też, że Harry przestał zadawać się z dawnymi znajomymi w tym samym czasie, gdy miało dojść do pogorszenia jego stosunków z Williamem. Z powodu ostracyzmu w rodzinie Harry jeszcze bardziej odgrodził się od ludzi i stał się nieufny. Nerwowa atmosfera wśród bliskich doprowadziła go z kolei do decyzji o "Megxicie", którego efekty możemy obserwować od kilku dni.

"Meghan i Harry nie chcieli załatwiać tego w ten sposób, ale zostali poniekąd zmuszeni. W tej rodzinie jest bardzo toksyczna atmosfera. Gdyby ich relacje były lepsze, nie byłoby tego wszystkiego" - wyznaje źródło People.

Myślicie, że Sussexowie faktycznie byli "zmuszeni" dokonać Megxitu?

197
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(197)
Izabela
2 tyg. temu
Nikt kto kocha nie odcina człowieka od jego własnej rodziny. Ona jest toksyczna bo skłóca ludzi.
nick
2 tyg. temu
ona i tak go zostawi, chodziło tylko o to żeby po rozwodzie jej dziecko oddali, teraz już nie ma tego problemu
nick
2 tyg. temu
ma słaby charakter, zawsze miał problemy wychowawcze, które również z tego wynikały
Danuśka
2 tyg. temu
Źle się dzieje w tej rodzinie Windsorów. Dobrze, że chociaż William ma normalną rodzinę. Kate im ratuje wizerunek, bo dokoła same skandale.
nick
2 tyg. temu
pantoflarz
Najnowsze komentarze (197)
Ul Ma
4 dni temu
Dajcie im spokoj moi drodzy. To sa prywatne sprawy. Meghan Harry nie pozwólcie zeby ktokolwiek zniszczyl Wasza Piekna miłość 😘
ggg
1 tyg. temu
Niech robią co chcą i życie ich wybory ich szczęścia lub porażki. Nikomu nic do tego.
gosc
1 tyg. temu
ona go odetnie od wszystkich rodziny znajomych,toksyczna totalnie
Mdw
1 tyg. temu
Polecam serial Korona. Trochę obnaża instytucjonalizm rodziny królewskiej. A przecież rodzina to oparcie i zaufanie, a nie instytucja. W pełni rozumię ich decyzję. Popieram, życzę szczęścia.
Mał
1 tyg. temu
Na wielu zdjęciach trzyma się go obiema rękami - jak zdobycz.
enigma
1 tyg. temu
A ja mam inne zdanie. Uważam, ze Megan nie była akceptowana w rodzinie królewskiej. Harry nie dał sie zaszykanować jak Karol przed laty i postanowił walczyć o swoją miłość nie mniej jednak brak tej akceptacji sprawił, że popdjął decyzję o odcięciu od rodziny by mógł żyć jak chce z osobą jaką chce. Wiadomą rzeczą jest, że dworska etykieta przedewszyskim, dworskie obowiązki oraz sposób bycia i życia. Przypomnijmy sobie Dianę, która w rodzinie królewskiej nigdy nie czuła się jej częścią. Harry był bardziej z Diana związany niz Wiliam dlatego też teraz będąc dorosłym nie chce popełniać jej błędów. Nie zostanie na dworze staje całym sobą za osobą, którą kocha wręcz przeciwnie do Karola. Wiliam od zawsze był wychowywany na następcę. Nie ma odwagi nie przyjąć obowiązków. Poza tym Kate jest ideałem przyszłej królowej. Akceptowanym i wspieranym na dworze żyje sie dobrze tym drugim dwór potrafi bardzo uprzykrzyć życie.
Sola
1 tyg. temu
Przestańcie jeździć po Megan. W życiu tak jest jak się ma grono kolegów kawalerów i nagle samemu się zostaje mężem i ojcem to durnoty nie są w głowie... I to nie ma nic wspólnego z partnerem. Poza tym nikt nie widzi, że może być druga strona medalu. Może to ci pseudoznajomi teraz takie opowiadają głupoty bo książę już nie będzie miał takich przywilejów, stanie się po części prostym człowiekiem i interesowni znajomi nie potrzebują go w swoim życiu. Spójrzmy prawdzie w oczy... Który przyjaciel zdawał by relacje ze swoich kontaktów mediom. Normalny człowiek przede wszystkim rozmawia z innymi jeśli ma jakiś problem a nie zaraz leci do mediów. Odcinają się od rodziny bo z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Nie ma ludzi bardziej zawistnych, zazdrosnych (patrz rodzina Megan) jak rodzina. Sama się o tym nie dawno z mężem przekonalam. Jak tylko status finansowy nam się polepszył to wszyscy się odwrócili i zaczęli opowiadać że udajemy wielkich bogaczy. Też jesteśmy w takiej sytuacji że odziedziczyliśmy majątek po rodzicach i nie koniecznie zapracowaliśmy sobie na taki życie. Ale nigdy nie chcieliśmy żeby ktoś nas odbierała poprzez pryzmat tego. Jesteśmy dobrymi ludźmi kochamy się. Moglibyśmy mieszkać ze sobą pod mostem. To jest siła miłości. Dajcie im spokój.
Figi
1 tyg. temu
Nie chce się wierzyć, że facet może tak zglupiec i to dla takiej wrednoty jak ta amerykanska sklocajaca wszystkich rozwódka. Pan Windsor stał się pokazowym pantoflarzem i podnóżkiem, aż go żal, ale jak widać blekitna krew nie chroni przed głupotą....
Tak
2 tyg. temu
Jakbym miała tyle kasy co oni to chciałabym farmę w Afryce i święty spokój. Radziłabym dzieci, gotowałabym i zajmowalabym sie zwierzętami. Ona ma coś z banią ma już wszystko a chce jeszcze więcej
ewa
2 tyg. temu
Skąd wy to wszystko wiecie?!
eche
2 tyg. temu
nic specjalnego ta Meghan, są ładniejsze i mądrzejsze od niej, ale go sobie owinęła wokół palca, szkoda go
doki
2 tyg. temu
W tej całej historii najgorsze jest to, że pół świata chce traktować tych ludzi jak małpy w zoo. Brytyjczycy - bo uważają, że zapłacili za bilet do tego zoo podatkami (co nie jest do końca prawdą). Pozostali - bo uważają, że im się należy, bo tak. Media - bo liczy się hajs z klikbajtów i w dupie mają czy ktoś z tego powodu się powiesi, łyknie kilo nasennych pigułek czy zwariuje, rozwiedzie się. Pół świata odmawia im człowieczeństwa. Udaje, że to nie jest przyczyną tej patologii, a tylko widzem/komentatorem/pośrednikiem informacji. Chore to.
Jola
2 tyg. temu
Harry uciekaj od niej póki masz jeszcze czas.Ona z Tobą nie będzie za brzydki jesteś dla niej.TYLKO korzyści się dla niej liczyli.i twój status j dzieciak na przyszłość by móc kasę trzepac od Ciebie
paradoks
2 tyg. temu
[Przyjaciele] "Całkowicie rozumieją (...) Ale są tym faktem oburzeni." No albo jedno, albo drugie!
...
Następna strona