Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Książę Harry próbuje się uśmiechać podczas PIERWSZEGO publicznego wystąpienia po "Megxicie". OBŚMIAŁ pytania dziennikarzy... (FOTO)

216
Podziel się:

Brytyjskie media spekulują, że spotkanie z zawodnikami rugby mogło być ostatnim książęcym obowiązkiem w karierze Harry'ego. Myślicie, że będzie tęsknił?

Książę Harry próbuje się uśmiechać podczas PIERWSZEGO publicznego wystąpienia po "Megxicie". OBŚMIAŁ pytania dziennikarzy... (FOTO)
(fot. East News)
bFdPKThh

Podejmując w pełni świadomą decyzję o wsparciu swojej małżonki w walce z brytyjskimi tabloidami i wyprowadzce do Ameryki Północnej, książę Harry musiał zdawać sobie sprawę, że będzie to oznaczać koniec jego dotychczasowego stylu życia. 35-latek nie tylko zostanie odcięty od pałacowych funduszy (chociaż o domowy budżet i tak nie musi się martwić), ale przestanie też reprezentować dwór podczas oficjalnych publicznych wystąpień.

Media już spekulują, że ostatnia okazja, aby spotkać się z Harrym w roli pełnoprawnego księcia miała miejsce w ostatnią środę, kiedy to towarzyszył młodym zawodnikom rugby w trakcie gry na trawnikach Jej Królewskiej Mości. Royals zdobył się nawet na kilka dowcipów, przestrzegając początkujących sportowców, aby "uważali na trawnik jego babci, bo inaczej będzie mieć przeskrobane"...

bFdPKThj

Po spotkaniu nastąpiło kilka minut, w trakcie których Harry miał udzielić odpowiedzi zebranym tam dziennikarzom. Niestety, zapytany o to, jak wyglądają teraz jego relacje z królową, ojcem oraz starszym bratem, a także, jakie są jego plany na najbliższą przyszłość, Harry miał zaśmiać się, po czym uciekł przed reporterami z powrotem do Pałacu.

Dodajmy, że wcześniej Harry opublikował w sieci wideo zachęcające mężczyzn, aby przestali "uśmiechać się i udawać, że wszystko jest ok" i zechcieli porozmawiać o swoich problemach. Nagranie zostało przez niektórych zinterpretowane jako sygnał, że książę sam przechodzi obecnie przez trudny okres.

bFdPKThp

Zobaczcie zdjęcia z prawdopodobnie ostatniego oficjalnego wyjścia Harry'ego w roli seniora rodziny królewskiej. Myślicie, że będzie tęsknić za swoimi obowiązkami?

bFdPKThq
bFdPKThr
bFdPKThK
KOMENTARZE
(216)
Hshdbbdbd
2 lata temu
Dziennikarze zadali mu osobiste pytania hieny, to po co miał na nie odpowiadać?
Doty
2 lata temu
Jego życie, jego wybór.
Mela
2 lata temu
Ojej wielkie halo po prostu chce zmienic prace mial dosc tej ktora wykonywal
bFdPKThL
Yhm
2 lata temu
Zniszczyli mu mamę, zniszczyli mu związki. Jak on ma ich traktować? Nadzieja, że Megan go kocha i pomoże się podnieść.
nibiru
2 lata temu
no i super !!!
Najnowsze komentarze (216)
Zenek
2 lata temu
Szkoda Harrego jest smutny czas pokaże jak mu się ułoży szkoda jego synka
Kinia
2 lata temu
Super . Trzymam kciuki za niego i jego rodzinę. Nie dziwię się że podjął taką decyzję po krytyce jego żony. Wie dobrze jak by się to mogło skończyć-> księżna Diana
Tyyyyy
2 lata temu
Już sama nazwa Megxit jest idiotyczna. Jeśli już, to Harxit. Wydarzeniem może być co najwyżej to, że tytułu zrzekł się Harry, wnuk królowej, a nie jakaś dziołcha, która ledwie weszła do rodziny
Magda
2 lata temu
a ojciec mu mówił,żeby intercyzę podpisał. Amerykanka wie co robi, chciała mieć księcia, a teraz co? Myślała,ze dwór przerobi na amerykańską modę?
👎 przykre 👎
2 lata temu
Nie widać po nim by był szczęśliwy .przygaszony chłopak ,pogubiony I nieszczęśliwy .pierwszy krok ze ściągnął obrączkę co źle wróży.myślę że jego dni Z bambusem sa policzone.🤔 szkoda chłopaka bo myślał że Pana Boga za nogi złapał a tu taki wstyd I żenada .🤔
Lola
2 lata temu
Iskra zgasła .... i po co mu to było ? Szkoda wielka szkoda . Najfajniejszy z royalsow . BYŁ
Bizon
2 lata temu
Szkoda chłopaka myli miłość z wykorzystywaniem .będzie gorzko żałował tego.
Ewelina
2 lata temu
Rudy sie przejedzie szybko na niej jak jej pierwszy maz .tez był.w szoku jak go zostawiła . Tylko musi go jeszcze wykorzystywać .
bFdPKThD
Beettppvv
2 lata temu
Doczytał się w interneciku o sobie, jej, ich i td i powstał uśmiech sardoniczny
☹️☹️☹️
2 lata temu
Hary te dłonie to na takie ciulowate
Ddęett
2 lata temu
Ale ale murzynek o innych może morze powinno być
Wielejbny
2 lata temu
To nieliczne przypadki kiedy musi jednak podjąć decyzję ruchy ruchy nie opierdalanie się na koszt reszty trzody. A mógłby mieć tyle murzynek Mea i innych wokół się 🤔🤔
szok
2 lata temu
przecież to widać po nim ,że w tym związku dzieje się coś złego
anka
2 lata temu
Ależ on naiwny. Ona go wykorzysta do maksimum, a jak nie będzie już potrzebny, zostawi.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdPKTiw
bFdPKTix
bFdPKTiy
bFdPKTiz
bFdPKTiA
bFdPKTif