Droppa
|

Książę Harry próbuje się uśmiechać podczas PIERWSZEGO publicznego wystąpienia po "Megxicie". OBŚMIAŁ pytania dziennikarzy... (FOTO)

221 reakcji
0
0
221
Podziel się

Brytyjskie media spekulują, że spotkanie z zawodnikami rugby mogło być ostatnim książęcym obowiązkiem w karierze Harry'ego. Myślicie, że będzie tęsknił?

Książę Harry próbuje się uśmiechać podczas PIERWSZEGO publicznego wystąpienia po "Megxicie". OBŚMIAŁ pytania dziennikarzy... (FOTO)
(fot. East News)

Podejmując w pełni świadomą decyzję o wsparciu swojej małżonki w walce z brytyjskimi tabloidami i wyprowadzce do Ameryki Północnej, książę Harry musiał zdawać sobie sprawę, że będzie to oznaczać koniec jego dotychczasowego stylu życia. 35-latek nie tylko zostanie odcięty od pałacowych funduszy (chociaż o domowy budżet i tak nie musi się martwić), ale przestanie też reprezentować dwór podczas oficjalnych publicznych wystąpień.

Media już spekulują, że ostatnia okazja, aby spotkać się z Harrym w roli pełnoprawnego księcia miała miejsce w ostatnią środę, kiedy to towarzyszył młodym zawodnikom rugby w trakcie gry na trawnikach Jej Królewskiej Mości. Royals zdobył się nawet na kilka dowcipów, przestrzegając początkujących sportowców, aby "uważali na trawnik jego babci, bo inaczej będzie mieć przeskrobane"...

Po spotkaniu nastąpiło kilka minut, w trakcie których Harry miał udzielić odpowiedzi zebranym tam dziennikarzom. Niestety, zapytany o to, jak wyglądają teraz jego relacje z królową, ojcem oraz starszym bratem, a także, jakie są jego plany na najbliższą przyszłość, Harry miał zaśmiać się, po czym uciekł przed reporterami z powrotem do Pałacu.

Dodajmy, że wcześniej Harry opublikował w sieci wideo zachęcające mężczyzn, aby przestali "uśmiechać się i udawać, że wszystko jest ok" i zechcieli porozmawiać o swoich problemach. Nagranie zostało przez niektórych zinterpretowane jako sygnał, że książę sam przechodzi obecnie przez trudny okres.

Zobaczcie zdjęcia z prawdopodobnie ostatniego oficjalnego wyjścia Harry'ego w roli seniora rodziny królewskiej. Myślicie, że będzie tęsknić za swoimi obowiązkami?

221
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(221)
Hshdbbdbd
2 tyg. temu
Dziennikarze zadali mu osobiste pytania hieny, to po co miał na nie odpowiadać?
Doty
2 tyg. temu
Jego życie, jego wybór.
Mela
2 tyg. temu
Ojej wielkie halo po prostu chce zmienic prace mial dosc tej ktora wykonywal
Yhm
2 tyg. temu
Zniszczyli mu mamę, zniszczyli mu związki. Jak on ma ich traktować? Nadzieja, że Megan go kocha i pomoże się podnieść.
nibiru
2 tyg. temu
no i super !!!
Najnowsze komentarze (221)
Zenek
1 tyg. temu
Szkoda Harrego jest smutny czas pokaże jak mu się ułoży szkoda jego synka
Kinia
1 tyg. temu
Super . Trzymam kciuki za niego i jego rodzinę. Nie dziwię się że podjął taką decyzję po krytyce jego żony. Wie dobrze jak by się to mogło skończyć-> księżna Diana
Tyyyyy
1 tyg. temu
Już sama nazwa Megxit jest idiotyczna. Jeśli już, to Harxit. Wydarzeniem może być co najwyżej to, że tytułu zrzekł się Harry, wnuk królowej, a nie jakaś dziołcha, która ledwie weszła do rodziny
Magda
1 tyg. temu
a ojciec mu mówił,żeby intercyzę podpisał. Amerykanka wie co robi, chciała mieć księcia, a teraz co? Myślała,ze dwór przerobi na amerykańską modę?
👎 przykre 👎
1 tyg. temu
Nie widać po nim by był szczęśliwy .przygaszony chłopak ,pogubiony I nieszczęśliwy .pierwszy krok ze ściągnął obrączkę co źle wróży.myślę że jego dni Z bambusem sa policzone.🤔 szkoda chłopaka bo myślał że Pana Boga za nogi złapał a tu taki wstyd I żenada .🤔
Lola
1 tyg. temu
Iskra zgasła .... i po co mu to było ? Szkoda wielka szkoda . Najfajniejszy z royalsow . BYŁ
Bizon
1 tyg. temu
Szkoda chłopaka myli miłość z wykorzystywaniem .będzie gorzko żałował tego.
Ewelina
1 tyg. temu
Rudy sie przejedzie szybko na niej jak jej pierwszy maz .tez był.w szoku jak go zostawiła . Tylko musi go jeszcze wykorzystywać .
Beettppvv
2 tyg. temu
Doczytał się w interneciku o sobie, jej, ich i td i powstał uśmiech sardoniczny
☹️☹️☹️
2 tyg. temu
Hary te dłonie to na takie ciulowate
Ddęett
2 tyg. temu
Ale ale murzynek o innych może morze powinno być
Wielejbny
2 tyg. temu
To nieliczne przypadki kiedy musi jednak podjąć decyzję ruchy ruchy nie opierdalanie się na koszt reszty trzody. A mógłby mieć tyle murzynek Mea i innych wokół się 🤔🤔
szok
2 tyg. temu
przecież to widać po nim ,że w tym związku dzieje się coś złego
anka
2 tyg. temu
Ależ on naiwny. Ona go wykorzysta do maksimum, a jak nie będzie już potrzebny, zostawi.
...
Następna strona