Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Książę William i Kate Middleton walczą o zdrowie psychiczne Brytyjczyków: "Możemy się przygotować na to, co nadchodzi"

40
Podziel się:

Podczas gdy jego brat zajęty jest przeprowadzką do Hollywood, książę William skupił się na niesieniu pomocy rodakom w starciu z konsekwencjami epidemii.

Książę William i Kate Middleton walczą o zdrowie psychiczne Brytyjczyków: "Możemy się przygotować na to, co nadchodzi"
książę William i księżna Kate (fot. Instagram, @kensingtonroyal)
bEEgitmJ

W obliczu pandemii koronawirusa coraz częściej mówi się nie tylko o bezwzględnym przestrzeganiu zasad wzmożonej higieny, ale też o sposobach, dzięki którym można zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Jest ono szczególnie wystawione na próbę w okresie kwarantanny, dlatego też książę William i Kate Middleton postanowili zwrócić swoim rodakom uwagę na ten wyjątkowo delikatny problem.

Ostatnie kilka tygodni były niepokojące dla nas wszystkich. Musimy poświęcić czas, aby zadbać o siebie nawzajem i znaleźć nowy sposób na zatroszczenie się o nasze zdrowie psychiczne. (...) Współpracując i powtarzając proste kroki każdego dnia, możemy być lepiej przygotowani na to, co nas czeka. Cieszymy się, widząc, że sektor zdrowia psychicznego działa ramię w ramię z NHS (brytyjskim odpowiednikiem NFZ - przyp. red.), aby pomóc ludziom zadbać o swoje dobre samopoczucie - czytamy w oficjalnym oświadczeniu przygotowanym przez księcia Williama i księżną Kate.

bEEgitmL
Zobacz także: <h2>Koronawirus. Kwarantanna. Ewa Minge i jej krawcowe szyją maseczki</h2>

Niektóre z przytoczonych przez nich wskazówek sugerują utrzymywanie kontaktu z rodziną poprzez media społecznościowe, wybranie nowego hobby, wykonywanie rutynowych czynności i przestrzeganie regularnych godzin spania.

Aby przygotować się do niesienia pomocy Brytyjczykom, William i Kate odbyli długie rozmowy z prezesami dwóch organizacji charytatywnych zajmujących się dbaniem o zdrowie psychiczne potrzebujących wyspiarzy - Mind i Place2Be.

bEEgitmR

Książęca para odwiedziła także ratownicze call center, z którego specjalnie wyszkoleni konsultanci informują obywateli na temat rozprzestrzeniania się koronawirusa i sposobów unikania zarażenia.

W międzyczasie "po prostu Harry" i jego ukochana Meghan zajęci byli pośpieszną przeprowadzką do wymarzonego Los Angeles, aby tylko wynieść się ze spokojnej Kanady przed zamknięciem granic USA.

bEEgitmS
bEEgitnm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(40)
Jakaś
rok temu
Jak ja się cieszę, ze jest taka okropna pogoda. Może chociaż to powstrzyma ludzi przed beztroskimi procesjami po jeden produkt do sklepu lub spacerami, bo na chodnikach robi się tłok. Ludzie jest pandemia. Opamiętajcie się. Zróbcie sobie gimnastykę przy otwartych oknach lub cokolwiek, ale nie hasajcie bez celu. My na serio znajdujemy się jeszcze przed apogeum całej sytuacji, a sprzętu już teraz brakuje
Wilkowiecko
rok temu
A mnie się krowa ocieliła z tego stresu po przeczytaniu dzisiejszej prasy.
gość
rok temu
A cóż oni mają wspólnego ze zdrowiem psychicznym? On ma licencjat z geografii, ona z historii sztuki. Poza tym w samym środku zarazy pałętają się ze swoją świtą po różnych miejscach żeby sobie porobić zdjęcia. Czysta głupota te ich pielgrzymki po szpitalach i zakładach pracy.
bEEgitnn
Bool
rok temu
Ich życie to teatr. Zero szczerych uczuć i naturalnych odruchów.
Lolo
rok temu
Teraz?Przecież niedawno William,przyszły następca tronu ,śmiał się z wirusa.
Najnowsze komentarze (40)
Wilkowiecko
rok temu
A mnie się krowa ocieliła z tego stresu po przeczytaniu dzisiejszej prasy.
True
rok temu
Harry się za wczasu ewakuowal
UK.
rok temu
O czym wy mowicie?! Przeciez to wszystko pod publiczke jest zrobione ...to ze zrobia kilka zdjec i opublikuja wywyiad na ten temat to nie znaczy ze cos robia. Tzn robia siedza w domu i pilnuja swojego ty...ka
Ola
rok temu
To ten rudy samolubny ale choć nie udaje że pomaga.
Ewa
rok temu
Gdy rodacy umierają oni jak pawie się stylizują. To już jakieś żarty.
Asia
rok temu
Pozowane zdjęcia. Banda nierobów.
Pielę Lond
rok temu
Co to za cyrk przy tych biurkach. Jak pomagać to fartuch i do szpitali muszle wynosić.
Gugj
rok temu
Może niech rusza swe Royal zadki do szpitali pomagać.....
bEEgitnf
Ty67
rok temu
Ona wystudiowana na krzesle na ktorym da sie usiedziec ledwo 5 min. Jego zaś biurko to juz wogole wielka zagadka. Generalnie jakos scenograf sie nie popisal.
ziko
rok temu
a to ciekawe, bo jakieś dwa tygodnie temu JAJA sobie robił z koronawirusa..., żenujący ŚWISTAK.
bzzz
rok temu
telefony na kablu.... to jedyne co jest ciekawe na tych zdjęciach
Basia
rok temu
Kate i Harry zawsze patrzą w tym samym kierunku, na zdjęciach Megan zawsze patrzy na Harrego.
Ania
rok temu
Już sobie wyobrażam jak oni wydzwaniają do obcych ludzi w ramach pomocy . Kłamliwa szopka aby odwrócić uwagę od tej błazenady .
Ann
rok temu
Te artykuły są żenujące !!! Bohaterowie kontra wstrętny brat który myśli tylko o sobie . Taki prasowy hejt . Kate i William piszą takie same frazesy jak wszyscy inni ale prasa wychwala och jakby conajmniej napisali dzieło godne Nobla !
Oferty dla Ciebie
bEEgitnY
bEEgitnZ
bEEgitoa
bEEgitob
bEEgitoc
bEEgitnH