Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Książę William dzieli się refleksją o księżnej Dianie: "Byłaby KOSZMARNĄ BABCIĄ"

55
Podziel się

Książę Cambridge żartobliwie przyznał, że chociaż jego matka kochałaby wnuki na zabój, nieustannie odwiedzałaby je w najmniej odpowiednim momencie. Zabawne?

Książę William dzieli się refleksją o księżnej Dianie: "Byłaby KOSZMARNĄ BABCIĄ"
księżna Diana, książę William (East News)
bDHOfEsB

Diana Spencer dzięki małżeństwu z księciem Karolem stała się prawdziwą gwiazdą na brytyjskim dworze. "Królowej ludzkich serc" szybko udało się zdobyć sympatię wśród poddanych za sprawą swojej niezaprzeczalnej charyzmy oraz ogromnego zaangażowania w działalność charytatywną. Nie jest jednak tajemnicą, że za kulisami życie Diany wcale nie było usłane różami, a jej związkowi z Karolem daleko było do ideału. Księżna zmagała się z depresją, atakami paniki i zaburzeniami odżywiania. Już po rozwodzie nie mogła natomiast opędzić się od ciekawskich dziennikarzy i cierpiała z powodu krytyki ze strony nawet najbliższych jej osób.

bDHOfEsD

Chociaż od tragicznego wypadku, w którym zginęła Diana, minęło już ponad 20 lat, losy księżnej wciąż wzbudzają duże emocje. Już wkrótce jej życie na królewskim dworze będziemy mogli oglądać za sprawą twórców serialu The Crown. Grana przez brytyjską aktorkę Emmę Corin Diana zadebiutuje bowiem w kolejnym sezonie serialu.

Pamięć o księżnej starannie pielęgnują również jej synowie, Harry i William. Starszy z braci pojawił się ostatnio w filmie dokumentalnym Diana Our Mother: Her Life and Legacy, w którym wspomniał m.in. o swojej ostatniej rozmowie z tragicznie zmarłą matką.

Gdybym tylko wiedział, że to był ostatni raz, kiedy mogłem porozmawiać z moją matką, ta rozmowa wyglądałaby zupełnie inaczej. Gdybym tylko wiedział, że za chwilę jej życie się skończy... Nawet dziś myślenie o tym jest dla mnie niezwykle trudne - wyznał William.

bDHOfEsJ

Okazuje się, że książę często opowiada swoim pociechom o nieżyjącej babci. Chce bowiem, żeby jego dzieci miały świadomość istnienia tak ważnej dla niego osoby.

Kiedy kładę do łóżka George'a lub Charlotte, regularnie opowiadam im o niej i staram się przypominać, że w ich życiu były dwie babcie. To ważne, aby wiedziały, że ona istniała - przyznał książę.

William zaczął również zastanawiać się, jak jego matka sprawdziłaby się jako babcia George'a, Charlotte i Louisa. Najstarszy syn Diany postanowił żartobliwie wyznać, że jego zdaniem Lady Di byłaby w tej roli kompletnie nie do zniesienia.

Kochałaby swoje wnuki na zabój, ale byłaby absolutnie koszmarną babcią. Przychodziłaby co chwilę, najpewniej w porze kąpieli, wywoływałaby ogromne zamieszanie. Piana i woda byłyby wszędzie, a potem jakby nigdy nic wróciłaby do siebie - stwierdził żartobliwie William.

bDHOfEsK

Też uważacie, że księżna Diana zamęczałaby Williama i Kate babcinymi wizytami?

bDHOfEsL
bDHOfEte
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(55)
Irena
rok temu
Bylaby cudowna babcia . Zal, ze tego nie dozyla
Tuna
rok temu
Najważniejsza jest rodzina i relacje braterskie lub siostrzane. Oby ta więź przetrwała burzliwy czas jaki jest przed nimi. Rodzina to oręż najsilniejsza ze wszystkich. Mając zaplecze w postaci silnej zwartej lojalnej rodziny wszystkie trudności jakie stawia lub stawi nam życie można przejść i pójść dalej!
Ola
rok temu
Może to miał na myśli ,że jak poświęcała im czas to na 100% wprowadzała pozytywne zamieszanie a później na długo znikała odchodząc do swoich spraw i obowiązków i znów byli samotni i na nią czekajacy
bDHOfEtf
Anka
rok temu
Wbrew temu co mowia to William jest podobny do Diany,a Harry do Karola. Wystarczy sie przyjrzec.
Kaiia
rok temu
To że była po**** to nie znaczy że była kiepska matką, raczej odbieram ja jako ciepłą i wrażliwa na swoje dzieci, kobieta. I zapewne była wspaniałą babcią. Taka która ma w nosie, konwenanse i opinie teściowej. Hahahha
Lucy
rok temu
Uważam, że byłaby doskonałą babcią, z wielkim sercem ❤!
Pudelko
rok temu
Ależ ten William jest do niej podobny fizycznie (na szczęście tylko)
Magda
rok temu
Matka w sercu dziecka jest przez całe jego życie, tylko jak ciężkie musi być życie takiej osoby z tylko Pamięcią po Mamie .miejsce pustki jest jak lód który oddziela człowieka od bliskiego żywego serca. Cierpi po stracie Mamy choć tyle lat upłynęło, myśl o tym jak by bylo to myśl- chęci bliskości z kimś Najdroższym z Mamą która zawsze bedzie w Sercu Dziecka A pragnienie jej dotyku będzie wieczną Mgłą
Magda
rok temu
Matka w sercu dziecka jest przez całe jego życie, tylko jak ciężkie musi być życie takiej osoby z tylko Pamięcią po Mamie .miejsce pustki jest jak lód który oddziela człowieka od bliskiego żywego serca. Cierpi po stracie Mamy choć tyle lat upłynęło, myśl o tym jak by bylo to myśl- chęci bliskości z kimś Najdroższym z Mamą która zawsze bedzie w Sercu Dziecka A pragnienie jej dotyku będzie wieczną Mgłą
Giga
rok temu
Zniszczyli ją. Nie miała siły się wyplątać z tej sieci
Adam
rok temu
Takiej babci to by bylo ze swieca szukac....wielka szkoda...wielka strata...zwlaszcza dla wnukow.
wlkp
rok temu
wspaniala nieszczesliwa kobieta o wielkim cieplym sercu
Memek
rok temu
Nie wiem co Diana widziala w tym Dodim, mogla poszukac sobie cos lepszego
bDHOfEsX
Brit
rok temu
Diana była definitywnie nieszczęśliwa kobieta ktora kochała ale była niekochana. Beata, Dima piszecie takie głupoty że aż oczy bolą !! Diana była tylko człowiekiem. Zakochana w Karolu zrobiła by dla niego wiele ale on jej nie chciał i byli to widać gołym okiem . Karolek romansował ile się dało ale wszystko było pięknie tuszowane , Diane zaś okrzyknięto dzi..ą. poniewarz miała być posłuszna swojemu mężowi. Niewyobrażalne jak wlasna matka mogla ja tak nazwać. Świadczy to tylko w jakiej rodzinie musiala dorastać . Wszystko na pokaz !! A Elcia z mężem widocznie musieli się czegoś obawiać ze strony Diany ze tak szybko i zręcznie się jej pozbyli . Moral z tego taki ze cala ta rodzina królewska od pokoleń była, jest i będzie jedna wielka jak ty to nazwać. .mafią . A wiadomo jak kończy się życie w takiej rodzinie .
bDHOfEtz