Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

"Legend Daryna" od Roberta Gryna opowiada o "przebudzeniu świadomości": "Wizualizowałam sobie markowe buty, ubrania i luksus"

123
Podziel się

Dziewczyna nowego "najmłodszego polskiego milionera" udzieliła wywiadu Łukaszowi Jakóbiakowi, któremu opowiedziała m.in. o tym, jak pozbyła się kompleksów dzięki "afirmacjom".

"Legend Daryna" od Roberta Gryna opowiada o "przebudzeniu świadomości": "Wizualizowałam sobie markowe buty, ubrania i luksus"
(screen z YouTube)
bDAKSHBx

Dynamiczny rozwój mediów społecznościowych w ostatnich latach spowodował, że dziś niemal każdy może zostać internetowym celebrytą. Udało się to m.in. Łukaszowi Jakóbiakowi, który początkowo zapraszał znane osoby na wywiady do swojej małej kawalerki. Potem poszerzył działalność o wykłady "coachingowe". Obecnie przeprowadza wywiady już nie tylko z celebrytami, ale też z różnej maści "ludźmi sukcesu", którzy mają być świadectwem tego, że odpowiednie nastawienie umysłu i "otwarcie czakr" jest kluczem do bogactwa.

Ostatnio Jakóbiak spotkał się na Bali z nowym "najmłodszym polskim milionerem", Robertem Grynem, który wyznał m.in., że doznał oświecenia po zażyciu psychodelicznego indiańskiego napoju, a po spożyciu roślin psychoaktywnych odkrył, że miliard "to tylko liczba".

bDAKSHBz
Zobacz także: Jakóbiak: "Jestem z Radomia, miasta seksu i biznesu"

Gryn opowiadał też o tym, jak prowokował swoją dziewczynę, Darynę - umawiał się z nią i nie przychodził, a gdy nie reagowała złością, wiedział już, że to ta jedyna.

bDAKSHBF

Cierpliwość Daryny wobec prowokacji i lekceważącego zachowania milionera opłaciła się, bo już zaczyna być o niej głośno. Ukrainka była gościem najnowszego odcinka 20m2 Łukasza, gdzie opowiedziała o swoim podejściu do życia i śmierci.

Dla mnie życie jest życiem (...). To jest dar mieć życie i szukać sensu życia. To dla mnie ogromne odkrycie. Jestem wdzięczna, że teraz moja energia ma ciało i możemy robić coś dla siebie i innych. (...) Jak wychodzimy z ciała, to nie umieramy - umrze Ukrainka, ale nie umiera Daryna - później wylatuje do kosmosu i to będzie mój dom. Jeśli będę miała przebyć jakieś lekcje, to wrócę, by coś zmienić w tym świecie. Ale jak przerobię wszystkie lekcje - to tak jak Jezus i Budda - już nie wracają - opowiada.

Daryna wyznała, że wie to wszystko, ponieważ "czuje to czakrą serdeczną". Podobnie jak Jakóbiak, wierzy w potęgę wizualizacji.

Rok mieszkałam w Szwajcarii przez rok. Było tam nudno. Jak byłam mała, miałam marzenie, by mieszkać w Kalifornii. Wierząc we Wszechświat, w siebie, w medytację, w wizualizację - zwizualizowałam sobie pracę w Szwajcarii, która dała mi możliwość wyjazdu do Stanów. (...) wizualizowałam sobie markowe buty, ubrania i luksus. Później zrozumiałam, że pieniądze są raczej wolnością, by mieć życie, które ci się podoba - przekonuje.

bDAKSHBG

Daryna opowiada, że kiedyś miała wiele kompleksów, których pozbyła się dzięki "afirmacjom".

Stać obok lustra kiedy nikt nas nie widzi, może nawet nago - patrzeć na całe swoje ciało i mówić "jesteś piękny, kochasz siebie i świat". (...) Jak prowadzę medytację, to wyobrażam sobie kwiatek, który się rozpuszcza - potem oddajemy tę energię rodzinie, miastu i światu - opisuje.

Daryna przedstawia siebie jako kobietę sukcesu: "Mam 24 lata. Zawodowo zajmuję się marketingiem dla szwajcarskiej firmy i jestem asystentką francuskiego celebryty".

Dziewczyna ujawnia też, że milionera Gryna poznała na Instagramie.

bDAKSHBH

Spotkaliśmy się w Warszawie i wiedziałam, że o coś chodzi - nie wiedziałam o co. Od razu był w moim typie, wygląd, to jak mówi, myśli i oczy. Wygląda na aniołka, szczególnie jak świeci słońce (...). Jak stoisz obok niego, to ciężko mieć zły humor. Ta anielska energia jest piękna i potężna - przekonuje.

Myślicie, że Gryn i Daryna często mają kontakt z psychoaktywnymi roślinami?

bDAKSHBI
bDAKSHCa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(123)
Lil
12 miesięcy temu
Pragnienie luksusu, pieniędzy, a jednocześnie opowiadanie o Buddzie i czakrach... Ta Pani powinna zwizualizować sobie, jak siada i zapoznaje się rzetelnie z filozofiami, o których mówi, a nie z ich wyrwanymi z kontekstu fragmentami.
Naga prawda
12 miesięcy temu
To że on coś bierze to było wiadome bo praktycznie każdy świeżak później czuję że może głosić prawdę objawiona. Ale nie brał na początku działalności w internecie. Później dopiero jak się wypalił i brakowało serotoniny;)
faza
12 miesięcy temu
ok dzisiaj zaczynam wizualizacje,za miesiac napisze Wam czy zmaterializowałam torebke Chanel,tak na początek..
bDAKSHCb
gość
12 miesięcy temu
Legend Karyna,od razu wiedziała,czego chce i nie gniewała się na milionera,jak nie przychodził na randkę żeby go nie wypłoszyć, a ten łoś myślał,że to z wielkiej miłości,niby taki mądry ten cały Gryn,a jednak naiwniak
Loka
12 miesięcy temu
Yyyyy.....
Najnowsze komentarze (123)
Gosc
12 miesięcy temu
Wam wszystkim do przebudzenia to jeszcze bardzo daleko!
robik
12 miesięcy temu
Na złość mamie, odmrożę sobie uszy hahaha
Alex
12 miesięcy temu
Czuję tutaj potencjał na kultową parę :) Polska miała dotąd Sebę i Karynę teraz będzie miała Roba i Darynę -z przymrużeniem oka ;)
Aaaaaa
12 miesięcy temu
Zastąpi Marinę w temacie Ukrainek łapaczek
Wt fgfggggg
12 miesięcy temu
Ja pier... chyba ostro jara
Ok
12 miesięcy temu
Nowy zawód dziewczyna, źona milionera. Niech sie cieszy bo może trwać to krótko.
Gabi
12 miesięcy temu
Wizualizuję sobie wygraną w lotto od kilku lat. Co robię źle?
Dominika
12 miesięcy temu
Okropni ludzie , co ta dziewczyna Wam zrobiła , ze taką nienawiść przekazujecie, jej sprawa w co wierzy , a katolicy w ewangelii było napisane nie sądźcie na nie będziecie sądzeni .
bDAKSHBT
Nusia
12 miesięcy temu
Jezusie brodaty co oni biorą???
proste
12 miesięcy temu
"Spotkaliśmy się w Warszawie i wiedziałam, że o coś chodzi - nie wiedziałam o co". Jak nie wiadomo, o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o kasę.
POLA
12 miesięcy temu
biedny on w depresji chyba a Ona wstrzeliła się idealnie żeby się lansować
pola
12 miesięcy temu
On chyba w depresji musi być że dał się omamić i ona idealnie się wstrzeliła żeby się lansować Stać go na więcej
Fhn
12 miesięcy temu
Co to za bełkot?
Kozi
12 miesięcy temu
Jak nie przychodzil to szla do innego. Taki typ.
...
Następna strona
bDAKSHCv