Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Magdalena Ogórek MA DOŚĆ Jarosława Jakimowicza! "Mówimy zupełnie innymi językami"

190
Podziel się:

Po koleżeńskiej relacji Magdaleny Ogórek i Jarosława Jakimowicza nie został nawet ślad. Prezenterka TVP info od kilku tygodni nie pojawia się już w programie "W kontrze". Zobaczcie, co mówi na ten temat.

Magdalena Ogórek MA DOŚĆ Jarosława Jakimowicza! "Mówimy zupełnie innymi językami"
Magdalena Ogórek ma dość Jarosława Jakimowicza (AKPA)

Jarosław Jakimowicz po roli w "Młodych wilkach" i romansie z Jolantą Rutowicz na długi czas zniknął z show biznesu. Niespodziewanie jednak powrócił kilka lat temu, wygłaszając nienawistne opinie pod adresem Żydów i osób LGBT.

Pomimo tych skandalicznych wypowiedzi (a może właśnie dzięki nim), dostał angaż w TVP Info. Jarek zasiadł na krześle współprowadzącego program "W kontrze" obok Magdaleny Ogórek.

Zobacz także: Wulgarna reakcja prezentera TVP na Marszu Niepodległosci. Jakimowicz się nie hamował

Początkowo ich relacja zdawała się rozwijać wyśmienicie. Prezenterzy lubili się i wspierali. Nawet gdy wybuchła afera z podejrzeniem Jakimowicza o gwałt, Magda broniła go niczym lwica.

Z czasem jednak ich stosunki zaczęły się ochładzać. Widać to było chociażby na zdjęciach paparazzich. Wcześniej prezenterzy zawsze po programie wychodzili razem, gawędzili i dawali sobie buziaki w policzek. Od jakiegoś czasu gesty przyjaźni ustały.

Już w październiku mówiło się, że Ogórek zaczyna mieć dość Jarosława. Teraz "Super Express" donosi, że Magdalena nie chce już współpracować z Jakimowiczem.

Prawdą jest, że od końca grudnia nie pojawiam się w programie "W kontrze". Myślę, że dla widzów naszego programu nie jest żadną tajemnicą, że mówimy zupełnie innymi językami. Prezentujemy też może inne postawy naszego dialogu z widzami. Więcej nie mogę powiedzieć, ponieważ obowiązuje mnie pewien kanon kultury korporacyjnej - mówi tajemniczo.

Dyrektor TAI, Jarosław Olechowski, poproszony przez "SE" o komentarz, informuje, że trwa poszukiwanie nowych prowadzących, a dla Magdaleny znajdzie się miejsce w innym programie, choć jej odejście z "W kontrze" "nie jest jeszcze przesądzone".

Myślicie, że zostanie, jeśli szefostwo obieca, że nie będzie musiała brać dyżurów z Jakimowiczem?

Zobacz także: Jakie DM-y dostajemy od celebrytów i co zaskoczyło Jasona Derulo w Polsce?
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(190)
X86
1 tyg. temu
Teraz gdy sprawa przeciwko niemu nabiera tempa to się od niego odcina by ratować własny wizerunek, a jeszcze niedawno jedli sobie z dzióbków. Kobieta-Chorągiewka. Lojalna tylko wobec swoich torebusi.
Straszne
1 tyg. temu
Ależ ta kobieta jest dwulicowa. Jak tylko komuś nie idzie to ona czym prędzej się zmywa. Pokazała to podczas wyborów, pokazuje i teraz.
obsesja
1 tyg. temu
pudel ma ewidentnie jakąś obsesję na ich punkcie
Blania
1 tyg. temu
Pani Ogórek wyczuwa zmianę koniunktury? Pis się kończy, Pani Ogórek myśli jak tu zmienić front. Mam nadzieję, że wyleci na zbity pysk, dziennikareczka od siedmiu boleści. Za to szczucie na ludzi tacy jak Pani czy ten cały Kłaczek już nigdy nie powinni znaleźć pracy w tym zawodzie.
Piar
1 tyg. temu
Ta kobieta wie, jak sie dobrze skompromitowac od kandydatki na prezydenta po program z jakimowicczem. Zanim podejmie nastepna zawodowa decyzje, pownna spytac kogos o rade.
Najnowsze komentarze (190)
jędrula
6 dni temu
jedno warte drugiego,
Paweł
6 dni temu
Jarek zajumał Magdzie lakier do włosów i ekstra spinki. To o to poszło.
Ooooooooo
7 dni temu
Statek tonie, trza uciekać
Xxx
7 dni temu
Pamiętam jak całował po rękach Macierewicza.
Ton8c
7 dni temu
A takim był wielkiej przyjacielem i powiernikiem p. Ogórkowej 😂😂😂 A teraz p. pustostan Jarosław już panią Ogórkową wkurza . No popatrz , popatrz , tak mi przykro 🥲🥲🥲😢😢😢😢
Rocco
7 dni temu
Ona boi się jego włosów
kasia
1 tyg. temu
Ojoj tak się kończy kariera w tvp😁
Kate
1 tyg. temu
Przecież ona nie ma przekonania do bananowych chłopaczków heh
sissi
1 tyg. temu
Taa on mówi językami ludzi, a ona aniołów :D Niech nie ściemnia, dobrali się jak w korcu maku.
szewc
1 tyg. temu
oboje sa przegrani jak franka buty.
gość
1 tyg. temu
No i oczywiście, wy wiecie wszystko najlepiej, jedynie co potraficie, to plucie jadem na każdego.
Onna
1 tyg. temu
Ups! Kolejny Jaruś, któremu się wszystko p...li. Znowu w życiu mu nie wyszło
Jery Karski
1 tyg. temu
Magda jest cyniczna ale również inteligenta to że się ustawiła w tvpis i plecie to co kurski i cały ten elektorat chce to jedna sprawa,rozumiem że kasa gra tam główną rolę i ona dla niej zrobi wszystko, bo podejrzewam że sama nie wierzy w to co mówi. Natomiast jakimowicz to jest ćwierć inteligent,jest to prostacki chłopek rostropek któremu wydaje się że błyszczy tylko że albo się to ma albo nie. Chłop ewidentnie jest prosty, czar prysł który miał w Młodych Wilkach, oj jakimowicz coś ty chłopie z siebie zrobił.
haka
1 tyg. temu
M.O wykorzystała po prostu moment, kiedy zachorowała i znaleziono na jej miejsce następczynię. Myślę, że wcześniej było jej niezręcznie, by odmówić prowadzenia z J.J. Nowa prowadząca jest wobec J.J bardziej stanowcza i nie pozwala sobie wejść na głowę, nawet jeśli miałoby to wyglądać niezręcznie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie