Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Rozjuszona Magdalena Ogórek odcina się od Jarosława Jakimowicza: "NIGDY nie spotkaliśmy się prywatnie!"

183
Podziel się:

Po publikacji zdjęć, na których Magdalena Ogórek serwuje Jarosławowi Jakimowiczowi chłodne pożegnanie, zaczęto spekulować, że przyjaźń tej dwójki przeżywa kryzys. Do sprawy odniósł się najpierw "młody wilk", który zdementował plotki, a następnie jego koleżanka. Nie da się ukryć, że ich wersje nieco się od siebie różnią... Magda zapomniała już o pewnym wypadzie do kawiarni?

Rozjuszona Magdalena Ogórek odcina się od Jarosława Jakimowicza: "NIGDY nie spotkaliśmy się prywatnie!"
Magdalena Ogórek grzmi w sprawie zażyłości z Jarosławem Jakimowiczem (AKPA)
bESZEiZh

Od ponad roku Magdalenę OgórekJarosława Jakimowicza można oglądać razem na antenie TVP Info. Niedoszła prezydent i "młody wilk" tworzą dość osobliwy duet, prowadząc wspólnie format "W Kontrze", gdzie "sprawdzają się" w roli komentatorów spraw społeczno-politycznych.

Do niedawna wszystko wskazywało na to, że Ogórek i Jakimowicz darzą się sympatią. Była działaczka polityczna pozwalała na przykład koledze dotykać swojej czupryny celem weryfikacji czy jest prawdziwa, zaś aktor regularnie odprowadzał ją pod zaparkowany nieopodal studia nagraniowego samochód.

bESZEiZj

Niestety, ostatnie zdjęcia z ich wspólnej przechadzki na parking spowodowały, że w mediach zaczęto spekulować, iż między "dziennikarzami" nie ma już dawnej serdeczności. Wszystko za sprawą chłodnych gestów, które zaserwowała Jarkowi 42-latka.

Zobacz także: Ogórek jest… telewizyjnym zwierzęciem? "Lubię ten żywioł. Odnajduję się fantastycznie!"

Jakimowicz zdążył na wizji poruszyć tę kwestię, próbując przekonywać, że z koleżanką z programu łączą go świetne stosunki, ostatnie doniesienia nazywając zaś "śmiesznymi":

bESZEiZp

To są śmiechy jakieś, znowu piszą, że pożegnała go chłodno. Jakie to jest śmieszne, nie dajcie się ładować w konia - uspokajał.

Niestety, ostatnia wypowiedź Ogórek nie pozostawia żadnych złudzeń. Gdy portal "Pomponik" pokusił się o spekulacje, że ona i Jarek spędzają czas też prywatnie, blondynka ostro zareagowała.

Wzywam do natychmiastowego usunięcia fragmentu: "Prezenterzy spędzają dużo czasu nie tylko w pracy, ale i poza nią. Nie jest tajemnicą, że młody wilk i była kandydatka na prezydenta lubią widywać się prywatnie". Nigdy nie spotkaliśmy się prywatnie. Nie pozwolę Państwa redakcji szerzyć kłamstw na mój temat - grzmi, następnie grożąc pozwem.

Myślicie, że byłemu chłopakowi Joli Rutowicz zrobiło się smutno, gdy koleżanka z programu dała dosadnie do zrozumienia, że nie chce, by ich ze sobą łączono? Jesteśmy już przyzwyczajeni, że Magdalena ma wybiórczą pamięć, więc może zapomniała, że całkiem niedawno śmiała się z Jarkiem w kawiarni...

bESZEiZq

Chcecie wiedzieć, dlaczego jesteśmy jednocześnie najlepszym i najgorszym portalem plotkarskim w Polsce oraz gdzie podziały się Grycanki. Posłuchajcie najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

Zobacz także: PUDELEK PODCAST! Rentgen pupy, #freeOreo i gdzie zniknęły Grycanki
bESZEiZr
bESZEiZs
bESZEiZK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(183)
taaaa
miesiąc temu
To oczywiste, że prywatnie Ogórek ma go gdzieś, facet ewidentnie ma ślinotok na jej widok, ona to toleruje i korzysta, ale nic w zamian, facet jest narzucający, taki typ, dopóki łączy ich wspólne opluwanie opozycji, ona nie postawi mu czytelnych granic, a on będzie żył złudzeniami na coś więcej.łączy ich tylko wspólna nienawiść do części Polaków, których reprezentuje opozycja.
Żbik
miesiąc temu
Nie wiedziałem, że jest piśmienna
Dejv
miesiąc temu
Oboje siebie warci. Teraz i jedno i drugie będzie zaprzeczać czy się odcinać bo niewygodnie. Trzeba było o tym pomyśleć wcześniej z kim się zadaje.
bESZEiZL
Lua
miesiąc temu
Ta jasne obściskiwali się służbowo
Kasia
miesiąc temu
Ona strasznie cwana jest. Od męża też się odcinała, gdy już nakradł na jej torebki i wygodne życie. Jak jej coś może popsuć "kariere" to szybko się odcina. Druga doda.
Najnowsze komentarze (183)
Wielbiciel
6 dni temu
Magdalenko , nie wierz w żadnego koronawirusa , może grypa Ciebie dopadła .... Pamiętaj , że Ciebie od lat kocham i życzę Ci dużo zdrowia ! .
Marek
6 dni temu
Jakimowicz to postać delikatnie mówiąc z bajki disco polo. Ogórek co by nie mówić to zupełnie inny poziom intelektualny i pewnie moralny. Bardzo się dziwię że zgodziła się na występy przed kamerami z tym typkiem
Razdwatrzy
miesiąc temu
Prześcieradłem nie byłem więc nie oceniam czy sypiali z sobą ale jeśli mowa o charakterach oboje są siebie warci
Gość
miesiąc temu
Magda uważaj żeby Ci czegoś do drinka nie dosypał bo...bydlaki tak robią jak chcą ładna, kobietę zaliczyć
Haha
miesiąc temu
On coś widzi przez te zamknięte oczy
Kris
miesiąc temu
Chyba zrozumiała ze wg Jarka wszystko miałaby ok tylko rocznik za duży On woli takie z dwójka a nie z czwórka na przodzie
Olka
miesiąc temu
Młody wilk haha......chyba stary wilk ;)
Ina
miesiąc temu
Nawet jeśli złoży pozew to brawa dla autora tego artykułu!!Magdalena Ogórek czyta pudla!a artykuł okazał się być bardzo interesujący i zdołał wywołać u samej zainteresowanej różne spektrum emocji!!Brawo Ty!
bESZEiZD
Prawda
miesiąc temu
Przecież widać jak na dłoni bylo, że sypiali ze sobą. Kogo ona chce oszukać?
Mdns
miesiąc temu
Może ta Pani ma bordera jakiegoś?
Docccccc
miesiąc temu
Ups, ale 💩💩💩
Deri
miesiąc temu
Ciekawe co na to żona Jakimowicza 🤔
Sowa
miesiąc temu
Pani Ogórek tylko pozwem potrafi straszyc, a wszyscy widzą i wiedzą jak jest naprawdę...
Bbbbbb
miesiąc temu
Niiieee a na wizji "jadłaś mu z ręki " bez powodu ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESZEjaw
bESZEjax
bESZEjay
bESZEjaz
bESZEjaA
bESZEjaf