Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

Magdalena Ogórek na okładce tygodnika "Sieci" jako "kobieta prawicy na celowniku". Internauci: "Z lewa do prawa - tak wygląda zabawa"

345
Podziel się

Pamiętacie jeszcze, jak była "lwicą lewicy"?

Magdalena Ogórek na okładce tygodnika "Sieci" jako "kobieta prawicy na celowniku". Internauci: "Z lewa do prawa - tak wygląda zabawa"
bDSmmMEl

Magdalena Ogórek w poprzednich wyborach prezydenckich miała być "tajną bronią" Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a okazała się jego gwoździem do trumny. Leszek Miller do dziś wstydzi się, że zrobił z niej wtedy kandydatkę.

Zobacz także: Katarzyna Lubnauer o starciu z Magdaleną Ogórek. Nie szczędziła mocnych słów
bDSmmMEn

Magda nie przywiązywała się do swoich poglądów politycznych i po zwycięstwie Andrzeja Dudy szybko zmieniła front. Nowe propozycje posypały się wtedy jak z rękawa. Najpierw niedoszła pani prezydent zaczęła publikować felietony w prawicowym tygodniku Do Rzeczy. Potem dostała propozycję współprowadzenia programu w TVP Info, gdzie m.in. atakowała homoseksualistów oraz zarzucała zmianę nazwiska z niemieckiego na polskie senatorowi Borowskiemu i wytykała jego rodzinie "stalinowską przeszłość".

W ostatnich latach głośno było także o innych żenujących popisach Ogórek. Przy okazji sporu o Festiwal w Opolu wsławiła się wpisem o "politycznych bojach", mieszając w to zmarłego Zbigniewa Wodeckiego. Kolejny popis dała w trakcie prac ekshumacyjnych na warszawskich Powązkach, gdzie robiła sobie zdjęcia na tle szczątków zmarłych. Chwaliła się też zaangażowaniem w pomoc powstańcom. W tym celu sfotografowała się na tle 89-letniego schorowanego mężczyzny. Szybko okazało się, że pan Zdzisław wcale nie był powstańcem.

bDSmmMEt

Aktualnie Ogórek nadal krąży po obrzeżach polityki i - co niedziwne - w dalszym ciągu trzyma stronę partii rządzącej. Jej oddanie zostało docenione przez konserwatywny tygodnik Sieci należący do braci Karnowskich. Na okładce ostatniego numeru Magda pojawiła się obok m.in. Agaty Kornhauser-Dudy jako "kobieta prawicy na celowniku".

Użytkownicy Twittera od razu przypomnieli, że jeszcze parę lat temu twarz Ogórek zdobiła inną okładkę. Wówczas podpisano ją jako "lwicę lewicy".

"Z lewa do prawa - tak wygląda zabawa", "Pozostaje centrum - wizja za kolejne 5 lat?", "Prawy do lewego, wypij kolego", "Ale trzeba przyznać, że zaradna kobieta, o kasę na rachunki nie musi się martwić" - piszą internauci.

Myślicie, że za pięć lat Magda znowu zmieni poglądy polityczne?

bDSmmMEu
bDSmmMEv
bDSmmMEO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(345)
Nina
rok temu
Gowin mógł to Ogórek też.
Leo
rok temu
A Nowacka, to nie jest sprzedajna??? Która to jej partia już? I w żadnej nic nie wskórała, byle na śp. matce karierę robić. Kropka
PIÊRDZI0CH
rok temu
Nienawidzę tej baby, jest piękna, mądra i coś w życiu osiągnęła, nie to co ja.
bDSmmMEP
Nowa Róża
rok temu
Zajmijcie się lepiej niejaką Elizą Michalik - obecnie wielką gwiazdą, felietonistką Gazety Wyborczej, Lisowego NaTemat, Newsweeka i portalu Onet, uwielbianą przez odbiorców tych mediów za stały i ostry atak na prawicę, PiS, religię i KR-K. Ta rewolucyjna bojowniczka, nowe wcielenie Róży Luksemburg, wykonała o wiele bardziej „ciekawą” woltę niż Magdalena Ogórek. W latach 2003-2007 była Michalik bardzo zaangażowaną dziennikarką Gazety Polskiej (!) i prawicowego również, bardzo znanego portalu Salon24. Została w końcu wywalona z obydwu miejsc za nieustanne plagiaty, czyli – po prostu – zrzynanie treści z wcześniej opublikowanych artykułów, autorstwa innych autorów. W 2007 roku powstał nawet blog Eliza Watch, ostrzegający przed tą kobietą! Co za piękna zmiana – od Sakiewicza i Janke do pupilki Michnika i Lisa. Wspaniała metamorfoza ideologiczna. Bardzo wiarygodna postać. Cudowne…
Nicky
rok temu
Super dziewczyna
Najnowsze komentarze (345)
OBIEKTYWNY
rok temu
Kobiety nijakie! Przecież nikt nie napisze o ich osiągnięciach jak ich nie mają! Chociaż "kobieta prawicy" balladę ładną o "kaczorku" napisała!!!
fgfhgh
rok temu
ona obrzydza mi ogórki...
kjljkl
rok temu
hahaha lwice? raczej Kobiety .... jest taki film Vegi. To chyba z niego plakat
DORA
rok temu
OGÓREK STARTOWAŁA NA PREZYDENTA BO SIĘ MIAŁA KISIĆ W CHAŁUPIE HIHIHI
Kleopatra
rok temu
Jak ja widze ogorek to mi sie wymiotowac chce. Sprzedajna k.......
gość
rok temu
Skończyły się tematy, że trzeba "promować" tą panią? Ona ma taki pusty i bezrozumny wyraz twarzy i nie tylko na zdjęciach. Kiedyś się mówiło na takie kobitki "puste lale" Coś w tym jest:)
Renka
rok temu
Ogórek w halce biegała po cmentarzach jako mocno lewicowa, Dudowa Co Się Miała Nie Bać Prezesa też z domu o korzeniach lewicowych. Jedna się lansuje na prawicy na błyskotki, druga straciła mowę
Renka
rok temu
Ogórek w halce biegała po cmentarzach jako mocno lewicowa, Dudowa Co Się Miała Nie Bać Prezesa też z domu o korzeniach lewicowych. Jedna się lansuje na prawicy na błyskotki, druga straciła mowę
bDSmmMEH
Mob
rok temu
Lwica lewicy kobietą prawicy – to nawet dobrze brzmi ;)
Zeblaze
rok temu
Gdyby pani Ogórek w ostatnich wyborach prezydenckich startowała z list prawicowych chętnie bym zagłosował.
jasiek
rok temu
lewica na lewice żydowską nie ma tam krzty prawicy
Gargamel
rok temu
Pani Ogórek jest OK.
kreator
rok temu
Beztalencie.Wyjątkowo pusta kobieta a dotego szpetna.
Zibi
rok temu
Pani Ogórek jest miłą mądrą i empatyczną kobietą mało kto jej może dorównać a lewacy zazdroszczą
...
Następna strona
bDSmmMFj