Trwa ładowanie...
Przejdź na
KAS
|

Małgorzata Kożuchowska ekscytuje się pierwszym dniem szkoły syna. "Zupełnie nowy etap w życiu!" (FOTO)

60
Podziel się:

Małgorzata Kożuchowska należy do tego grona gwiazd, które rzadko kiedy epatują swoim życiem prywatnym. Tym razem zrobiła jednak wyjątek, bowiem jej syn rozpoczął właśnie przygodę z edukacją.

Małgorzata Kożuchowska ekscytuje się pierwszym dniem szkoły syna. "Zupełnie nowy etap w życiu!" (FOTO)
Małgorzata Kożuchowska przeżywa pierwszy dzień w szkole syna (AKPA, Instagram)
bEDUedHF

W tym roku Małgorzata Kożuchowska obchodziła swoje okrągłe, 50. urodziny. Serialowa gwiazda od czasu "M jak Miłość" jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Kolejną przełomową produkcją w jej dorobku była "Rodzinka.pl", która zeszła z anteny w maju 2020 roku po 10 latach emisji. Oprócz tego występowała u Patryka Vegi w "Bad Boy", trafiła do kin w filmie "Banksterzy", a wkrótce zobaczymy ją w roli żony tytułowego bohatera w "Gierku".

Od 2008 roku Małgorzata Kożuchowska jest w szczęśliwym związku z sześć lat młodszym Bartłomiejem Wróblewskim. Sześć lat później zakochana para powitała na świecie syna, Jana Franciszka. Aktorka zazwyczaj pilnie strzeże prywatności swojego dziecka - rzadko pojawia się z nim publicznie i nie publikuje jego zdjęć w mediach społecznościowych. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek, gdyż 6-latek poszedł do 1. klasy szkoły podstawowej.

"Pierwszy dzwonek! I zupełnie nowy etap w życiu! Wszystkim "pierwszakom" cudownych lat w szkole! Przed Wami nowe wspaniałe przyjaźnie, nauka, poznawanie siebie i świata, kształtowanie zainteresowań i pasji. Pierwszy krok na drodze stawania się dorosłym człowiekiem! Przed Wami wspaniały czas! Powodzenia Jasiu!" - napisała Kożuchowska na Instagramie.

bEDUedHH
bEDUedHN
bEDUedIi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(60)
Kasia
3 tyg. temu
Zajmujcie się sobą! To jest chamstwo pisać za młoda na bycie mamą, za stara, mogłaby być jego babcią! Guzik wam do tego! Każdy żyje jak chce i jak może! Nie wasza sprawa! Żenujące czytać takie teksty.
Tomek 1987
3 tyg. temu
Pięknie jej w tych włosach. Widać ,że korzysta z medycyny estetycznej , ale u niej akurat na korzyść.
Mazurynka⛵
3 tyg. temu
Powodzenia dla wszystkich dzieci, nauczycieli, rodziców. Zdrowia życzę i wytrwałości. Mam w rodzinie pierwszoklasistki.🍀
bEDUedIj
Poeta
3 tyg. temu
Mojego dziadka ulubiona aktorka i moja bo kocham dziadka!
ddddd
3 tyg. temu
Teraz dowie się co to polska szkoła, wysmiewanie dzieci gorzej ubranych, mniej urodziwych. Sam nie padnie ofiarą czegoś takiego, ale będzie świadkiem, a całe otoczenie będzie się zachowywać jakby to było normalne.
Najnowsze komentarze (60)
Maria
3 tyg. temu
P.Małgosiu piękne zdjęcie .Do komentujących ,opamiętajcie się ,kultura się kłania .Pozdrawiam.
Zoja
3 tyg. temu
Guzik mnie obchodzi życie starszej panci
MIRA
3 tyg. temu
robi "obciach " dziecku od pierwszego dnia
mama
3 tyg. temu
To jest prawdziwa milosc, matki do dziecka, niewyobrazalna.
Aga
3 tyg. temu
Chłopak a jakaś mazepa .
Abcd
3 tyg. temu
Jasiu na pewno ma instagrama i przeczytał
Gosc
3 tyg. temu
Ladna kobieta w Holiudzie zrobila by kariere byla by znana na calym Swiecie
Hohoho
3 tyg. temu
Jeżeli ktoś planuje dziecko, albo dzieci, później np ma 35 lat i chce mieć dziecko, no to trzeba się liczyć z tym, że może coś pójść nie tak i na dziecko zamiast 9 miesięcy czeka się 5 lat, a wtedy ma się 40, no tak to już jest. Gdyby się Kożuchowska wcześniej zreflektowała to by miała dziecko wcześniej, a że nie chciała to musiała dłużej czekać i ma tylko jedno. 🤷 Każdy nasz wybór ma swoje konsekwencje i nie wszystko jest zawsze po naszej myśli.
bEDUedIb
Daria
3 tyg. temu
Brawo, ubrany po szkolnemu. W UK wszystkie dzieci w podstawowkach i srednich szkolach nosza mundurki. Nie ma rewii mody jak w polskich szkolach.
🤦‍♂️ 🤦‍♂️ �...
3 tyg. temu
50 lat i dopiero 7 letnie dziecko
Beata
3 tyg. temu
Piękne zdjęcia
Achhh
3 tyg. temu
Ale to piękne
Liki
3 tyg. temu
No i spoko.
Alejaja
3 tyg. temu
A co ma szkoła do poznawania świata? Abyście dorosłym? Oznacza chodzenie w szmacie na twarzy, gdy inni dorośli tak zarządzą. Naprawdę ekscytujące rzeczy przed tymi biedactwami, po które właśnie system prania mózgów wyciągnął swoje łapska i do śmierci już nie wypuści s tych kleszczy. Brrrr.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDUedIU
bEDUedIV
bEDUedIW
bEDUedIX
bEDUedIY
bEDUedID