Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Małgorzata Rozenek chwali się swoją PERFEKCYJNĄ RODZINĄ podczas spaceru w leśnej scenerii

1042
Podziel się

Na parę dni przed majowym weekendem Małgorzata Rozenek z mężem Radosławem, trzema synami i trójką pupili zafundowała sobie relaks na łonie natury. Rodzina idealna?

Małgorzata Rozenek chwali się swoją PERFEKCYJNĄ RODZINĄ podczas spaceru w leśnej scenerii
Małgorzata Rozenek chwali się perfekcyjną rodziną (Instagram)
bDZFWnDV

Nie czekając na rozpoczęcie majowego weekendu, Małgorzata Rozenek spakowała rodzinę i ruszyła w teren. Celebrytka z mężem, synami i trzema buldożkami przeniosła centrum dowodzenia poza Warszawę.

Rozenek regularnie funduje sobie i rodzinie takie wypady "za miasto". To doskonała okazja, by naładować akumulatory i nacieszyć się obecnością bliskich oraz nawiązać kontakt z naturą.

bDZFWnDX

Weekendowy nastrój nie rozleniwił Małgorzaty, która po rodzinnym śniadaniu przystąpiła do ulubionej ostatnio rutyny, czyli ćwiczeń pod okiem trenera, podczas których wykorzystała torby z karmą dla zwierząt. Dźwigając je dziarsko, prezentowała świetną formę i godny pozazdroszczenia zapał.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "Nie mogłabym bez przerwy wypoczywać"

Potem przyszła pora na ploteczki i makijaż. Tuszując rzęsy, Małgorzata rozmawiała z mężem i towarzyszącym im współpracownikom. Przygotowana do wyjścia Małgosia wyruszyła następnie na relaksujący spacer.

bDZFWnEd

Celebrytka upamiętniła wyprawę, pozując z rodziną do perfekcyjnej fotki. Nagrania ze spaceru po lesie pojawiły się też w mediach społecznościowych Radosława.

Choć zdjęcie miało sprawiać wrażenie spontanicznego, rodzina Perfekcyjnej prezentowała się nad wyraz profesjonalnie. Cała ekipa miała na sobie utrzymane w podobnej kolorystyce stroje - panowie założyli spodnie dresowe i pikowane kamizelki, gdy tymczasem Małgorzata przechadzała się wśród kniei w jasnym płaszczu. Najmłodszy Henio również wyglądał jak z reklamy.

A ja się pytam, jak się udaje mieć tak jasne ubrania z tyloma zwierzakami? Mi wystarczy minuta żeby mieć ślady łap i innych takich - zapytała jedna z czujnych obserwatorek.

Na pierwszym zdjęciu jak Victoria Beckham - zachwycała się fanka.

bDZFWnEe

Zobaczcie fotki perfekcyjnej Małgorzaty i jej rodzinki. Uroczo?

bDZFWnEf
bDZFWnEg
bDZFWnEy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1042)
Snbssb
2 tyg. temu
Hahhah trzymajcie mnie, bo padnę. Wystrojeni jak na wesele albo komunię, ale podpis, ze spacer 😂😂😂
Parias
2 tyg. temu
Podziw Jak ona ciężko pracuje aby ten spacer był idealny Ale po co?
buahahahaa
2 tyg. temu
te białe ciuchy
bDZFWnEz
Mary
2 tyg. temu
Radek mówił, że jak zdradzał biedną chorą Dodzię, to prosił Małgosię o miłość całe dwa dni, był wytrwały i tak namiętny, że Małgosia dała mu szansę na chwilę, która się przedłużyła, bo zaimponował jej rozmiar aligatora Radka i to jak czule pieścił jej rozkoszne piersi i rozkoszny brzuszek.
Maximo
2 tyg. temu
Doda is very ugly and very stupid grandmother.
Najnowsze komentarze (1042)
Mata
2 dni temu
Zawsze mnie takie coś rozwala . Oni co idą do lasu czy gdzieś to zawsze nowe buty mają. Zero brudu. Zero zużycia. But how!?
do Dodzia
2 tyg. temu
.Daruj sobie starszawa Dodziu Ustępień „socjologiczny” bełkot, swoje idiotyczne „filozoficzne” majaczenia. Hejt, nienawiść - żalisz się, że to podobno cię spotyka i dołuje twoją coraz słabszą psychikę... i co z tego? Dodziu, to że cierpisz na akromegalię i związaną z tym depresję mało kogokolwiek obchodzi, wręcz wywołuje to w najlepszym razie niesmak u innych.Zapewniam cię, Dodziu, że wzbudzasz w miażdżącej większości MĘŻCZYZN – młodych i starszych – jedynie zażenowanie, politowanie, pomieszane z pogardą i obrzydzeniem. Również we mnie. O chłopcach poniżej 18-ego roku życia nie wspominam, gdyż dla nich jesteś zaledwie koszmarnym eksponatem z muzeum figur woskowych. Kojarzenie ciebie z symbolem sex appealu, elegancji i wdzięku jest tak samo słuszne jak uznanie trzonka od łopaty za piękną rzeźbę. Jedyne dobre, co mogłabyś zrobić, to zniknąć z przestrzeni publicznej. W ustępie? Byle nie publicznym, tam już się dostatecznie ośmieszyłaś.
przeciong
2 tyg. temu
Do Nory J.Masz rację Docha do pięt nie dorasta Małgoni, która jest piękną zgrabną młodą kobietą, a Docha to niestety pan w mocno średnim wieku, i w dodatku to sztuczny twór,z kiełbasą.
Adam
2 tyg. temu
Wystarczy wpisać w Google - 'Klasa 1988 - 1997 - Państwowa Szkoła Baletowa, Łódź - Nk'. W GALERII jako pierwsze z prawej jest zdjęcie uczniów i uczennic, którzy ukończyli tę klasę mając po 19 lat, zamieszczone 13 lat temu przez sławnego obecnie tancerza, byłego ucznia tej klasy, Dominika Muśko. Na FORUM klasy, w drugim wątku wypowiedź z 2007 r. tego samego Dominika Muśko nie pozostawia wątpliwości, że Małgorzata Kostrzewska chodziła do tej klasy co on, gdy wymienia 'Gosię Kostrzewską' jako jedną z uczennic na tym zdjęciu, stojącą zresztą obok niego i wyglądającą jak 'nasza' Małgonia, tyle, że dwadzieścia kilka lat wcześniej. Teraz więc Małgonia ma 42 lata. Porównać z 46latką Marzeną Rogalską albo 40tką Martą Lempart czy z naciąganą 40tką Robaczewską, to Małgonia świeci pełnym blaskiem.
ute
2 tyg. temu
Jak porównałam Rozenkową z Robaczewską 38(niby) lat, to uwierzyłam, że Rozenkowa ma 42 lata, wygląda jak wnuczka Robaczewskiej, serio.
Polacy
2 tyg. temu
Najstarszy z trzech synów Małgosi ma 14 lat. Małgosia, jak wiemy - niektórych ta wiedza przyprawia wręcz o drgawki :) ma 42 lata, więc urodziła go mając 28 lat czyli pierwsze udane zapłodnienie in vitro miała w wieku nieco ponad 27 lat, a więc 2 lata po ślubie z Jackiem Rozenkiem. Zrozumiałe, że skoro chciała mieć dziecko, to nie było po co przeciągać bezowocnych starań, bo to nie leży w naturze Małgosi. Zresztą jako absolwentka szkoły baletowej raczej nie miała złudzeń, że będzie mogła mieć dzieci bez wspomagania swojej płodności, bo jak mówiła w wywiadzie: ''wyczerpujące treningi dla nastoletniego organizmu nie pozostają w tym względzie bez negatywnych skutków'', dlatego dopiero po zapłodnieniu in vitro udało się Małgosi urodzić pierwszego z trzech synów... czekamy teraz na córeczkę :)
Piotr
2 tyg. temu
Gosia Rozenek ma 42 lata. Uwielbiam jak ta informacja doprowadza do rozpaczy biedne babiny spragnione miliona, co widać w ich rozpaczliwych komentarzach. Najlepszy komentarz to ten, że Kasia Cichopek o ponad 4 lata od niej młodsza wygląda przy niej jak stara maleńka i z tego powodu należy się jej milion zł odszkodowania. Gosi czy Kasi? hahahaha
Vincent
2 tyg. temu
Pomponik: 'Wystarczy (...) sprawdzić listę absolwentów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, którą Małgorzata, wówczas nosząca nazwisko Kostrzewska, ukończyła w roku szkolnym 1996/97 (absolwenci opuszczają szkołę, mając 19 lat). Swoją uczennicę pamięta doskonale wychowawca klasy Włodzimierz Sidor. "Małgosia była w klasie, którą prowadziłem przez 1,5 roku" - mówi "Na Żywo". Co więcej, w jednym z tabloidów Rozenek pokazała swój dowód osobisty - data jej urodzenia to 1 czerwca 1978 r.'
bDZFWnEr
Zega
2 tyg. temu
Naprawdę to jest porażka ta jakaś Dodzia Elektrocia, ona jest zdesperowana i nieprzytomna z zazdrości. Majdanowie powinni zgłosić to na policję i poprosić o ochronę ich i ich dzieci, to jest tragiczne, co ona wypisuje, te wpisy są beznadziejnie beznadziejne.
Olek
2 tyg. temu
1.600 (TYSIĄC SZEŚĆSET) komentarzy pod tym artykułem = 1.000 idiotycznych, grafomańskich, na ogół rozwlekłych tekstów i przeróbek oryginalnych wpisów, tworzonych przez Doduchnę Ustępień oraz jej najemnego wandożera-wandżokera (chwalących Ustępieniową i jej nieszczęsną rodzinkę, zarazem z obsesją Anty-Małgorzata) + 600 pozostawionych po cenzurze oryginalnych komentarzy, z których 99% wyśmiewa cały ten cyrk, dotyczący starszawej, odrzuconej „Dosi”. TAK WYGLĄDA „popularność” tej żałosnej Doduchny, która nie istniejąc medialnie z zazdrości o szczęście najpopularniejszej power couple tak oszukuje rzeczywistość, dodając setkami swoje „komentarze” i kasując tysiące prawdziwych, pozytywnych dla Majdanów komentarzy ich fanów i pozostałych pudelkowiczów.
Smrut
2 tyg. temu
Radek powiedział , że jak był z Dodziuńką to Dodziuńka zawsze wygrywała bitwę na bąki i bekanie. Dlatego ją wystawił do wiatru.
Gosha z USA
2 tyg. temu
wszyscy dziwią się, że Radek chciał kiedyś ten teges z pośmiewiskiem internetów Dodzią w kloo i w ogóle się z taką bidą Dodzią wozić. Radek najwidoczniej zlitował się nad nią , bo nikt jej nie chciał. Potem jak zorientował się w jakie wdepnął gie to szybko się ulotnił wcześniej zdradzając raz po raz. Natomiast Małgonia to ideał kobiety, wreszcie poszczęściło mu się, ale co ona w nim widzi, to wiemy - ogromne serce i wielkiego pytonga.
doslewon
2 tyg. temu
Małgonia ma 1,5 miliona followersów i cały czas przybywają, każde jej zdjęcie na insta to przytulona gotówka o jakiej możecie tylko śnić. Chciałybyście mieć taką pracę jak piękna Gosia, ale nic z tego, nikt was nie chce oglądać pokraki.
Faze
2 tyg. temu
Rozmawiałem kiedyś z Radzionkiem o jego extłoczni zwanej dalej Doduhną. Gdy oboje budzili się z pomroczności jasnej, Radzionek zakładał jej na nieogoloną twarz torbę z Carrefoura i okulary hutnicze, żeby nie straszyła poranną brzydotą, zamiast peruki wciskał jej na łysą głowę czapę z futra siwej małpy, resztę Doduhny rozbierał do golasa i trwał kwadrans w pełnym obrzydzenia stuporze na widok jej figury klocowatej zbliżonej do tetrapoda z krótkimi kończynami krocznymi, w tym kończynami tylnymi na beczce prostowanymi, kikuta po wyrwanym z macierzą palcu stopy, kończyn przednich z bickami jak u emerytowanego ciężarowca, serdelowatymi paluchami, kręgosłupa z przepuklinami, pleców z tatuażami rodem z salonu ,,Dziary od Janusza na przepustce'', płaskodupia tylnego i sterczodupia przedniego z odgryzionym przez Radzionka sutkiem. Ale ja jednak będę się upierał, że Doduhna to dobry człowiek, a jej pożałowania godne zachowanie wynika z traumy pourazowej, gdy siłą usiłowano odkleić ją od framugi drzwi pokoju bez klamek i doprowadzić do stanu używalności.
...
Następna strona
bDZFWnET