Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Małgorzata Rozenek wcale nie marzyła o córce: "Nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki"

367
Podziel się

Gosia zdradziła też, że wybrali już z Radziem "tradycyjne" imię dla synka. Jakie obstawiacie?

Małgorzata Rozenek wcale nie marzyła o córce: "Nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki"
(Instagram)
bEhGQhDV

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od kilku lat starali się o wspólne dziecko. Aby spełnić marzenie, korzystali z najnowszych metod zapłodnienia in vitro. W jednym z wywiadów Gosia przyznała, że ich przypadek był szczególnie trudny i wymagał "niestandardowego podejścia". Doszło nawet do dwóch poronień.

W pewnym momencie Majdanowie rozważali nawet adopcję. Okazało się jednak, że kolejna próba zapłodnienia in vitro się powiodła i w grudniu szczęśliwi małżonkowie ogłosili, że Małgorzata jest w ciąży.

bEhGQhDX

Gwiazda ma już dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Wydawało się więc, że marzy o córce. Tak zresztą wynikało z jej wypowiedzi. Trzy lata temu w wywiadzie dla magazynu Pani wyznała nawet, jak dałaby jej na imię.

Jakbym miała córkę, to nazwałabym ją Helena - powiedziała w rozmowie z Małgorzatą Domagalik.

Aktualna teściowa Małgosi, która notabene nosi imię Helena, także wyznała, że "bardzo chciałaby mieć wnuczkę".

bEhGQhEd
Zobacz także: Małgorzata Rozenek mędrkuje w łóżku nad oscarową galą

W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN, którego udzieliła tuż przed rodzinnym wypadem na narty, Rozenek stwierdziła jednak, że wcale nie marzyła o córce, a wręcz przeciwnie. Małgorzata zapewnia, że lepiej odnajdzie się jako mama kolejnego chłopca, bo ma już w tym spore doświadczenie, a ponadto wiele chłopięcych zabawek i ubranek kupionych na zapas.

Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może też dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu. Wydawało mi się, że takie wejście do naszego domu dziewczynki, mogłoby zaburzyć harmonię - powiedziała w rozmowie z Joanną Andrzejewską.

bEhGQhEe

Okazuje się, że synowie Gosi - Staś i Tadeusz nie mogą się doczekać braciszka. Dziesięciolatek przytula się nawet do brzucha mamy i mówi do niego "czekam na ciebie".

Bardzo się ucieszyli, że to będzie chłopiec. Staś ma 14 lat i on się cieszy, że uwaga trochę z niego będzie zdjęta - mówi gwiazda.

Gosia zdradziła, że wybrali już z mężem imię dla synka, ale nie zdradzą jakie. Uchyliła jednak rąbka tajemnicy.

Jest tradycyjne (...) Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie - ujawniła.

bEhGQhEf

Jak myślicie, na jakie imię zdecydowali się Majdanowie?

bEhGQhEg
bEhGQhEy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(367)
Paula
rok temu
Gratuluje! Dziecko to szczescie
Nick
rok temu
Moim zdaniem płeć nie ma znaczenia, byle dziecko było zdrowe :) Pozdrawia mama dwóch córek :)
Mima
rok temu
A pamiętam jak zawsze mówiła że marzy o dziewczynce...i Radek też tak mówił.
bEhGQhEz
Iwona
rok temu
Ohydne pełne jadu komentarze jak w Chłopach Reymonta!
Fiona
rok temu
Oooo Pudel oszczędził niektóre komentarze. Gosia buduje napięcie płcią dziecka 😂 Średnio inteligentna osoba wie o co chodzi, w życiu byś pustaku nie wyjawiła na początku ciąży że będzie chłopak. Teraz znowu tajemniczy wywiad, a potem wielkie zaskoczenie że jednak urodziła córkę. Martwię się o rozum naszego społeczeństwa, który cały ten fałsz łyka.
Najnowsze komentarze (367)
Wrocek
rok temu
Małgoniu niema kobiety która by nie chciała córki , zresztą co to za tekst czy była bym dobrą matką dla córki.Miłość Matczyna jest jednakowa dla synów czy też córek .. A tak na marginesie to perfekcyjna Dama a pozwala psiakiem na spanie w łóżku z synami,coś tu raczej na bakier z tą PERFEKCYJNOŚCIĄ
Jacek Rozenek
rok temu
Ładnie ją Radzio napompował, jak piłeczkę.
Ona
rok temu
Moja sąsiadka też tak Mówiła i poroniła
Kedhon
rok temu
Brajanek? ;)
xxx
rok temu
Zenek, bo Martyniuk na topie
Nick
rok temu
Moim zdaniem płeć nie ma znaczenia, byle dziecko było zdrowe :) Pozdrawia mama dwóch córek :)
Ania
rok temu
Henio albo Mieciu 😁
Iwona
rok temu
Ohydne pełne jadu komentarze jak w Chłopach Reymonta!
bEhGQhEr
Ewa
rok temu
Po co piszecie w temacie że wybrała imię a w artykule jest że nie zdradzi jakie imię wybrali.Takie kłamstwa piszecie że zygac się chce
Anna
rok temu
A kim są te obrzydliwe masońskie kukły żeby pisać o nich bzdury codziennie
Olija
rok temu
Dziwne bo w Azja express jak zapytała tajskiej wróżki czy będzie miała dziecko i jakiej płci i jak dowiedziała się że jednego chłopca to powiedziała - pani wróży jeszcze raz my nie chcemy chłopca, chcemy dziewczynkę xd ale Gośka teraz kłamie !
Gość 23
rok temu
Jak to jest możliwe, że dopiero co ogłosiła że jest w ciąży a brzuch ma jak w 8 miesiącu? Dziwne to trochę tak jakby w 3 miesiące miała urodzić, czyżby fake ciąża?
}:‑)}:‑)}:‑)
rok temu
Na dziewczynkę to wygląda się inaczej, a w ogóle to w ciąży wygląda się inaczej}}:‑)
Mamba
rok temu
Nie wierzymy każda kobieta chce mieć corke
...
Następna strona
bEhGQhET