Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Marianna Schreiber żali się, że rodzina NIE CHCE spędzać z nią świąt: "Jesteś zaproszony, gdy prezentujesz TE SAME POGLĄDY"

1035
Podziel się:

Marianna Schreiber, prywatnie żona Łukasza Schreibera z PiS, wyznała, że święta spędzi w tym roku wyłącznie z siostrami. Rodzina męża jej nie zaprosiła, bo, jak sama określiła, najwyraźniej "nie zasługuje na miejsce przy stole" z racji odmiennych poglądów... Przykre?

Marianna Schreiber żali się, że rodzina NIE CHCE spędzać z nią świąt: "Jesteś zaproszony, gdy prezentujesz TE SAME POGLĄDY"
Marianna Schreiber nie spędzi świąt z rodziną? Powodem poglądy polityczne... (Instagram.com, AKPA)

Marianna Schreiber znalazła się w centrum zainteresowania dzięki udziałowi w 10. edycji "Top Model". Choć żona ministra nie zawojowała wybiegów i szybko pożegnała się z programem, to jej dalsze losy wyraźnie interesują internautów. Ona sama z kolei robi niemal wszystko, aby nie wypaść z showbiznesowego obiegu.

Sporo emocji budzi też związek ekskandydatki na modelkę z Łukaszem Schreiberem, zawodowo ministrem w rządzie PiS. Ostatnimi czasy zachowanie Marianny Schreiber coraz mocniej podsyca plotki, że ich relacja wcale nie należy do łatwych i miewają poważne kryzysy. Widać to było m.in. przy okazji głosowania w sprawie ustawy "lex TVN", która de facto może zlikwidować stację, która dała jej ogólnopolską rozpoznawalność.

Dziś chyba nikt już nie ma wątpliwości, że Marianna patrzy na wiele spraw zupełnie inaczej niż jej mąż. Celebrytka wspierała środowisko LGBT na ściankach i chadzała na organizowane przez opozycję protesty, co zapewne nie pozostało bez wpływu na ich relacje. Dotąd Schreiber starała się jednak przyjmować narrację, że miłość jest w stanie przezwyciężyć wszelkie różnice w małżeństwie. Możliwe jednak, że do czasu...

W poniedziałek wieczorem na profilu Marianny pojawiło się kilka nowych wpisów, które są odpowiedziami na pytania dociekliwych internautów. Jeden z "fanów" napisał, że to mąż powinien ją wspierać w trudnych chwilach, a nie "obcy ludzie", czyli zapewne właśnie obserwujący w sieci. Co ciekawe, Schreiber nie zaprzeczyła, jakoby liczyła na więcej zaangażowania ze strony męża...

Oczywiście, masz rację. Ale nie niby... - odpisała.

Zobacz także: Michał Piróg o Mariannie Schreiber: "Była niewolnicą"

Przyznała też, że głosowanie w sprawie "lex TVN" dostarczyło ich relacji sporo negatywnych emocji, przez co nie są w stanie na ten temat rozmawiać. Podzieliła się też refleksją na temat własnego małżeństwa, które, jak sama kolejny raz stwierdziła, nie jest łatwe.

Nie jest to łatwe... Wszystko zależy od tego, jak bardzo jesteśmy w stanie szanować siebie i swoje wybory. No i jak duże jest uczucie. Czy to wszystko w jednym zbiorze - pozwoli przetrwać. Gorzej, gdy poglądy polityczne i postawy przysłaniają oczy i serce - wyjaśniła (zachowujemy oryginalną pisownię).

Gdyby na tym się skończyło, to pewnie nie byłoby problemu, ale wygląda na to, że spór polityczny w rodzinie Schreiberów wciąż trwa. We wtorek na Instastories Marianny pojawił się smutny wpis, z którego wynika, że w tym roku nie spędzi świąt z rodziną męża.

Przyszedł moment, w którym jedyne osoby, do których pojadę na Święta, to moje siostry... - napisała ze smutkiem.

Jeżeli ktoś miał wątpliwości, czy to oznacza, że rodzina nie chce zaprosić jej do wspólnego stołu, to kolejny wpis raczej je rozwiewa. Na dodatek poszło właśnie o poglądy, a Schreiber twierdzi, że nie zje posiłku z bliskimi właśnie z powodu odmiennego zdania na pewne kwestie.

W rodzinie politycznej jesteś zaproszony na Święta, gdy prezentujesz te same poglądy. W przeciwnym razie okazuje się, że nie zasługujesz na miejsce przy stole #rodzina - wyznała chwilę później na Twitterze.

Myślicie, że wykluczanie członków rodziny, z którymi się nie zgadzamy, to dobre rozwiązanie? Z całego serca współczujemy.

Kuba Wojewódzki ma obsesję na punkcie Pudelka? Dowiecie się w najnowszym Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1035)
Brak taktu
6 miesięcy temu
I oczywiście trzeba się dzielić prywatnymi sprawami na insta…
Drama
6 miesięcy temu
Co to za zenujace promowanie tej osoby?
Straszne
6 miesięcy temu
I właśnie to zrobiła propaganda TVPis z Polakami. Sklocili cały naród. Rodziny się do siebie nie odzywają. Ojciec mnie na święta nie chce widzieć bo mam kolorowy szalik i nie popieram partii rządzącej . Pociesza mnie tylko to że jeśli Bóg istnieje to osoby odpowiadające za sytuację tj podział w narodzie odpowiedzą za to. Jak nie w tym życiu to w wiecznym .
Zosia
6 miesięcy temu
Przykre
POLAK
6 miesięcy temu
Nie po to nasi dziadowie i pradziadowie ciężko walczyli w kolejkach do urny o odzyskanie Polski jaką dobrze znali i kochali, żeby jakieś wieloliterowe ideologie mówiły nam o prawach człowieka czy ratowaniu planety przed topniejącą Antarktydą.
Najnowsze komentarze (1035)
Ola
6 miesięcy temu
Ona myśli że tu tylko o politykę chodzi ale chyba o całokształt , chyba za dużo się skarżyła po internatach , wcale mnie nie dziwi że bliscy tak zareagowali . Obnosić się ze wszystkimi sprawami także tymi prywatnymi i intymnymi w mediach to już przesada . Nikt nie musi tego pochwalać . Nie ma jednej sprawiedliwości która ma na imię Marianna Schreiber. Inni też mają prawo do własnego zdania .
Ola
6 miesięcy temu
Lansuje się na prostytutkę na zdjęciach, więc czemu się dziwi, że świat odbiera ją w ten sposób? Myślę, że to nie jest tylko kwestia "drugiej młodości", bardziej coś z psychiką. Szkoda męża, bo żonie posła nie przystoi takie zachowanie ale chyba wiedział z kim się wiąże? :(
Adik
6 miesięcy temu
miło że dziewczyna otrzeźwiała
3,14S
6 miesięcy temu
Czy ty wiesz co to są wytrzepane sporty?
ann
6 miesięcy temu
To jest tylko promocja swojej osoby i nic więcej. Wszystko pod publikę dla "sławy"
Ojj
6 miesięcy temu
Mysle, ze to nie o poglądy chodzi a o mało przemyślane zachowanie. Choćby takie jak to wlasnie
Niko Blady
6 miesięcy temu
Nie wykorzystuj męża i różnicy poglądów do własnej promocji w mediach a może Cie zaproszą, jesli w ogole Ci zależy, a nie tylko to wszystko spakowałaś mediom ;)
milka
6 miesięcy temu
Nie zwracaj uwagi na chamstwo ludzi. Rób swoje. Widzisz na tym polega prawicowość, jak byś sprzedawała działki po kilkanaście mln to byłabyś OK.
Wilk
6 miesięcy temu
zacznij pomagać biedniejszym od siebie, może gdy zrobisz dobry uczynek, rodzina męża inaczej na ciebie spojrzy.
bzyk
6 miesięcy temu
Ależ ta kobita ma parcie na szkło! Jeszcze jej nie było pod granicą z Biołorusią. Może rodzina męża ma inne plany świąteczne?!
Życzliwy Ryni...
6 miesięcy temu
Niezależność i własne zdanie mają w życiu wyznaczoną cenę, ale i tak nie ma takiej, która zagrozi chęci bycia wolnym i niezależnym. Pani jest na to żywym dowodem. Bieganie na smyczy, nawet wtedy gdy ktoś łaskawie ją zluzuje, to wciąż bycie na uwięzi. Życzę wiele radości i wytrwałości w dążeniu do szczęścia.
Ania
6 miesięcy temu
Ja też spędzam Święta tylko z ludźmi którzy prezentują takie same poglądy jak ja. Np nie chleją do nieprzytomności pod śledzika, nie paradują półnago w mediach, nie obfotografowują wszystkiego i wszystkich na Wigilii i nie zamieszczają fotorelacji z komórką przyklejoną do ręki, nie wynoszą spraw rodzinnych bez wiedzy i zgody zainteresowanych publicznie, cenią szczerość, szacunek, zaufanie i intymność, nie szkodzą sobie wzajemnie, nie plotkują, nie omawiają, nie pasożytują na innych i nie mają parcia na szkło kosztem wszystkich którzy ich otaczają. Tak, wspólne poglądy są bardzo ważne... Pani Marianny bym nie zaprosiła, ona i ja nie prezentujemy tych samych poglądów jak widać.
Polak
6 miesięcy temu
czy ta pani nie potrafi ugotować zupy wigilijnej, ulepić pierogów, uszek z grzybami i usmażyć karpia, wcześniej zaprosić rodzinę na wigilię i przełamać się z nimi opłatkiem? Czy to dla niej za trudne? Po co żalić się na rodzinę męża?
frajda
6 miesięcy temu
w sumie tez bym nie miała ochoty żeby ta klacz rozbierała się przy moim stole.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie