Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|
aktualizacja

Mariusz Szczygieł zapoznał ojca ze swoim partnerem. Tak zareagował 91-latek

104
Podziel się:

Coming out Mariusza Szczygła wywołał niemałe poruszenie w mediach. Dziennikarz wyjawił, jak przebiegło pierwsze spotkanie jego ojca z mężczyzną, z którym łączy go miłosna relacja. Zachowanie 91-latka nie umknęło uwadze internautów.

Mariusz Szczygieł zapoznał ojca ze swoim partnerem. Tak zareagował 91-latek
Mariusz Szczygieł może pochwalić się znakomitymi relacjami z ojcem (Instagram)

Spośród całego show-biznesowego tłumu tylko nieliczni zdobyli się na szczere wyznanie dotyczące ich nieheteronormatywności. Na szczęście coraz rzadziej wiąże się to z wykluczeniem społecznym i utratą atrakcyjnych propozycji zawodowych. Z pewnością może to potwierdzić będący w związku jednopłciowym Mariusz Szczygieł.

Ceniony dziennikarz i komentator życia publicznego dopiero 2 lata temu podjął temat swojej orientacji seksualnej. W wywiadzie, który ukazał się na łamach magazynu "Replika" zaznaczył, że nie potrafi opowiadać publicznie o byciu gejem. Otworzył się jednak przed swoimi najbliższymi, o czym szczegółowo opowiedział za pośrednictwem Instagrama.

Mariusz Szczygieł wspomina reakcję ojca na widok swojego partnera

Na profilu społecznościowym autora licznych reportaży o Czechach pojawił się bardzo osobisty wpis poświęcony 91. urodzinom jego ojca. Były prezenter telewizyjny zaszczepił w nim fascynację krajem sąsiadującym z Polską od południa. Zdradził, że zamierza zabrać go do jednej z najbardziej urokliwych europejskich stolic.

Ma oczekiwania wobec żony, która nie powinna siedzieć dalej na kanapie niż 10 cm od niego. Ma oczekiwania wobec syna, który wiosną miałby go jeszcze zawieźć do Pragi, "bo w Pradze młodszy jestem, w Pradze mi pamięć wraca, i w Pradze odżywam". "Pamiętaj, synu, czeskie pieniądze mam w szufladzie, bo bardzo dużo uzbierałem" - wspomniał w treści posta.

Przy okazji zdradził, że jego tata marzy o spotkaniu ze swoją ulubioną wokalistką. Pochodząca z Zaolzia Halina Mlynkova entuzjastycznie zareagowała na pomysł wspólnej kawy z panem Józefem.

Mariusz Szczygieł odniósł się również do swojego partnera, z którym zaledwie kilka tygodni temu zaczął tworzyć bliższą relację. Nie wyobrażał sobie, by nie poznał jednego z najważniejszych mężczyzn w swoim życiu.

Niedawno przedstawiłem go online mojemu chłopakowi i tata zaprezentował się prawie po czesku: - Tatinko Mariusza jestem - powiedział do okienka - przybliżył okoliczności ich pierwszego spotkania.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo życzeń urodzinowych i ciepłych słów pod adresem seniora. Internauci byli wyraźnie rozczuleni rzadko spotykaną w takim wydaniu relacją ojca z synem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(104)
gratulacje
miesiąc temu
Pan Józef po 90. ma szersze horyzonty niż niejeden dzisiejszy dwudziestolatek
Aska257
miesiąc temu
Noespotykanie wyrozumiały ojciec. SZACUN
🇵🇱🇵🇱🇵🇱
miesiąc temu
Nie dla ładowania Polski w wojnę na u!!!
🤣🤣🤣
miesiąc temu
z tym planowaniem to racja. słodki staruszek. zdrowia
Karo
miesiąc temu
Mamy moc!! Proszę wpłać choć 1zl zł, fundacja się pomaga, Zygmunt Serówka człowiek bardzo doświadczony przez życie
Najnowsze komentarze (104)
kto tk o
miesiąc temu
Jak dobrze pójdzie to Józek może jeszcze dziadkiem zostanie... Nie takie rzeczy się śniły fizjonomom
Polka
miesiąc temu
Nieheteronormatywny??? Co to za wymysły? Od zawsze to była część roweru i tyle w temacie.
Wspanialy
miesiąc temu
Super Tata!
Jack
miesiąc temu
Ale fajnie kolejny w Polsce ale super ale szacun ale jojoj no poprostu coś niesamowitego no słów brak jak to wychwalać .
XYZ
miesiąc temu
artykuł o niczym
tak myślę
miesiąc temu
Każdy rodzic będzie do końca kochał swoje dziecko bez względu na wszystko.
innaa
miesiąc temu
Wspaniały ojciec. Zazdroszczę.
Alinka
miesiąc temu
Czyli Czech ta druga połowka.
matka
miesiąc temu
Biedny ojciec ma demencję, a nawet jakby nie miał to musiałby robic dobrą minę do złej gry, bo syn zabrał go do Warszawy ,utrzymuje i się opiekuje...
Jjj
miesiąc temu
PUDLU, I PO CO BYŁ TEN ARTYKUŁ??? Pan Mariusz nie pcha się na świecznik a po tym wpisie leje się hejt w komentarzach. Zadowoleni? Dramat.
Nika
miesiąc temu
Pan Jerzy rządzi! Cudowny człowiek! Pan Mariusz też :)
Mirka
miesiąc temu
Dziadek wie,ze trzeba się pogodzić ze śmiercią i zaakceptować wszystko co złe.
Anka
miesiąc temu
Panie Szczygieł, po co to panu? Z ciekawego reportażysty staje się pan celebrytą opowiadającym o swoim życiu prywatnym. Szkoda
rozbawiony
miesiąc temu
Każdy ojciec marzy, aby poznać narzeczonego syna.
...
Następna strona