Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Marta Andretti ubolewa nad porównaniami do Joanny Krupy: "Trochę mnie to DENERWUJE"

84
Podziel się

Siostra Joanny Krupy przyznała, że próby podboju polskiego show biznesu zakończyły się fiaskiem. "Kilka lat temu to nie był dobry moment, nikt mnie nie znał".

Marta Andretti ubolewa nad porównaniami do Joanny Krupy: "Trochę mnie to DENERWUJE"
Marta Andretti ubolewa nad porównaniami do Joanny Krupy: "Trochę mnie to denerwuję i przeszkadza" (AKPA)
bEsuwDNN

Niesłabnąca popularność, jaką w Polsce cieszy się Joanna Krupa, pozwoliła na start "kariery" także jej młodszej o sześć lat siostrze, Marcie. W 2011 roku słabo rozpoznawalna krewniaczka modelki wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami".

Zobacz także: Siostra Joanny Krupy: "Chciałabym wrócić do Polski"
bEsuwDNP

W rozmowie z Pudelkiem siostra Dżoany przyznała, że próby podboju polskiego show biznesu wówczas zakończyły się fiaskiem. Zdaniem Marty kilka lat temu nie była dobrze znana w polskiej telewizji. Andretti dodała również, że ubolewa nad tym, że często przestawiana jest jako siostra Joanny Krupy.

Trochę mnie to denerwuję i przeszkadza. Jestem osobą i mam swoje imię i nazwisko. Chciałabym wrócić do Polski. Kilka lat temu to nie był dobry moment, nikt mnie nie znał - ubolewa.

bEsuwDNV
bEsuwDOq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(84)
Ręce opadają
3 tyg. temu
Teraz też nikt Pani nie zna! Co to za pomysł? Bycie siostrą znanej osoby nie jest wystarczającym powodem dla pchania się na afisz. Żenada!
Gość
3 tyg. temu
No i dalej nikt nie zna tej Pani
Gogolina
3 tyg. temu
Nic na siłę. Jeśli osiągnie nagłośnienie to tylko dzięki siostrze . Sama , no cóż……
bEsuwDOr
Gość
3 tyg. temu
Szczerze mówiąc to ja nawet Joannę ledwo kojarzę,chyba,że z Pudełka a co dopiero jej siostrę. Ona była/jest jurorką jakiegoś programu? A kim jest Marta? No siostrą. Co na to poradzić?
Bez jaj
3 tyg. temu
Wyżyny tego portalu - artykuł z trzech krótkich zdań wypowiedzi, z którego jedno znalazło się w tytule. Sama wypowiedz też pewnie wyrwana z kontekstu.
Najnowsze komentarze (84)
msc
2 tyg. temu
bardzo ładna
Zostaaan
2 tyg. temu
Jeszcze wygląda naturalnie, jak ona. Niech w to nie brnie lepiej
Nick
2 tyg. temu
Ona by się nadawała do programów kulinarnych bo chyba lubi podjeść ale z polskim ciężko u niej, praktycznie wszystkie dzieci emigrantów są tacy pomieszani, to tak jak piłkarz Lukas Podolski gdy wyjechał jak miał 2, 3 latka w pobliże niemieckiej Kolonii, z niego nie zrobisz już Polaka, oni już są wżarci w tamtą kulturę, nazwisko Krupa w Polsce kojarzy się z modelingiem, a Kardashian w USA z sex taśmą, nie wiem czy ktoś chciałby takiej kariery, Marta jest za niska i za pulchna na skopiowanie jej kroków w PL ale w kulinarne programy dała by radę tylko po co? Małżeństwo na odległość źle się zakończyło dla jej siostry, nie pilnowała chłopa tylko kasa z tvnu no to wyszedł kwas, nie da się mieć cały czas super rodziny i bliskich w Ameryce i jednocześnie rozwijać super karierę w Polsce, po drugiej stronie oceanu, ktoś powie wystarczy już i dowidzenia
HshsvspJi
3 tyg. temu
Kto to? Hmm
hgyt
3 tyg. temu
nie wsciskajcie jej nam. toprosba od nas wszystkich
kaki
3 tyg. temu
dalej nikt cię nie zna
Asia
3 tyg. temu
Trochę? W 100 % znana tylko jako siostra
Król Kier
3 tyg. temu
A takie masz podobno amazing life...
bEsuwDOj
Nina
3 tyg. temu
Ale poszedl przelew, nagle codziennie artykuly na pudlu o tej pannie nikt
Jan
3 tyg. temu
Jak ładna tak puściutka jak bębenek . Jej infantylizm powala. Aśka przy niej to mistrz intelektu
AAAA
3 tyg. temu
Kobieto z czym do ludzi nie byłaś znaną i dalej nie jesteś a twoja siostra też nie jest znana z niczego ambitnego.Dzięki TVNowi istnieje a to nie jest nic zaszczytnego.
😁😁😁
3 tyg. temu
Bez jaj.Ja się cieszę gdy wszyscy mówią że ja i brat jesteśmy jak dwie krople wody😁
obs
3 tyg. temu
Polacy! Nie wiecie, co straciliście! 😂😂😂
Moj nick
3 tyg. temu
Ey sorry. Ale w tancu z gwazdami, to juz inne NO-NAME ludzie wystepowali. A Siwiec to co?? Co wy tak po tey Marcie. Ona jest spoko. Lepiej wezcie sie za Siwiec i te inne instagramowe p****ytuki!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEsuwDPc
bEsuwDPd
bEsuwDPe
bEsuwDPf
bEsuwDPg
bEsuwDOL