Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Martyna Gliwińska chce UCIEC od Jarosława Bieniuka i jego nowej dziewczyny? "Planuje przeprowadzkę"

127
Podziel się

Jak donoszą media, Martyna Gliwińska nie może już znieść bliskiego sąsiedztwa Jarosława Bieniuka i jego partnerki Zuzanny Pactwy. Zaskoczeni?

Martyna Gliwińska chce UCIEC od Jarosława Bieniuka i jego nowej dziewczyny? "Planuje przeprowadzkę"
Martyna Gliwińska chce się przeprowadzić. Ucieka od Bieniuka? (ONS.pl)
bDzkGkXp

Martyna Gliwińska zaistniała swego czasu w show biznesie jako ukochana Jarosława Bieniuka. Niestety ich relacja ostatecznie nie przetrwała, jednak jej owocem była niespodziewana ciąża i narodziny syna pary, Kazika. Choć Bieniuk na początku nie był zachwycony wizją ponownego ojcostwa, to po narodzinach pociechy nieco zmienił zdanie.

Choć jeszcze do niedawna Martyna Gliwińska raczej stroniła od show biznesu, to w pewnym momencie zaczęła sobie coraz lepiej radzić jako pełnoprawna celebrytka. Mama małego Kazika chętnie relacjonuje swoje poczynania na Instagramie i spełnia się jako instamama, reklamując przy tym różne produkty i rozprawiając o życiu i macierzyństwie.

bDzkGkXr
Zobacz także: Jarosław Bieniuk: "Nie jest mi łatwo. To Ania pilnowała dyscypliny"

Niestety kontakty Martyny z Jarosławem Bieniukiem nie są już tak kolorowe, jak jej medialna kariera. Od jakiegoś czasu mówiło się, że aspirująca celebrytka ma wiele pretensji do ojca swojego dziecka, jednak starają się zachowywać poprawne relacje ze względu na syna. W ostatnim czasie Jarek mocno zaangażował się jednak w nowy związek z Zuzanną Pactwą, co podobno również nieco ją zabolało.

bDzkGkXx

Nic zatem dziwnego, że Martyna podobno planuje wyprowadzkę z Trójmiasta, o czym informuje Na żywo. Na łamach tygodnika dowiadujemy się, że mama Kazika chce teraz przenieść się do Warszawy, gdzie będzie miała spokój od Bieniuka i jego nowej partnerki. Ma to też być świeży start dla jej kariery, która nieustannie się rozwija.

Jedyną kwestią, o którą zamartwia się tygodnik, są podobno spotkania Gliwińskiej z Bieniukiem, który do tej pory co jakiś czas widywał się z synem. Nie wiemy co prawda, czy wypracowali już jakieś rozwiązanie, jednak po przeprowadzce do Warszawy Jarek zapewne będzie widywał pociechę dużo rzadziej. Sama Martyna z kolei ucieknie od konieczności oglądania Bieniuka w objęciach nowej ukochanej.

Spodziewaliście się takiej decyzji z jej strony?

bDzkGkXy
bDzkGkXz
bDzkGkXS
KOMENTARZE
(127)
Ania?
2 miesiące temu
Wszyscy myśleli że Bieniuk to wartościowy facet, mąż takiej super kobiety jak Ania Przybylska. A on tylko kąpał się w jej blasku. Ile sam jest wart to widać w jego działaniach i miejscach w których bywa.... Szkoda, ciekawe czy Ania wiedziała kogo ma w domu..
Gucip
2 miesiące temu
Uciekaj kochana jak najdalej. Zapraszamy
Gość
2 miesiące temu
U Was też biało? ❄️☃️ Pod Krakowem śnieg 😊
bDzkGkXT
Loool
2 miesiące temu
Akurat z Wawy do Trójmiasta jest że 3h autostrada także połączenie będzie miał bardzo dobre jakby chciał dziecko zobaczyc
Just askin
2 miesiące temu
Ja życzę córce pana Bieniuka, żeby się oswobodzili z tego jasyru bo mam takie podejrzenie, że to własnie mała Bieniuczka musi wyrobić na california dreamin taty i jego nikomu nie znanej dziewczyny? Bardzo mi się nie podoba kierunek, w którym jest popychane to dziecko, rozkładówki, reklamy, ciocia Natalka na Ibizie?
Najnowsze komentarze (127)
Justyna
miesiąc temu
Niestety ,ale ta kobieta jest doskonałym przykładem na to jak przez łóżko stać się celebrytą "pierwszej klasy" . Kiedyś ceniłam ją za skromność i prywatność, teraz odnoszę wrażenie że ta dziewczyna sprzeda wszystko. Nawet durną matę dla dziecka ... No ludzie żenada. I nie piszę tego złośliwie
Magda
2 miesiące temu
Jedziecie po Gliwińskiej, ale prawda jest taka, że miała dobre intencje i moim zdaniem poświęciła dużo serca, energii i czasu zarówno Bieniukowi jak i jego dzieciom, to co zrobiła po śmierci ich mamy, że była z nimi jest wspaniałe. Bieniuk jak się zachowuje i jaki jest każdy widzi. Można dużo mówić, ale myślę, że Gliwińska po prostu była młoda, naiwnie zakochana, ufna, no serce na dłoni dała i dojrzały mężczyzna po przejściach po prostu ją wykorzystał, nie był z nią uczciwy w swoich intencjach wobec niej.
Magda
2 miesiące temu
I dobrze, że się zdecydowała na przeprowadzkę. Mieszkałam w Trójmieście i w porównaniu z innymi miastami muszę powiedzieć, że jest bardzo zaściankowe, mało przedsiębiorcze i mimo możliwości bardzo mało rozwojowe i stagnacyjne, no i mieszka tam pełno patologii. Także Wawa dla niej myślę, to dużo lepszy wybór. A Bieniuk jest niewdzięcznym, niedobrym człowiekiem, nie wierzę wprost jak okropnie się on zachowuje, na dzieciach mu wcale aż tak nie zależy.
Obserwator
2 miesiące temu
Pani Martyno chodzić z głową do góry a nie uciekać .Olać Bieniuka i jego laskę.
Ewa
2 miesiące temu
Kim jest ta Pani ? Kto to ? Pisarka naukowiec dziennikarka aktorka ?
Abcd
2 miesiące temu
Ona pomagała mu wychowywać jego dzieci a on uciekł od wychowywania ich wspólnego dziecka. Przykre ale życie to nie bajka...
KATETOBREAK
2 miesiące temu
Tak się kończy łapaniem faceta na dziecko....
Bbb
2 miesiące temu
Facet wyraźnie się pogubił
bDzkGkXL
razdwa
2 miesiące temu
Zapewne Ania jak patrzy z góry na swojego ex, to serce jej pęka. Taka piękna kobieta musiala przechodzić męki ,z bezwartościowym przecietniakiem
Amen
2 miesiące temu
Zrobi poważny błąd. Ma piękne mieszkanie w Orłowie widokiem na morze... W Warszawie to co najwyżej spaliny :)
pan zakolak
2 miesiące temu
kariera sie rozwija?? znaczy sie co konkretnie ta Pani robi?
Egościu
2 miesiące temu
Ziutek to skóra zdjęta z mamy. Przeuroczy słodziak. W jego błękitnych oczkach można się zakochać. Z Bieniuka nic nie warty facet. Kiedyś go lubiłam i uważałam za fajnego ojca i faceta. Niestety po kwietniowej aferze już nawet nie chodzi o oskarżenie o gwałt ale o to , że w kręgu jego zainteresowania są używki te najgorsze, że obraca się w bardzo podejrzanym towarzystwie o czym doskonale wie i taki ktoś jest ojcem 4 dzieci i troje z nich wychowuje. W wielu oczach stracił wszystko i nie jest w stanie tego odbudować tj dobrego imienia. Nic nie ociepli jego wizerunku. Dziwię się bardzo ,że kolejna kobieta jemu zaufała. Dziewczyno daj sobie spokój , odetnij się od niego i zacznij nowe życie. Uroczy Kazik zasługuje na fajnego tatę
Gość
2 miesiące temu
Myslala że poderwie na dziecko. Kto ją teraz będzie chciał?
Torele
2 miesiące temu
A ja nie zapomnę jak drwiła z dzieciaków jedzących pod żabką!Druga kwestia to ona za nim latała jeszcze jak Ania żyła!Po trzecie z wyrachowaniem zaszła w ciążę myśląc,że bueniuk z nią zostanie .Teraz ucieka do Wawy myśląc ,że on poleci za nią!No i kariera proszę Cię czego?kosmetyków na IG 😂🤦‍♀️
...
Następna strona
bDzkGkYn