Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Menadżer Odety Moro komentuje przeprowadzkę jej córki do Michała Figurskiego: "Dzieci rozwodników zawsze mają po dwa domy"

57
Podziel się:

16-letnia Sonia postanowiła uwić sobie gniazdko pod okiem ojca i jego nowej partnerki. Co na to Odeta?

Menadżer Odety Moro komentuje przeprowadzkę jej córki do Michała Figurskiego: "Dzieci rozwodników zawsze mają po dwa domy"
(fot. ONS)

Odeta Moro i Michał Figurski nie są już małżeństwem od ładnych paru lat, jednak ich napięte relacje nadal wzbudzają spore zainteresowanie mediów. Związek dziennikarzy powrócił "na języki" po tym, jak w jednym z ostatnich wywiadów Figurski postanowił skomplementować swoją obecną partnerkę - Magdalenę Kasperowicz, jednocześnie robiąc przy tym wyrzuty eksmałżonce, która zaopiekowała się nim, gdy dochodził do siebie po wylewie.

W ostatni wtorek poinformowaliśmy was o tym, że 16-letnia córka pary, Sonia Figurska, wyprowadziła się od matki, aby zamieszkać ze swoim ojcem i jego partnerką. Według naszego źródła, nastolatka niezwykle polubiła się z Magdaleną oraz Stasiem, jej synem z poprzedniego związku. Wszystkich zastanawiało jednak, jak na decyzję córki zareaguje Odeta, która jak dotąd znana była z zadziwiającej powściągliwości. Powstrzymała się nawet od ciągania byłego męża po sądach, kiedy ten postanowił zawalczyć o zmniejszenie alimentów na dzieci.

Portalowi Jastrzabpost.pl udało się dotrzeć do menadżera dziennikarki, który w jej imieniu skomentował doniesienia dotyczące wyprowadzki Soni. Jego zdaniem normą jest, że "dzieci rozwodników mają dwa domu", a dalsze komentowanie sprawy byłoby zwyczajnie nie na miejscu.

"Odeta Moro za pośrednictwem swoich social mediów pokazuje swoje życie, dom, dzieci, partnera, kota - tyle na ile chce, szanując prywatność domowników. Nigdy nie pomyślała, żeby w mediach opowiadać, gdzie śpi jej córka, czy też z którym rodzicem spędza więcej czasu. Dzieci rozwodników zawsze mają po dwa domy. Po 16 latach Sonia postanowiła nadrobić stracony czas z ojcem, co nie oznacza, że wyprowadziła się od mamy, jak podawały niektóre portale plotkarskie. Z szacunku do prywatności córki, Odeta, nie będzie udzielała w tej sprawie komentarzy" - poinformował menadżer dziennikarki.

Czy Odecie i Michałowi uda się zażegnać dawne spory, aby oszczędzić córce niepotrzebnego stresu?

KOMENTARZE
(57)
ewaretr
2 lata temu
Wiadomo nastolatka, pewnie ma spięcia z matką i żeby pokazać swoje ja wynosi się do ojca, bo wydaje się jej że lepiej ją zrozumie. Jak to nastolatka pomieszka trochę u niego i on zacznie ją wkurzać, więc wróci do mamy
sprawiedliwie
2 lata temu
Pani Moro z dużą klasą. Mam nadzieję że córka to docenia. Życzę dużo siły do pokonywania uciążliwości zycia codziennego.
joke
2 lata temu
Dobrze teraz jest okazja być ojcem 24 godziny na dobę a nie od swięta!!!!!!!!
Meg
2 lata temu
To nie nasza sprawa
Meg
2 lata temu
To nie basza sprawa
Najnowsze komentarze (57)
Lena30
2 lata temu
Skoda mi tej partnerki. Mieszkać z obcym dzieckiem ...
Ryjji
2 lata temu
Ostatnia stylówa.......szok 😱Co trzeba mieć w głowie, żeby tak wyjść z domu? !
madziara
2 lata temu
pudel,kogo to,to ich sprawa
madziara
2 lata temu
pudel,kogo to obchodzi
Ola
2 lata temu
Tatuś chce być dobry i pozwala na więcej niż matka i to młodej pasuje bo wie że może wrócić a to nie jest dobre
Kh.
2 lata temu
Do tytulu: nie zawsze!!!
Gość
2 lata temu
To jest problem rozwodnikow. Dobrze ze ja mam rodziców razem w jednym domu. Że moj rodzice razem idą przez życie. Dziękuję mamo dziękuję tato za taki dom. Jesteście cudowni. Dziękuję za takich rodziców.
polski
2 lata temu
Popraw błędy, p.udlu!!! Ucz się pisać!
Mama Mo
2 lata temu
nie wiem, czy nie lepiej mieć 1 dom i 1 żonę?
brr..
2 lata temu
menadżer..., rezydencja, gwiazda jak z koziej....trąba
Dorka
2 lata temu
Śliczna była ta mała, cały tata :)
aaaa
2 lata temu
bo matka ją ściga za lekcję, naukę etc, a ojciec ma w nosie. Idzie tam, gdzie jej lżej i nie wymagają
utt
2 lata temu
Pani Moro ma przecież w domu niemowłaka. Nastolatka chce wolności a nie pieluch.
Jola
2 lata temu
Pojawiła się nowa dzidzia i stara poszła w odstawkę. Czuła się pomijana więc poszła do raty
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie