Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Michał Wiśniewski i "tajemnicza Paulina" są już MAŁŻEŃSTWEM! "Bo on jak kocha, to chce, by wszystko odbywało się TRADYCYJNIE"

203
Podziel się

Znajomy pary potwierdził, że wokalista "Ich Troje" i matka czwórki dzieci już legalnie tworzą "patchworkową" rodzinę. Trzymacie za nich kciuki?

Michał Wiśniewski i "tajemnicza Paulina" są już MAŁŻEŃSTWEM! "Bo on jak kocha, to chce, by wszystko odbywało się TRADYCYJNIE"
Michał Wiśniewski (ONS, ONS)
bEhYtnmd

Każdy, kto choć w małym stopniu zgłębił pokrętne meandry show biznesu, dobrze wie, że celebryckie związki mają wyjątkowo krótką datę przydatności. Dobrym tego przykładem jest Michał Wiśniewski, który wielokrotnie udowadniał już, że nie bez powodu nazywa się go jedną z najbardziej "kochliwych" polskich gwiazd. Krótko po tym, jak wokalista Ich Troje ni z tego ni z owego zostawił Dominikę Tajner, tłumacząc nagłe rozstanie "brakiem zainteresowania z jej strony", w kuluarach pojawiły się plotki o nowej relacji "Wiśni", którą ten miał nawiązać z tajemniczą Pauliną .Nową przyjaciółkę Michał miał poznać dzięki profilowi na popularnym portalu randkowym.

Choć od tamtej pory 47-latek kilkukrotnie sugerował, że w bliskich planach znalazł miejsce na kolejne małżeństwo, mało kto wierzył w to, że do ożenku dojdzie w tak ekspresowym tempie. W niedzielę podczas wywiadu w Telewizji WP Wiśniewski "puścił farbę", nieoczekiwanie nazywając swoją partnerkę "żoną", czym wywołał lawinę spekulacji na temat domniemanego ślubu.

bEhYtnmf
Zobacz także: Michał Wiśniewski o zdalnej nauce. Pomaga dzieciom w zadaniach domowych

Wszystko wskazuje na to, że "rodzinny" celebryta faktycznie zdążył zaciągnąć Paulinę przed ołtarz, tym samym stając się ojczymem dla czworga jej dzieci. Jak wyjawił znajomy pary w rozmowie z Faktem, Michał i Paulina już legalnie tworzą "patchworkową" rodzinę.

bEhYtnml

On lubi mieć u boku żonę - podaje źródło Faktu. To, że po raz kolejny się ożeni, było dla wszystkich jasne i jego bliscy nie są tym zaskoczeni. Bo Michał jak kocha, to chce, by wszystko odbywało się tradycyjnie. Uwielbia mieć rodzinę.

Myślicie, że tym razem Michałowi uda się dotrzymać przysięgi małżeńskiej i nie opuści żony numer 5 do "grobowej deski"?

bEhYtnmm
bEhYtnmG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(203)
🙈🙈🙈
rok temu
Tez jej „nie opuści aż do śmierci „??😂😂
Pov
rok temu
On powinien dostac karnet na usługi w USC
Lili
rok temu
Ledwo rozwiódł się ze Świątczak jakoś w czerwcu, a już w grudniu spędzał święta z Tajner. Ja rozumiem jeszcze pierwszą i drugą żonę, kasę miał, popularny był, z każdej lodówki wyskakiwał, fundował im życie na nieosiągalnym dla wielu poziomie, ale wychodzić za bankruta i zaszytego alkoholika? Tajner ewidentnie chciała być jego "opiekunką", taki typ kobiety co to myślała, że go "uratuje", ale nie na tym małżeństwo powinno polegać. Z Mandaryną się rozwiódł jak tylko zechciała być niezależna i sama śpiewać (inna sprawa jak jej to wychodziło). On nie potrafi być sam i lubi gdy kobieta jest od niego zależna, jak jeszcze urodzi mu dziecko i nada mu dziwaczne imię to już w ogóle wielka love.
bEhYtnmH
ola
rok temu
Michał jest sępem miłości
kaka
rok temu
Każda z jego żon miała swoje za uszami. Właziły jedna po drugiej do jego łóżka zanim jeszcze aktualna żona się wyprowadziła czy rozwiodła. Czemu oceniamy tylko jego? On w tym wszystkim korzysta z sytuacji i jeszcze stara się w pewien sposób to poważnie traktować i się żeni z każdą kolejną chętną. Trafia swój na swego. Dorośli ludzie świadomi swoich przejść
Najnowsze komentarze (203)
Betanka
rok temu
Skoro chce ślubu, to niech płaci. A po rozwodzie alimenty. Stać go no nie, czemu mają spać z nim za darmo, to nie jest Brad Pitt 😆
Precyzyjna
rok temu
Niech se spodnie zacerują. 😂😂🤣🤣
Kola
rok temu
Szybko u niego to idzie. Daje im max rok.
Jacek a
rok temu
Uwiązać za jaja do mostu i do rzeki sru
xxx
rok temu
tylko nie rob dzieci biedne te baby
Jacek a
rok temu
Uwiązać uja za jaja do mostu i do rzeki
Lilka
rok temu
Cytuję: "Bo on jak kocha, to chce, by wszystko odbywało się TRADYCYJNIE". No jasne, bo tradycyjnie jest brać ślub po raz piąty, przecież co druga rodzina tak robi hahaha 🙈🙈🙈
Czarna
rok temu
Kiedy rozwód ? 😂
bEhYtnmz
Lenn
rok temu
A ja mu współczuję. Nie wiem, jakie miał dzieciństwo, ale to wieczne szukanie rodziny, oparcia, ciepła i zapijanie emocji nie świadczy o tym najlepiej. Terapia, nie żona.
Mateo
rok temu
Dopiero maj! Mysle ze do konca tego roku znajdzie sie 6 i 7 zonka 😅
Patti
rok temu
Czy Michał zdaje sobie słowa przysięgi. Dziewczyny co wy w nim widzicie? Jeśli już tak bardzo chcecie z nim żyć to życie bez ślubu
Qwas
rok temu
Slyszalem ze Michal wczesniej chcial sie tez hajtnac z Jackiem z ich troje, ale ten mu odmowil.
Aaa
rok temu
Kolejna żona która myśli że będzie tą ostatnią?? 🤣🤣
wedel
rok temu
Panstwo Wisniewscy juz dlugi w Skok oddali? Czy nadal bawia sie nie za swoje?
...
Następna strona
bEhYtnnb