Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Michał Wiśniewski nazwie piąte dziecko imieniem, które chcieli nadać synowi WSPÓLNIE z Anną Świątczak?

103
Podziel się

Pudelkowi udało się dotrzeć do wywiadu z 2007 roku, w którym artysta mówił wówczas, że chciałby nazwać kolejną pociechę... Falco. Ani Poli, ani Ani to nie przeszkadza?

Michał Wiśniewski nazwie piąte dziecko imieniem, które chcieli nadać synowi WSPÓLNIE z Anną Świątczak?
Michał Wiśniewski nazwie syna imieniem, którym planowali nazwać dziecko z Anną Świątczak (East News)
bCYUMADF

W zeszłym roku głośno było o kolejnym rozwodzie Michała Wiśniewskiego. Niestety, jak poinformowała wówczas równie zaskoczona, co fani, Dominika Tajner, artysta niespodziewanie uznał, że czwarta żona nie jest tą jedyną.

Czerwonowłosy wokalista długo nie zamierzał pozostawać singlem i szybko znalazł pocieszenie w ramionach kolejnej miłości. Również i tym razem nie omieszkał sformalizować relacji, biorąc ślub z niejaką Polą.

bCYUMADH

Niedawno okazało się, że świeżo poślubieni małżonkowie już spodziewają się wspólnego potomka. Co ciekawe, będzie to piąta pociecha zarówno dla Michała, jak i jego nowej żony.

Wiśniewski wspomina swoje "royal wedding": "Mandaryna była miłością mojego życia"

W piątek piosenkarz postanowił pokazać nienarodzoną jeszcze pociechę, chwaląc się nagraniem z USG. W opisie pod filmikiem mogliśmy się dopatrzeć sugestii odnośnie zarówno płci, jak i tego, jak 47-latek zamierza nazwać dziecko. Choć można by mieć pewne wątpliwości co do tego, że "Falco Amadeus" może oznaczać imię, wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest.

bCYUMADN

Pudelkowi udało się dokopać do wywiadu sprzed lat, gdy lider Ich Troje i jego trzecia żona Anna Świątczak zaraz po urodzeniu Etiennette spodziewali się kolejnej latorośli. Wokalista nie wiedząc jeszcze, że jego ówczesna małżonka straci ciążę, wyznał wówczas, iż ma w zanadrzu przygotowane oryginalne imię męskie.

Falco Christian stał się faktem. No, chyba że będzie dziewczynka, to wówczas musimy poszukać dla niej imienia - mówił na początku 2007 roku w rozmowie z Faktem Wiśniewski, który niespełna rok później został ojcem kolejnej córki.

Okazuje się jednak, że imię, które szykowali z Anią dla potencjalnego syna się nie "zmarnowało", bowiem najwyraźniej przystała na nie obecna ciężarna żona artysty. Przyszli rodzice zmienili jedynie jego drugi człon, zamieniając Christiana na Amadeusa.

Myślicie, że ani trzeciej, ani piątej żonie ten fakt zupełnie nie przeszkadza?

bCYUMADO
bCYUMADP
bCYUMAEi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(103)
...
4 tyg. temu
Skąd on je bierze?
Aga
4 tyg. temu
Nie wiem co jest większym obciachem. Wyjść za Wiśnie czy mieć z nim dziecko. Te kobiety to mają jakich instynk do opieki nad alkoholikiem i bankrutem. On już nawet nie ma za czego łożyć na te dzieci.
Mnopr
4 tyg. temu
Brajanusz byłby lepszy. Oddaje charakter tatusia.
bCYUMAEj
Lili
4 tyg. temu
Powiedzmy sobie jeszcze szczerze, że ona jako matka 4 dzieci nie znalazłaby raczej bezdzietnego kawalera.
Ausländer
4 tyg. temu
A dla dziewczynki proponuję Conchita Wurst.
Najnowsze komentarze (103)
knkn
4 tyg. temu
Pola wygląda jak Kalczyńska
Zdzisiek
4 tyg. temu
NIech nazwie Tradycja ,w Krakowie tez sie taka urodzila :-)
Dima
4 tyg. temu
Tego bankruta stać na te wszystkie alimenty? 100 lat temu ogłosił upadłość.
Ja123
4 tyg. temu
Falco fajny piosenkarz był niemiecki ślę po co imię takie dawać dziecku nie lepiej Fabian i już 😊
fifi
4 tyg. temu
Mam nieodparte wrażenie, że Czerwony lubi rządzić w związkach i nie znosi sprzeciwu. Jak się coś Michałowi nie spodoba, to pozbywa się żony i poluje na kolejną. A że panny nie są wysokich lotów, to jeszcze potem udają wszystkie jak się wzajemnie szanują i lubią. Bo każda z nich ma interes do Czerwonego, jednak wspólne dzieci i te sprawy... Nie kupuję tego!!!! Zauważcie, że z Dominiką i Magdą Femme nie ma wspólnego potomstwa i one trzymają się od tego towarzystwa z daleka.
Patriota
4 tyg. temu
Go powinno sie wyjastrowac 5 zabawek miec w zyciu masakra
THE END
4 tyg. temu
Ten chlopiec nie będzie miał łatwego życia. Podwójnie 5 dziecko. Będzie miał trudne geny, dziwne imię, długi po ojcu, a żeby było dziwniej urodzi się w 2020 roku.
Pola
4 tyg. temu
Co one w nim widzą? Ja nie hejtuje po prostu piszę to co myślę, no sorry ani kasy ani urody, przebieg ma większy niż Hefner (ten od playboya) same długi???? Rozumię gdyby miał kasy jak lodu ale tonący w długach, podstarzały dzieciorób? W Polsce priorytety się zmieniły? Czy jako były wokalista ich troje zamiast 500+ dostaje 50000+ no to fakt biznes się opłaca...
bCYUMAEb
Zuza
4 tyg. temu
Mój pies się wabi Falco ;)
mama
4 tyg. temu
Biedne dziecko następne którym sobie ludzie gęby będą wycierali jakaś moda na zarobek poprzez dzieciaka a te imiona ludzie egoistyczni i z kompleksami zawsze szukają imion o dziwnym wydźwięku by podnieść swoje ego żal dzieci
ada
4 tyg. temu
Małe sprostowanie owszem ma teraz piątą żonę która spodziewa się jego piątego dziecka ale jako matka jego dzieci to bedzie trzecią kobietą nie piątą!
ewa
4 tyg. temu
Czy te kobiety nie boją się chorób przenoszonych drogą płciową? Nie mówie, że pan Michał coś roznosi ale taki przebieg to aż strach!
😂😂😂
4 tyg. temu
Imię trochę jak Z filmów dla dorosłych 🤣🤣🤣🤣. Był Rocco Brdzie i Falco
Wykastrować
4 tyg. temu
Ani Poli ani Ani kosi Kosi kosi łapci fiksum dyrdum umcia umcia ... cyrk
...
Następna strona
bCYUMAED