Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Michał Wiśniewski żali się: "Kowalski z tabloidów kojarzy mnie jako DZIECIOROBA I ROZWODNIKA"

338
Podziel się

"Lepiej się rozstać, niż zdradzić" - stwierdził Michał Wiśniewski w audycji "Dawno temu w telewizji". "Każdy z nas ma bardzo szczęśliwą rodzinę".

Michał Wiśniewski żali się: "Kowalski z tabloidów kojarzy mnie jako DZIECIOROBA I ROZWODNIKA"
Michał Wiśniewski żali się na wizerunek "dziecioroba" (AKPA)
bDIaRttx

Michał Wiśniewski od jakiegoś czasu układa sobie życie z żoną numer pięć, z którą doczekał się piątego dziecka. Pola też ma czwórkę dzieci, więc wspólnie będą wychowywać dziewięcioro pociech. Charyzmatyczny lider Ich Troje twierdzi, że Pola "to ta jedyna" i często deklaruje jej wieczną miłość w mediach społecznościowych: Michał Wiśniewski trzyma żonę ZA PUPĘ i wyznaje jej uczucie: "NA ZAWSZE" (FOTO)

Okazuje się jednak, że wypominanie związków nieco przeszkadza Wiśniewskiemu. Michał pożalił się w audycji i podcaście Dawno temu w telewizji, że u "przeciętnego Kowalskiego" cieszy się niechlubnym wizerunkiem dziecioroba: Kowalski z tabloidów kojarzy mnie jako dziecioroba, rozwodnika itd., ale nie ma sensu przekonywać tych płaskoziemców o tym, że każdy z nas ma bardzo szczęśliwą rodzinę, pomagamy sobie, czy to jest Marta, czy to jest Ania, czy to jest Dominika. Jesteśmy przyjaciółmi. I każdy ma szczęśliwy dom, w którym czuje się dobrze - powiedział.

Zobacz także: Michał Wiśniewski wciąż kontrowersyjny? "Ten mit powinien już dawno prysnąć"
bDIaRttz

Michał Wiśniewski zapewnił także, że najważniejsze dla niego zawsze są dzieci. On sam ma przecież traumatyczne przeżycia z dzieciństwa, więc nie chce powtarzać tego scenariusza. Piosenkarz zapewnił także, że nigdy nikogo nie zdradził, a jego związki kończyły się z innych powodów.

To, że my przestajemy się rozumieć, to nie znaczy, że nasze dzieci stają się mniej ważne. One są najważniejsze. I nie stwarzamy żadnej sztucznej atmosfery. Jako 7-letni chłopiec trafiłem do rodziny zastępczej, w której dzieci bito, w której nikt nikogo nie kochał - wyznał. (...) Wielu cwaniaków, którzy krytykowali mnie, jest już w drugim czy trzecim związku albo zdradzili, czego ja nie zrobiłem, więc szczerze - lepiej się rozstać, niż zdradzić. Ale ja nikogo nie pouczam.

Michał Wiśniewski gorzko podsumował także to, co widzowie zobaczyli w Jestem, jaki jestem. Po latach raczej nie jest zadowolony z programu, podobnie jak nie jest zadowolony z tego, jak traktował byłe partnerki.

bDIaRttF

My się tak naprawdę nie rozstajemy. Wszyscy piją akurat do tego, co zobaczyli w "Jestem, jaki jestem", czyli do Marty. No bo to było bardzo wyeksponowane - stwierdził. (...) Próbowałem swoje żony uszczęśliwiać na siłę – sam sobie to zarzucam. I wydawało mi się, że to, co robię, jest dla nich dobre. Nie pozostawiając im własnego zdania i własnej ziemi. A każdy musi mieć swój kawałek podłogi.

Jesteście zaskoczeni jego szczerością i dojrzałym podejściem?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDIaRttG
bDIaRttH
bDIaRtua
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(338)
Michale W.,
3 dni temu
Na to że ja jestem czy nie jestem płaskoziemcą to ty dowodów nie masz. Za to cały kraj ma dowody na to, że jednak robisz dzieci bez opamiętania:)
4fa543e3bc
3 dni temu
Jak w przedszkolu normalnie, wyzwij Wiśniewskiego od dzieciorobów, to on cię wyzwie od płaskoziemców. Dorośnijcie ludzie XD
gość
5 dni temu
Kojarzę tak, jak się prezentujesz. Po co zaklinać rzeczywistość?
bDIaRtub
4fa543e3bc
6 dni temu
"Osoba z histrionicznym zaburzeniem osobowości jest kimś barwnym, zachowującym się teatralnie, widocznym i zwracającym uwagę. Mówiąc dawnym językiem, mogłaby być określona jako egzaltowana, mówiąc językiem bardziej współczesnym – robi wokół siebie show, przedstawienie."
gość
6 dni temu
Histrionik i tyle, płytki afekt, płytkie związki, przesadne i teatralne okazywanie uczuć. Do tego robi wszystko, by być w centrum zainteresowania i wiecznie robi z siebie pokrzywdzonego. Chyba tylko Edyta Górniak może mu dorównać, ale ona ma jedno dziecko.
Koma
6 dni temu
Dla mnie to człowiek zagadka. Ani ładny, ani bogaty, ani wykształcony i zrobił karierę piosenkarza kompletnie bez głosu. Skąd to powodzenie u kobiet?
Remix
6 dni temu
A jak ma kojarzyć? Jako przykładnego ojca i męża od 20 lat z jedną i tą samą żoną?
Pytam
6 dni temu
Jeden przebój zerzniety z Toten hausen zNRD wieliki gwiazdor buchacha
Koko
7 dni temu
Przy jednej nudno🤭
Anka
1 tyg. temu
Bo tak jest to tak kojarzy, logiczne chyba.
yyyyyyyyy
1 tyg. temu
Pola to ta jedyna ? ahhaha przypomnijmy co mówił Michał o Dominice Tajner : "Jestem pewien, że chce się przy niej zestarzeć. Oczywiście to zależy też od Dominiki, bo nie wiem czy ze mną wytrzyma”..
ddsfsf
1 tyg. temu
Częściej zmieniał te kobiety niż kolor włosów;), ale faktycznie jak się go słucha to całkiem sensowny facet ....
MISIA
1 tyg. temu
KOCHAM MARKA, MAREK MNIE. ON JEST SAM, A JA NIE! JEDNAK NIE POTRAFIMY ZAWALCZYĆ O UCZUCIE. GÓRĘ BIERZE ROZSĄDEK!!! CZY KIEDYŚ BĘDZIEMY RAZEM? CZY W KOŃCU WYGRA MIŁOŚĆ???
bDIaRttT
ciekawe
1 tyg. temu
Kto utrzymuje bankruta?
...
Następna strona
bDIaRtuv