aktualizacja

Najbardziej absurdalne momenty, kiedy polscy celebryci ekscytowali się poznaniem zagranicznych gwiazd. Jest czego zazdrościć? (ZDJĘCIA)

175
Podziel się
1 z 9
Najbardziej absurdalne momenty, kiedy polscy celebryci ekscytowali się poznaniem zagranicznych gwiazd
Najbardziej absurdalne momenty, kiedy polscy celebryci ekscytowali się poznaniem zagranicznych gwiazd
(Instagram.com, Instagram)
0
0

Nie da się ukryć, że w ostatnich dniach Kindze Rusin udało się zwrócić na siebie oczy całej Polski (i nie tylko). Po poniedziałkowej ceremonii rozdania Oscarów na Instagramie dziennikarki pojawiło się zdjęcie z Adele, pod którym 48-latka w najdrobniejszych szczegółach zrelacjonowała imprezę spędzoną w iście elitarnym gronie. Prowadzącej "DDTVN" udało się "wkręcić" na hollywoodzkie after party zorganizowane przez Beyonce, na którym do 7 rano tańcowała z Jayem-Z, rozmawiała z Rihanną i zajadała pizzę z Charlize Theron.

Nie od dziś celebryci uwielbiają chwalić się swoimi "znajomościami" z wielkimi gwiazdami, w związku z czym postanowiliśmy przypomnieć Wam wyjątkowe momenty, gdy polskim prominentom dane było zaznać "wielkiego świata". Przed Kingą przemożną potrzebą podzielenia się z internautami swoim "osiągnięciem" poczuli między innymi Jessica Mercedes, Borys Szyc, Angelika Mucha, Julia Wieniawa, Magda Gessler czy Anna Wendzikowska.

KOMENTARZE
(175)
małgosia
2 tyg. temu
Kingi Rusin nikt nie przebije - idzie na potajemne pozbawione blasku fleszy imprezowanie, a ta pod przykrywką "po imprezie" cyka fotę. Kinia zajmij się ty lepiej mieszaniem alg z wodą i gliceryną z tymi swoimi kosmetykami...
gość
2 tyg. temu
Rusin i Wendzikowska, te to są udane xD
Megan
2 tyg. temu
Kini nikt nie przebije😁
amozeee
2 tyg. temu
Ludzie, przecież za takie "spotkanie", czy zdjęcie płaci się grube siano!! Oni nie są tam specjalnymi gośćmi na zaproszenie, tak samo jak Rusin i jej mokry sen.. może i była ale płaciła za to :)
Cynick
2 tyg. temu
Niektórym naprawdę niewiele potrzeba do szczęścia. Czekam, aż któraś z patocelebrytek powie, że siedziała na sedesie na którym tuż przed nią załatwiła się jakaś "gwiazda"
Najnowsze komentarze (175)
Nat
1 tyg. temu
Strasznie dużo w tym artykule nagonki na znane osoby. Cały artykuł jest napisany tak aby dzielić a nie łączyć. Wytykanie błędów, dopatrywanie się rywalizacji. Zamiast cieszyć się razem z wymienionymi ciężko pracującymi znanymi osobami to podjęto próbę wyśmiewania ich. Powyższy znak „stop hejt” jest w kontekście powyższego artykułu trochę śmieszny. Nie są to obiektywne relacje ze zdarzeń które miały miejsce. Rozumiem że chcecie klikalności ale życzę Wam drodzy autorzy i czytelnicy refleksji co pozostawiacie po sobie i jakie zachowania promujecie wśród młodych ludzi.
Stach
2 tyg. temu
Tak to jest kiedy nabrzmiałe Ego eksploduje...wtedy nie ma co zbierać ;)
NulkA73
2 tyg. temu
Skończcie już z tymi pierdołami. Brukowców nikt nie jest w stanie zadowolić.
NulkA73
2 tyg. temu
Skończcie już z tymi pierdołami. Brukowców nikt nie jest w stanie zadowolić.
Ewwwa
2 tyg. temu
Kto wysoko fruwa nisko osiada..
Bubu
2 tyg. temu
Ja jestem tylko ciekawa czy Ci wszyscy którzy śmieją się z Kingi, czy wy byście się nie „pochwalili” zdjęciami z gwiazdami z Hollywood... Ludzie proszą o zdjęcia z aktorami z Polski a co dopiero z tak światowymi sławami?! Ludzie ogarnijcie się bo przeginacie już po całości.
Ktoś
2 tyg. temu
Czy to nie wynika, z braku poczucia własnej wartości???
Wrooo
2 tyg. temu
A od kiedy to littlemooonster to gwiazda? 😂😂😂😂
Mart
2 tyg. temu
Ej no a może naprawdę tak było. Co prawda ja się jarałam przypadkowym ujrzeniem Pana Wodeckiego ale Jay Z też ujdzie. Po co zawiść, jak tak było to super jak nie to żal, bo po co zmyślać. Ja tam chętnie bym poszła na taką imprezę. 😁
Dom
2 tyg. temu
Wszystko ładnie i pięknie..., ale na jakiego ch.. aa Mnie normalnej osobie to wiedzieć!? Byli,potaczyli no i również wypili po małej lampce. Dont give a sh..... bout it n all this fu.. U buissn who cares really? Explain me plz
.......
2 tyg. temu
kinga- BRAK URODY, BRAK KLASY.................
miej niż 0
2 tyg. temu
ta kinga ! kto to?
diagnoza
2 tyg. temu
kingusia - ,,INTELEKTUALISTKA"
diagnoza
2 tyg. temu
kingusia - ,,INTELEKTUALISTKA"
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
6.

Romantyczny wieczór Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak: uśmiechy, czułości i powrót OSOBNYMI samochodami (ZDJĘCIA)

Jak donosi nasz informator, para nie zdecydowała się spędzić tej nocy razem. Chcą dać sobie więcej czasu?
5.

Elegancka księżna Kate w szytej na zamówienie kreacji towarzyszy Williamowi w teatrze. Piękna? (ZDJĘCIA)

Znana z wysublimowanego wyczucia stylu Brytyjka ożywiła prostą stylizację srebrnymi butami Jimmy Choo za 2 700 złotych i torebką za 3 470 złotych. Lubicie jej styl?
3.

Świeżo poślubieni Ilona Felicjańska i Paul Montana całują się na warszawskim lotnisku (ZDJĘCIA)

Upokorzona celebrytka i jej małżonek postanowili zaprezentować dowód swej dozgonnej miłości przed obiektywami fotoreporterów. Wypadli przekonująco?