Trwa ładowanie...
Witek
Witek
|

Nie tylko Magdalena Cielecka! One też związały się z młodszymi mężczyznami: Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Warnke, Heidi Klum... (ZDJĘCIA)

277
Podziel się:
277
Podziel się:

W show biznesie można zauważyć coraz więcej relacji, w których to kobiety są starsze od swoich partnerów. Rekordzistka spotykała się z mężczyzną młodszym o ponad cztery dekady!

1
 / 17
Nie tylko Magdalena Cielecka! One też związały się z młodszymi mężczyznami: Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Warnke, Heidi Klum... (ZDJĘCIA)
Nie tylko Magdalena Cielecka! One też związały się z młodszymi mężczyznami: Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Warnke, Heidi Klum... (ZDJĘCIA)
Celebrytki, które związały się z młodszymi mężczyznami (AKPA)
0
0

To, że mężczyźni wiążą się z kobietami, które mogłyby być ich córkami, a niekiedy i wnuczkami, mało kogo już dziwi. W show biznesie nie brakuje zresztą przykładów takich związków: Znane pary, które nie przejmują się różnicą wieku: Anna Cieślak i Edward Miszczak, Patrycja Tuchlińska z Józefem Wojciechowskim i inni (ZDJĘCIA)

Relacji, w których to kobieta jest starsza, odnotowujemy nieco mniej. Mimo to w ostatnich latach i w tym przypadku da się zauważyć pewne zmiany. Ostatnio głośno jest np. o Magdalenie Cieleckiej, której życiowym partnerem jest Bartosz Gelner. Młodszy od niej o 16 lat aktor udzielił niedawno szczerego wywiadu, w którym ubolewał nad postrzeganiem przez społeczeństwo tego, co ich łączy.

Magda i Bartek nie są jednak jedyni. Na związek z młodszym mężczyzną zdecydowały się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Warnke, Monika Olejnik, Heidi Klum czy Kris Jenner.

Zobaczcie, kto jeszcze tworzy relację, w której to mężczyzna ma mniej wiosen.

2
 / 17
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner

Aktorski duet dzieli 16 lat różnicy. Gelner przekonuje, że nie odczuwa, by Cielecka była od niego starsza. Twierdzi też, że wyglądem przypomina jego rówieśniczkę. "Magda wygląda, jakby była w moim wieku" - mówił w show Wojewódzkiego.

3
 / 17
Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz

Inną parą ze świata kina, którą dzieli ponad dekada różnicy, są Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz. Aktor przekonuje, że relacja ze starszą kobietą nie rodzi w jego życiu żadnych ograniczeń. "Nigdy nie wszedłbym w związek, który zbudowałby dla mnie bariery. (...) Żyjemy z Małgośką dość zwyczajnie, trochę na uboczu. Robimy swoje" - mówił przed laty w wywiadzie dla tygodnika "Wprost". Duet wychowuje razem prawie 10-letnią córkę Alinę.

4
 / 17
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Między Kasią a Piotrkiem jest 10 lat różnicy. Choć w jednym z wywiadów aktorka przyznała, że na początku relacji przychodziły jej do głowy różne myśli, dziś potrafi z tego, że jest tą starszą, żartować. "Jak robiłam maturę, Piotrek był w drugiej klasie podstawówki!" - śmiała się kiedyś na Instagramie. Stramowski w wywiadzie z 2016 roku stwierdził zaś, że nie potrafi myśleć o żonie jak o "starszej kobiecie", bowiem jest "spontaniczna", a wizualnie dzielącej ich różnicy wieku nie widać. "Obserwując niektóre moje koleżanki rówieśniczki, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ich zachowanie dużo bardziej kojarzy mi się z zachowaniem "starszej pani", a przecież one są dopiero przed trzydziestką!" - mówił wówczas.

5
 / 17
Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

Aktorka od 2015 roku jest żoną młodszego od siebie o pięć lat Kamila. Początkowo Marta miała oceniać ukochanego przez "pryzmat młodszego brata", jednak aktualnie różnica wieku nie jest dla obojga odczuwalna. "My naszej różnicy pięciu lat nie odczuwamy. Przypominam sobie mniej w trzech sytuacjach: gdy dmuchamy świeczki na torcie, gdy oglądamy zdjęcia z dzieciństwa (moje czarno-białe, Kamila już w kolorze), gdy przypomina nam o tym prasa kolorowa, która kocha to podkreślać" - wyznała jakiś czas temu.

6
 / 17
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

"Jeżeli ludzie potrafią być wspaniałymi partnerami, rozumieć się, wspierać się w życiu wzajemnie, kochać i szanować, to jest ich prywatna sprawa, jakie ich dzielą różnice wieku" - powiedziała kiedyś w rozmowie z mediami starsza od męża o cztery lata Katarzyna Skrzynecka.

7
 / 17
Heidi Klum i Tom Kaulitz

"Mój chłopak jest młodszy ode mnie o kilka lat i mnóstwo osób kwestionuje nasz związek i o niego pyta. To jest tak naprawdę jedyny moment, kiedy ludzie wytykają mi wiek prosto w twarz" - żaliła się w rozmowie z magazynem "InStyle" starsza od Toma o 17 lat modelka, dodając: "Ale tak naprawdę to o tym nie myślę. Po prostu wiodę szczęśliwe życie bez zamartwiania się o to, co ludzie powiedzą, bo od martwienia się można dostać tylko więcej zmarszczek".

8
 / 17
Priyanka Chopra i Nick Jonas

Z faktu, że jest tą starszą, nic sobie nie robi także Priyanka. Zapytana o to, czy mierzą się z mężem z jakimiś podyktowanymi wiekiem przeszkodami, odpowiedziała: "Tak jak zwyczajna para musieliśmy zrozumieć nawzajem swoje nawyki i to, co każde lubi. Jest to więc bardziej przygoda, niż próba obchodzenia się z przeszkodami. Nic nie było dla nas trudne".

9
 / 17
Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Gosia jest starsza od męża o dziewięć lat.

10
 / 17
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Parę dzieli siedem lat.

11
 / 17
Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski

Partner dziennikarki jest od niej młodszy o 15 lat.

12
 / 17
Kris Jenner i Corey Gamble

Celebrytka jest starsza od partnera o 25 lat.

13
 / 17
Emmanuel Macron i Brigitte Macron

Różnica wieku między pierwszą parą Francji wynosi 24 lata.

14
 / 17
Madonna i Ahlmalik Williams

Artystka i jej ukochany co prawda niedawno się rozstali, faktem jest, że dzieliło ich aż 36 lat różnicy.

15
 / 17
Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Michał Olejnik

Relacja Agnieszki i młodszego od niej o 41 (!) lat kierownika planu "M jak miłość" również nie przetrwała próby czasu.

16
 / 17
Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Tancerza i aktorkę, którzy spotykali się lata temu, dzieliło wówczas 17 lat różnicy.

17
 / 17
Reni Jusis i Tomasz Makowiecki

Między rozwiedzionymi już Reni i Romkiem było 9 lat różnicy.

KOMENTARZE
(277)
Lol
rok temu
I bardzo dobrze, są znane, atrakcyjne, po co im dziadki w wieku Jakuba W.
Red
rok temu
Większość z tych pań wygląda jakby była w wieku swojego wybranka, więc nic dziwnego, że zainteresowały się młodszymi, przystojnymi panami
Aaa
rok temu
A gdzie Miszczak i Cieślak ?
Ona
rok temu
Popieram. Mnie też nie podobają się mężczyźni w moim wieku i starsi. Wolę młodszych albo tych o urodzie chłopięcej.
Mario
rok temu
I super 😀
Najnowsze komentarze (277)
kik
rok temu
Warnke wygląda tragicznie
Anka
rok temu
Ja im zazdroszczę. Mam 42 lata, samodzielna finansowo, niezła praca, dbam o siebie, biegam, jeżdżę na nartach,starannie ubieram itd. W pracy i na innych plaszczyznach sami żonaci i starsi, nudni, a ci co wolni, to tragedia. Ogólnie faceci po 40stce,a nawet już po 30stce są zaniedbani- palą, z nadwagą, brzydkie zęby, brak energii, byle jakie ubrania, nawet jak mają pieniądze. Naprawdę nie ma z kim się związać.
Ada
rok temu
Mam 41 lat i niejeden 30 latek proponował mi spotkanie ... a nawet młodszy... wiec nie o wiek tu chyba chodzi ...
Wera
rok temu
I prawidłowo! Tylko młodszych , bo panowie po 40 nie dają rady... a 40 kobiety wtedy się rozkręcają ... i co tu robić drogie panie...
głos rozsądku
rok temu
To tylko ma funkcjonować w jedną stronę? On może być o pół wieku starszy?
Kasia
rok temu
Za mną latał 13 lat młodszy,ale wiecie...jego starzy byli zszokowani,więc kazali mu usunąć się z internetów,że tak powiem.zeby nie pisać już że mną🤣
Rada dla kobi...
rok temu
Moja babcia miała starszego partnera o 15 lat. Faceci żyją krócej więc on zmarł, a potem babcia żyła w samotności przez 30 lat. Bierzcie młodszych minimum o 10 lat, bo średnio faceci żyją o 10 lat krócej! Takie rozwiązanie jest rozsądne.
Tina
rok temu
Złośliwi piszą, że starsze kobiety są brzydkie. Za to starsi panowie stają się coraz większymi impotentami zdradzanymi przez żony 🤣
Ula
rok temu
Dla mnie takie związki są fajniejsze i ciekawsze niż starszy facet-młodszy kobieta.
Elektra
rok temu
To tylko oznacza, że status kobiety w społeczeństwie się podniósł i dziś niezależne, zaradne kobiety mogą wybierać sobie młodszych mężczyzn. Kobiety dzięki dbaniu o siebie lepiej się starzeją od mężczyzn, którzy powyżej 50 roku życia stają się nierzadko starymi, leniwymi dziadami-impotentami. Oczywiście fakt, że kobiety wybierają młodszych coraz bardziej denerwuje dziadów, bo to oznacza, że stają się mniej wartościowi. Denerwuje ich ròwnież to, że kobiety 40+ mają czelność mieć jeszcze życie, wybierać kochanków i być pożądane oraz kochane. To osłabia ich poczucie kontroli i władzy nad kobietami. To dla nich nie do zrozumienia, że kobieta 40+, 50+, 60+ wciąż może być atrakcyjnym człowiekiem i mieć seks. Dlaczego tak bardzo nie mogą tego znieść??
Gość
rok temu
To dowód na coraz wyższy status kobiety, kiedyś był to tylko przywilej mężczyzny . Oczywiście wyjątki się zdarzały. Dzisiaj wiele kobiet ma młodszych partnerów, niekoniecznie są celebrytkami.
hehe
rok temu
co o takich związkach myśleć ? pytam poważnie. jeśli księża w kościele katolickim dają śluby takim parom, jeśli kościół prawosławny też takie pary od wieków akceptuje, jeśli biblia też do takich par nic nie ma, jeśli to nie jest nielegalne ani niezgodne z instynktami (instynkty nie pytają o dowód osobisty i nie obliczają różnicy wieku metrykalnej lecz "patrzą" na wiek biologiczny) to dla mnie wszystko jest ok
Klara
rok temu
Kurczę , Katarzyna Warnke źle wyglada . Popuchnięte oczy i te worki …
Irena-Irena
rok temu
No i co z tego? Od 36 lat żyję z młodszym o 5 lat i dobrze mi z tym!!!
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zendaya w komplecie od Alexandra McQueena z 1999 roku promuje drugą część "Diuny". Ikona? (ZDJĘCIA)

Zendaya po raz kolejny udowodniła, że pretenduje do tytułu ikony mody. Aktorka podczas trasy promującej drugą część filmu "Diuna" zaprezentowała się w komplecie od Alexandra McQueena, zaprojektowanym dla Givenchy w 1999 roku.
9.

Amanda Seyfried w koronkowej sukni ZACHWYCIŁA na Berlinale 2024 (ZDJĘCIA)

Amanda Seyfried pojawiła się na tegorocznej edycji Berlin International Film Festival. Amerykańska aktorka olśniewała na czerwonym dywanie w stylowej czarnej sukni.
8.

Naturalna Angelina Jolie z ODMIENIONĄ fryzurą "przyłapana" na ulicach Nowego Jorku. Udana metamorfoza? (ZDJĘCIA)

Od jakiegoś czasu Angelina Jolie unika show biznesu i na próżno szukać jej zdjęć na ściankach. Aktorka jest zajęta prowadzeniem działalności charytatywnej oraz zagłębianiem się w przemysł modowy. Tym razem jednak fotoreporterzy "złapali" gwiazdę przed swoim atelier.
7.

Bella Thorne w ODWAŻNEJ KREACJI przybywa na pokaz w Mediolanie. Przesadziła? (ZDJĘCIA)

Bella Thorne pojawiła się ostatnio na pokazie marki Diesel w ramach Tygodnia Mody w Mediolanie. 26-letnia celebrytka na wydarzenie wybrała odważną kreację, która nie pozostawiała zbyt wiele dla wyobraźni.
6.

Małgorzata Foremniak DWUKROTNIE parkuje w niedozwolonym miejscu. Nie boi się mandatów? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Foremniak to już "recydywistka", jeśli chodzi o parkowanie na zakazie. Ostatnio paparazzi znowu przyłapali ją na parkowaniu w niedozwolonym miejscu. Mandaty jej niestraszne?
5.

Gwiazdy paradują w najmodniejszych sneakersach na wiosnę. Maffashion, Mucha, Pisarek… (ZDJĘCIA)

Temperatury sukcesywnie rosną, a to oznacza, że pora wybrać się na poszukiwanie butów na wiosnę. Niezmiennie najlepszą inspiracją do zakupów okazują się social media polskich celebrytów, którzy w tym roku jednomyślnie stawiają na jeden typ obuwia: wygodne – i najlepiej markowe – sneakersy.
4.

ZAMASKOWANY Kanye West poszedł z żoną na mecz. Dobry strój na podziwianie sportowych rozgrywek? (ZDJĘCIA)

Kanye West i Bianca Censori potrafią wywołać wokół siebie niezłe zamieszanie. Muzyk wie, jak wyróżnić się w tłumie i często kombinuje ze stylizacjami. Tym razem pokazał się w czarnej masce. Widział przez nią cokolwiek?
3.

Krzysztof Ibisz relacjonuje EGZOTYCZNY urlop z żoną i synkiem, dopytując: "Czy odpoczynek na wakacjach z dzieckiem jest możliwy?" (ZDJĘCIA)

Krzysztof Ibisz razem z żoną i najmłodszym synem poleciał na Bali. Prezenter skrzętnie dokumentuje rodzinną podróż w mediach społecznościowych, gdzie pochwalił się zdjęciami Borysa. Ależ on już duży!
2.

RZADKI WIDOK: Dakota Johnson i Chris Martin odpoczywają na plaży w Puerto Vallarta (ZDJĘCIA)

Dakota Johnson i Chris Martin zostali "przyłapani" przez fotoreporterów na plaży w Puerto Vallarta w Meksyku. Zakochani spędzali romantyczne chwile na plaży. Nie zabrakło drobnych czułości i wodnych swawoli.
1.

Dzień z życia Wojtka Goli i Sofi: kurtka za 30 tysięcy, czułości przy Złotej 44 i zakupy w centrum handlowym (ZDJĘCIA)

Wojciech Gola i młodsza od niego o 16 lat Sofi dość nieoczekiwanie stali się jedną z gorętszych par rodzimego show-biznesu. Ostatnio zakochani mieli okazję załatwiać codzienne sprawunki w towarzystwie paparazzi.