Trwa ładowanie...
Witek
|

Nie tylko Magdalena Cielecka! One też związały się z młodszymi mężczyznami: Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Warnke, Heidi Klum... (ZDJĘCIA)

277
277
Podziel się

W show biznesie można zauważyć coraz więcej relacji, w których to kobiety są starsze od swoich partnerów. Rekordzistka spotykała się z mężczyzną młodszym o ponad cztery dekady!

1
 / 17
Nie tylko Magdalena Cielecka! One też związały się z młodszymi mężczyznami: Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Warnke, Heidi Klum... (ZDJĘCIA)
Nie tylko Magdalena Cielecka! One też związały się z młodszymi mężczyznami: Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Warnke, Heidi Klum... (ZDJĘCIA)
Celebrytki, które związały się z młodszymi mężczyznami (AKPA)
0
0

To, że mężczyźni wiążą się z kobietami, które mogłyby być ich córkami, a niekiedy i wnuczkami, mało kogo już dziwi. W show biznesie nie brakuje zresztą przykładów takich związków: Znane pary, które nie przejmują się różnicą wieku: Anna Cieślak i Edward Miszczak, Patrycja Tuchlińska z Józefem Wojciechowskim i inni (ZDJĘCIA)

Relacji, w których to kobieta jest starsza, odnotowujemy nieco mniej. Mimo to w ostatnich latach i w tym przypadku da się zauważyć pewne zmiany. Ostatnio głośno jest np. o Magdalenie Cieleckiej, której życiowym partnerem jest Bartosz Gelner. Młodszy od niej o 16 lat aktor udzielił niedawno szczerego wywiadu, w którym ubolewał nad postrzeganiem przez społeczeństwo tego, co ich łączy.

Magda i Bartek nie są jednak jedyni. Na związek z młodszym mężczyzną zdecydowały się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Warnke, Monika Olejnik, Heidi Klum czy Kris Jenner.

Zobaczcie, kto jeszcze tworzy relację, w której to mężczyzna ma mniej wiosen.

2
 / 17
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner

Aktorski duet dzieli 16 lat różnicy. Gelner przekonuje, że nie odczuwa, by Cielecka była od niego starsza. Twierdzi też, że wyglądem przypomina jego rówieśniczkę. "Magda wygląda, jakby była w moim wieku" - mówił w show Wojewódzkiego.

3
 / 17
Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz

Inną parą ze świata kina, którą dzieli ponad dekada różnicy, są Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz. Aktor przekonuje, że relacja ze starszą kobietą nie rodzi w jego życiu żadnych ograniczeń. "Nigdy nie wszedłbym w związek, który zbudowałby dla mnie bariery. (...) Żyjemy z Małgośką dość zwyczajnie, trochę na uboczu. Robimy swoje" - mówił przed laty w wywiadzie dla tygodnika "Wprost". Duet wychowuje razem prawie 10-letnią córkę Alinę.

4
 / 17
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Między Kasią a Piotrkiem jest 10 lat różnicy. Choć w jednym z wywiadów aktorka przyznała, że na początku relacji przychodziły jej do głowy różne myśli, dziś potrafi z tego, że jest tą starszą, żartować. "Jak robiłam maturę, Piotrek był w drugiej klasie podstawówki!" - śmiała się kiedyś na Instagramie. Stramowski w wywiadzie z 2016 roku stwierdził zaś, że nie potrafi myśleć o żonie jak o "starszej kobiecie", bowiem jest "spontaniczna", a wizualnie dzielącej ich różnicy wieku nie widać. "Obserwując niektóre moje koleżanki rówieśniczki, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ich zachowanie dużo bardziej kojarzy mi się z zachowaniem "starszej pani", a przecież one są dopiero przed trzydziestką!" - mówił wówczas.

5
 / 17
Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

Aktorka od 2015 roku jest żoną młodszego od siebie o pięć lat Kamila. Początkowo Marta miała oceniać ukochanego przez "pryzmat młodszego brata", jednak aktualnie różnica wieku nie jest dla obojga odczuwalna. "My naszej różnicy pięciu lat nie odczuwamy. Przypominam sobie mniej w trzech sytuacjach: gdy dmuchamy świeczki na torcie, gdy oglądamy zdjęcia z dzieciństwa (moje czarno-białe, Kamila już w kolorze), gdy przypomina nam o tym prasa kolorowa, która kocha to podkreślać" - wyznała jakiś czas temu.

6
 / 17
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

"Jeżeli ludzie potrafią być wspaniałymi partnerami, rozumieć się, wspierać się w życiu wzajemnie, kochać i szanować, to jest ich prywatna sprawa, jakie ich dzielą różnice wieku" - powiedziała kiedyś w rozmowie z mediami starsza od męża o cztery lata Katarzyna Skrzynecka.

7
 / 17
Heidi Klum i Tom Kaulitz

"Mój chłopak jest młodszy ode mnie o kilka lat i mnóstwo osób kwestionuje nasz związek i o niego pyta. To jest tak naprawdę jedyny moment, kiedy ludzie wytykają mi wiek prosto w twarz" - żaliła się w rozmowie z magazynem "InStyle" starsza od Toma o 17 lat modelka, dodając: "Ale tak naprawdę to o tym nie myślę. Po prostu wiodę szczęśliwe życie bez zamartwiania się o to, co ludzie powiedzą, bo od martwienia się można dostać tylko więcej zmarszczek".

8
 / 17
Priyanka Chopra i Nick Jonas

Z faktu, że jest tą starszą, nic sobie nie robi także Priyanka. Zapytana o to, czy mierzą się z mężem z jakimiś podyktowanymi wiekiem przeszkodami, odpowiedziała: "Tak jak zwyczajna para musieliśmy zrozumieć nawzajem swoje nawyki i to, co każde lubi. Jest to więc bardziej przygoda, niż próba obchodzenia się z przeszkodami. Nic nie było dla nas trudne".

9
 / 17
Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Gosia jest starsza od męża o dziewięć lat.

10
 / 17
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Parę dzieli siedem lat.

11
 / 17
Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski

Partner dziennikarki jest od niej młodszy o 15 lat.

12
 / 17
Kris Jenner i Corey Gamble

Celebrytka jest starsza od partnera o 25 lat.

13
 / 17
Emmanuel Macron i Brigitte Macron

Różnica wieku między pierwszą parą Francji wynosi 24 lata.

14
 / 17
Madonna i Ahlmalik Williams

Artystka i jej ukochany co prawda niedawno się rozstali, faktem jest, że dzieliło ich aż 36 lat różnicy.

15
 / 17
Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Michał Olejnik

Relacja Agnieszki i młodszego od niej o 41 (!) lat kierownika planu "M jak miłość" również nie przetrwała próby czasu.

16
 / 17
Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Tancerza i aktorkę, którzy spotykali się lata temu, dzieliło wówczas 17 lat różnicy.

17
 / 17
Reni Jusis i Tomasz Makowiecki

Między rozwiedzionymi już Reni i Romkiem było 9 lat różnicy.

KOMENTARZE
(277)
Lol
2 miesiące temu
I bardzo dobrze, są znane, atrakcyjne, po co im dziadki w wieku Jakuba W.
Red
2 miesiące temu
Większość z tych pań wygląda jakby była w wieku swojego wybranka, więc nic dziwnego, że zainteresowały się młodszymi, przystojnymi panami
Aaa
2 miesiące temu
A gdzie Miszczak i Cieślak ?
Ona
2 miesiące temu
Popieram. Mnie też nie podobają się mężczyźni w moim wieku i starsi. Wolę młodszych albo tych o urodzie chłopięcej.
Mario
2 miesiące temu
I super 😀
Najnowsze komentarze (277)
kik
2 miesiące temu
Warnke wygląda tragicznie
Anka
2 miesiące temu
Ja im zazdroszczę. Mam 42 lata, samodzielna finansowo, niezła praca, dbam o siebie, biegam, jeżdżę na nartach,starannie ubieram itd. W pracy i na innych plaszczyznach sami żonaci i starsi, nudni, a ci co wolni, to tragedia. Ogólnie faceci po 40stce,a nawet już po 30stce są zaniedbani- palą, z nadwagą, brzydkie zęby, brak energii, byle jakie ubrania, nawet jak mają pieniądze. Naprawdę nie ma z kim się związać.
Ada
2 miesiące temu
Mam 41 lat i niejeden 30 latek proponował mi spotkanie ... a nawet młodszy... wiec nie o wiek tu chyba chodzi ...
Wera
2 miesiące temu
I prawidłowo! Tylko młodszych , bo panowie po 40 nie dają rady... a 40 kobiety wtedy się rozkręcają ... i co tu robić drogie panie...
głos rozsądku
2 miesiące temu
To tylko ma funkcjonować w jedną stronę? On może być o pół wieku starszy?
Kasia
2 miesiące temu
Za mną latał 13 lat młodszy,ale wiecie...jego starzy byli zszokowani,więc kazali mu usunąć się z internetów,że tak powiem.zeby nie pisać już że mną🤣
Rada dla kobi...
2 miesiące temu
Moja babcia miała starszego partnera o 15 lat. Faceci żyją krócej więc on zmarł, a potem babcia żyła w samotności przez 30 lat. Bierzcie młodszych minimum o 10 lat, bo średnio faceci żyją o 10 lat krócej! Takie rozwiązanie jest rozsądne.
Tina
2 miesiące temu
Złośliwi piszą, że starsze kobiety są brzydkie. Za to starsi panowie stają się coraz większymi impotentami zdradzanymi przez żony 🤣
Ula
2 miesiące temu
Dla mnie takie związki są fajniejsze i ciekawsze niż starszy facet-młodszy kobieta.
Elektra
2 miesiące temu
To tylko oznacza, że status kobiety w społeczeństwie się podniósł i dziś niezależne, zaradne kobiety mogą wybierać sobie młodszych mężczyzn. Kobiety dzięki dbaniu o siebie lepiej się starzeją od mężczyzn, którzy powyżej 50 roku życia stają się nierzadko starymi, leniwymi dziadami-impotentami. Oczywiście fakt, że kobiety wybierają młodszych coraz bardziej denerwuje dziadów, bo to oznacza, że stają się mniej wartościowi. Denerwuje ich ròwnież to, że kobiety 40+ mają czelność mieć jeszcze życie, wybierać kochanków i być pożądane oraz kochane. To osłabia ich poczucie kontroli i władzy nad kobietami. To dla nich nie do zrozumienia, że kobieta 40+, 50+, 60+ wciąż może być atrakcyjnym człowiekiem i mieć seks. Dlaczego tak bardzo nie mogą tego znieść??
Gość
2 miesiące temu
To dowód na coraz wyższy status kobiety, kiedyś był to tylko przywilej mężczyzny . Oczywiście wyjątki się zdarzały. Dzisiaj wiele kobiet ma młodszych partnerów, niekoniecznie są celebrytkami.
hehe
2 miesiące temu
co o takich związkach myśleć ? pytam poważnie. jeśli księża w kościele katolickim dają śluby takim parom, jeśli kościół prawosławny też takie pary od wieków akceptuje, jeśli biblia też do takich par nic nie ma, jeśli to nie jest nielegalne ani niezgodne z instynktami (instynkty nie pytają o dowód osobisty i nie obliczają różnicy wieku metrykalnej lecz "patrzą" na wiek biologiczny) to dla mnie wszystko jest ok
Klara
2 miesiące temu
Kurczę , Katarzyna Warnke źle wyglada . Popuchnięte oczy i te worki …
Irena-Irena
2 miesiące temu
No i co z tego? Od 36 lat żyję z młodszym o 5 lat i dobrze mi z tym!!!
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Michał Szpak w szaliku za ponad 2 tysiące i różowych KAPCIUSZKACH mknie po Warszawie załatwiać sprawunki (ZDJĘCIA)

Michał Szpak kolejny raz zaskoczył wszystkich oryginalną stylówką. Tym razem pokazał się na mieście w wygodnych... kapciach. Podobają się Wam takie pluszowe bamboszki?
9.

Ukryta pod modnym kaszkietem Grażyna Torbicka robi zakupy w warzywniaku, dzierżąc w dłoniach torebkę za ponad 2 tysiące złotych (ZDJĘCIA)

Grażyna Torbicka w szerokich spodniach i wzorzystym, modnym kaszkiecie buszowała po bazarku. Wcześniej odwiedziła butik znanego projektanta. Jak zawsze stylowa?
8.

"10 lat młodsza w 10 dni". Magda przeszła metamorfozę, a jej partner OŚWIADCZYŁ SIĘ jej na wizji! "Jesteśmy parą idealną" (ZDJĘCIA)

W kolejnym odcinku "10 lat młodsza w 10 dni" poznaliśmy Magdę oraz Barbarę, które marzyły o lepszym wyglądzie. Pod okiem Mai Sablewskiej uczestniczki przeszły spektakularne przemiany. Jedną z nich spotkała także wyjątkowa niespodzianka.
7.

Tak mieszkają Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Kącik gracza, pokaźna biblioteczka i mnóstwo psich akcentów (ZDJĘCIA)

W mieszkaniu Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha w warszawskim Wilanowie jest przytulnie i swojsko. Zobaczcie, jak się urządzili.
6.

Małgorzata Rozenek chwali się udekorowaną na święta willą za 30 tysięcy miesięcznie: "Witajcie w naszej BAJCE" (ZDJĘCIA)

Wraz z początkiem grudnia Małgorzata Rozenek ogłosiła wielki początek sezonu świątecznego. Celebrytka już zdążyła udekorować swoją willę na Boże Narodzenie i nie zapomniała pochwalić się wnętrzami domu w sieci.
5.

Uzbrojona w torebkę Louis Vuitton za 10 tysięcy złotych Małgorzata Rozenek wita się z Radosławem Majdanem, obdarowując go całusem w policzek (ZDJĘCIA)

Gdy Małgorzata Rozenek kończy dyżur w "Dzień dobry TVN", wskakuje w luźne wdzianko i pędzi do bliskich. Ostatnio na celebrytkę czekał pod siedzibą śniadaniówki stęskniony Radosław Majdan, co oczywiście nie umknęło uwadze paparazzi. Słodka z nich para?
4.

Wycieczka Sylwii Peretti do Warszawy: wysiada z mercedesa za ponad 600 tysięcy i śmiga z torebką za 77 tysięcy (ZDJĘCIA)

Słynna miłośniczka luksusu, Sylwia Peretti z "Królowych życia", znów wybrała się na szybki wypad na miasto. Podczas warszawskiej eskapady towarzyszył jej syn i dwa buldożki. Wypadła "światowo"?
3.

Tak mieszkają Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka: imponująca kuchnia, ogromne lustra, kominek... (ZDJĘCIA)

Jakub Rzeźniczak razem z żoną mieszkają na stałe w Płocku. Para ochoczo zamieszcza w sieci zdjęcia ich dwupoziomowego mieszkania, które pełne jest welurowych mebli oraz ramek z ich selfie. Fajnie się urządzili?
2.

Tak polskie WAGs świętują AWANS reprezentacji: Marina Łuczenko, Anna Lewandowska, Marta Glik... (ZDJĘCIA)

Los uśmiechnął się do polskiej reprezentacji i mimo porażki w meczu z Argentyną udało im się zakwalifikować do fazy pucharowej. Tak WAGs celebrowały sukces Biało-Czerwonych.
1.

Piotr Stramowski RANDKUJE z nową ukochaną, nie szczędząc jej czułości: obiad w burgerowni, romantyczny spacer i kawka na wynos (ZDJĘCIA)

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke kilka tygodni temu ogłosili, że ich związek to już przeszłość. Niedługo później aktora "przyłapano" w towarzystwie tajemniczej blondynki, gdy zajadał się kebabem. Wygląda na to, że para staje się sobie coraz bliższa, bo tym razem zakochani postanowili udać się na wspólny lunch.