Trwa ładowanie...
Paww
|

Nie tylko Paris Hilton. Cristiano Ronaldo, Kim Kardashian i inne gwiazdy, które wynajęły surogatkę (ZDJĘCIA)

135
Podziel się:
135
Podziel się:

Kilka dni temu Paris Hilton ogłosiła, że została mamą. W sieci rozgorzała dyskusja dotycząca celebrytów, którzy zdecydowali się na powiększenie rodziny z pomocą surogatek.

1
 / 16
Nie tylko Paris Hilton. Cristiano Ronaldo, Kim Kardashian i inne gwiazdy, które wynajęły surogatkę (ZDJĘCIA)
Nie tylko Paris Hilton. Cristiano Ronaldo, Kim Kardashian i inne gwiazdy, które wynajęły surogatkę (ZDJĘCIA)
Gwiazdy, które zdecydowały się wynająć surogatki (Instagram, getty images)
0
0

Pomoc surogatki w założeniu rodziny jest powszechną praktyką nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Zapewnił o tym nawet Krzysztof Gojdź, który skomentował kontrowersje związane z przyjściem na świat pierwszego dziecka Paris Hilton. Niektórzy internauci stwierdzili, że milionerka potraktowała przyjście na świat pociechy jak kupno nowej torebki. W obronie celebrytki stanął Gojdź, którzy przy okazji gratulacji swojej znajomej przypomniał, że nieeleganckie jest dociekanie powodów skorzystania z pomocy osób trzecich.

Skorzystanie z usług płatnej surogatki może wynikać ze względów zdrowotnych, zapracowania czy obawy o powrót do formy sprzed dziewięciu miesięcy. Jedną z pierwszych aktorek, które publicznie zaczęły mówić o tej metodzie powiększenia rodziny, była Nicole Kidman. Po pierwszej ciąży ryzyko komplikacji wykluczało u Kidman kolejną. Przyczyny zdrowotne pojawiły się również u Kim Kardahsian oraz jej siostry Khloe. Tyra Banks oraz Lucy Liu zdecydowały się na pomoc surogatki ze względu na wygodę i pracę. Liu w momencie, w którym została matką, przeżywała największy rozkwit swojej kariery.

Zobaczcie, które gwiazdy zdecydowały się wynająć surogatkę.

2
 / 16
Paris Hilton

Paris Hilton kilka dni temu ogłosiła w social mediach, że razem z Carterem Reumem zostali rodzicami. Małżeństwo skorzystało z pomocy surogatki, a na świecie pojawił się ich syn. Celebrytka napisała pod postem, że posiadanie dziecka to spełnienie jej marzeń.

Zdecydowaliśmy się na in vitro i dzięki temu mogłam wybrać, czy wolę jedno dziecko, czy też bliźnięta, chłopca i dziewczynkę. (...) Mocno wierzę w to, że rodzina i posiadanie dzieci to sens życia. Do tej pory tego nie czułam, bo wydawało mi się, że nikt nie zasługiwał na moją miłość, ale teraz w końcu znalazłam odpowiednią osobę - powiedziała w programie "The Trend".

3
 / 16
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo Junior pojawił się w życiu piłkarza 12 lat temu. Portugalczyk skorzystał wówczas z pomocy surogatki. Ze względu na dobro pociechy piłkarz nigdy nie zdradził tożsamości matki chłopca. Ronaldo uważa, że "posiadanie ojca w życiu dziecka jest wystarczające". Od 2016 roku związany jest z Georginą Rodriguez. Para wychowuje obecnie pięcioro dzieci. Troje najstarszych urodziła surogatka.

4
 / 16
Amber Heard

W połowie 2021 roku Amber Heard powitała na świecie córkę Oonagh Paige Heard. Aktorka zdecydowała się skorzystać z pomocy surogatki po tym, jak lekarze poinformowali ją, że sama nie będzie w stanie donosić ciąży.

5
 / 16
Rebel Wilson

Rebel Wilson zaskoczyła wszystkich informacją, że została mamą. Aktorka skorzystała z usług surogatki, jednak ten fakt utrzymała w tajemnicy przed mediami do samego końca. Dobrą nowiną pochwaliła się na Instagramie, gdzie szczególnie czule dziękowała swojej surogatce.

Nie potrafię nawet opisać miłości, jaką do niej mam - ciągnęła. Jest prawdziwym cudem! Jestem dozgonnie wdzięczna wszystkim, którzy byli w to zaangażowani (wiesz, kim jesteś), trwało to od lat... ale szczególnie chciałam podziękować mojej wspaniałej surogatce, która nosiła ją pod swoim sercem i sprowadziła na świat z taką gracją i troską - napisała aktorka w poście na Instagramie.

6
 / 16
Elton John

Elton John i David Furnish mają dwóch synów, Zachary'ego i Elijaha, których urodziła ta sama surogatka. Obu komórek jajowych dostarczyła anonimowa kobieta, którą muzyk razem z mężem traktują jak członka rodziny.

To cudowna, miła i kochająca kobieta. Jest częścią naszej rodziny - powiedział Elton John w jednym z wywiadów.

7
 / 16
Robbie Williams

Robbie Williams razem ze swoją żoną zdecydowali, że ich trzecia pociecha na świecie pojawi się przy wykorzystaniu metody sztucznego zapłodnienia. Para skorzystała z usług surogatki. W 2018 roku muzyk powitał na świecie córeczkę, Colette.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy się podzielić z Wami tą radosną wiadomością. Powitaliśmy na świecie naszą córkę Colette Josephine Williams! To była bardzo długa i trudna droga, dlatego utrzymywaliśmy wszystko w tajemnicy. Rodziny mogą przybierać różne formy i ta mała dziewczynka jest biologicznie nasza, ale urodziła ją wspaniała matka surogatka, której jesteśmy niebywale wdzięczni - napisała napisała Ayda Field.

8
 / 16
Kim Kardashian

Kim Kardashian również skorzystała z pomocy surogatki. Wszystko za sprawą możliwych komplikacji w czasie kolejnej ciąży i dużego prawdopodobieństwa zagrożenia życia matki lub dziecka w przypadku kolejnego stanu błogosławionego celebrytki. W 2017 roku Kim i Kanye zdecydowali się na skorzystanie z pomocy surogatki.

9
 / 16
Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker od 1997 roku jest żoną aktora Matthew Brodericka, z którym ma trójkę pociech: 19-letniego syna Jamesa oraz 12-letnie bliźniaczki Tabithę Hodge i Lorettę Elwell, które przyszły na świat z pomocą surogatki.

10
 / 16
Lucy Liu

Lucy Liu zdecydowała się na usługi surogatki nie ze względu zdrowotnych, ale braku czasu i nawał pracy. W 2016 roku na świecie pojawił się jej syn, Rockwell Lloyd.

Dla mnie była to idealna opcja, bo bardzo dużo pracowałam i nie wiedziałam, kiedy będę mogła i będę chciała przestać - wyznała w wywiadzie dla "People".

11
 / 16
Ricky Martin

W 2018 roku Ricky Martin wziął ślub z partnerem, Jwanem Yosefem. Małżeństwo wspólnie wychowuje czwórkę dzieci. Każda z ich pociech przyszła na świat dzięki surogatce. Najmłodsza pociecha pojawiła się na świecie pod koniec 2019 roku.

12
 / 16
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian po urodzeniu pierwszego dziecka dowiedziała się od lekarzy, że jej kolejna ciąża może być obarczona dużym ryzykiem. Razem z Tristanem Thompsonem zdecydowali się skorzystać z usług surogatki. Czas oczekiwania na drugą pociechę był dość nerwowy, ponieważ celebrytka dowiedziała się, że na kilka dni przed sztucznym zapłodnieniem Thompson zdradził ją z Maralee Nichols.

13
 / 16
Tyra Banks

Tyra Banks, przyznała, że z powodu presji dotyczącej jej macierzyństwa zmagała się z depresją. Otoczenie oczekiwało, że wkrótce zostanie matką. Prezenterka zdecydowała się jednak skorzystać z pomocy płatnej surogatki. W 2016 roku została mamą synka, Yorka.

To najpiękniejszy prezent, o jaki się modliliśmy i nad jakim pracowaliśmy. Nareszcie z nami jest. Ma moje palce i duże oczy a po tacie odziedziczył usta i policzki. Dziękujemy naszemu aniołowi, który przyniósł dziecko na świat. Modlimy się za tych, którzy tak jak my zmagali się z losem, żeby osiągnąć ten radosny etap - napisała w social mediach.

14
 / 16
Nicole Kidman

Nicole Kidman przez długie lata marzyła o założeniu rodziny. Razem z Keithem Urbanem doczekali się wymarzonej córeczki, jednak aktorka usłyszała od lekarzy, że kolejna ciąża może być dla niej ryzykowna. Pierwsza ciąża Kidman była wyjątkowo trudna i gwiazda wielokrotnie trafiała do szpitala. Chcąc powiększyć rodzinę, zdecydowali skorzystać z pomocy surogatki.

15
 / 16
Neil Patrick Harris

Neil Patrick Harris i jego partner, David Burtka, w 2010 roku zostali rodzicami. Na świecie pojawiły się bliźnięta Harper i Gideon. Każdy z ojców zapłodnił po jednej komórce jajowej, która została pobrana z banku. Ciąże donosiła wynajęta surogatka.

16
 / 16
Ellen Pompeo

Ellen Pompeo skorzystała z pomocy surogatki dwukrotnie. Gwiazda serialu "Chirurdzy" sama urodziła jedynie najstarszą córeczkę, Stellę Lunę. Eli Christopher i Sienna May przyszły na świat dzięki surogatce.

KOMENTARZE
(135)
Ejjj
rok temu
Masz kasę to robisz człowieka w misce i jakaś biedna pani za psie pieniądze się meczy. Nosi dziecko i rodzi. Nie oszukujemy się, bogate koleżanki im tych dzieci nie rodzą! Jakies agencje szukają im kogoś kto potrzebuje zielonej karty czy środków na przeżycie.trochę niewolnictwo. Eh szkoda słów. Dziwny ten świat
okropne
rok temu
mówcie co chcecie ale dla mnie to jest skrajny egoizm. tyle dzieci nie ma domu, a bogacze wynajmuja biedne dziewczyny, zeby za nich znosily trudy ciazy. a lucy liu to juz w ogole hit
Harry
rok temu
To jest uprzedmiotowienie człowieka, sprowadzenie go do kategorii towaru, który można zamówić i kupić. Nie zaklinajcie rzeczywistości, bo kupczenie dziećmi jest nieludzkie i żadne pieniądze posiadane przez ludzi nie są usprawiedliwieniem dla tego procederu.
Est
rok temu
@Joy a inna kobieta ma się męczyć i ryzykować zdrowie, bo ktoś płaci? Jak surogatce się coś stanie albo umrze, kto za to odpowiada? Żenująco nieludzkie podejście. Bezrefleksyjnie wynająć (jak to brzmi?) ciało innego człowieka, aby sprowadzić na świat swoje dziecko? Jak nie masz czasu i motywacji, by poświęcić 9 miesięcy życia na ciążę, to zastanów się nad powoływaniem na świat człowieka, który wymaga uwagi i cierpliwości przez kilkanaście lat.
Yolo
rok temu
W idealnym świecie dzieci rodzą się z miłości... dwojga ludzi płci przeciwnych sobie....W naszym świecie albo są zamawiane i produkowane albo wyrzucane do kosza na odpadki jak śmieci albo bite i mordowane.
Najnowsze komentarze (135)
Kasia
rok temu
Skoro im to pasuje to droga wolna. Ale jak dla mnie nie ma nic lepszego niż nosić swoje dziecko przy sercu. Moja córeczka niedługo się urodzi i już nie mogę się tego doczekać. Mam dla niej już większość wyprawki z sensillo, pieluszki ubranka, wózek. Jestem gotowa na dziecko :)
Aśka
rok temu
Lucy Liu nie miała czasu być w ciąży a ma czas wychowywać? Myślę,że nie. Pewnie dziecko siedzi od rana do wieczora z nianiami,a "matka" wpadnie od czasu do czasu pobawić się maskotką.
MERRY
rok temu
Do czego nas doprowadzą sławni, bogaci i bez skrupułów, niszczą nie tylko planetę bo swoją pazernością i manią wyższości niszczą środowisko ale też inne aspekty które składadają się na wartości najwyższe
Do osób mówią...
rok temu
Czy któreś z was brało udział w procesie adopcji? To czasem lata procesu które z każdej strony są blokowane
Dorota
rok temu
A ja się urodziłam 12 dzieci i mi dobrze z tym Tylko że studnia pozostała😂
Yoko
rok temu
Z dzieci zrobiono towar. Jak masz kasę to sobie kupujesz. Niech mi ktoś powie bo nie kumam , para lesbijek chce adoptować dziecko to dostaje bo one muszą się spełnić ,para homoseksualna tak samo. A czy ktoś dba o dobro tego dziecka czy to tylko pić. Bo przecież nikt nie pyta się go o zdanie.
kicks
rok temu
Oburzonym wynajmowaniem brzucha przypominam, że w Polsce w pełni legalnie można kupić i sprzedać w klinikach niepłodności zarówno komórki jajowe jak i nasienie. Płaci się za koszty takiej dawczyni lub dawcy, ale de facto jest to zapłata. Pary bezpłodne korzystają z tego, co sprzedają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Skoro nikt nikogo nie zmusza do wynajęcia lub sprzedaży "fragmentu" swojego ciała, to w czym rzecz? Dostaje za to wynagrodzenie i nie rości sobie praw do tego dziecka, to o co chodzi? W krajach zachodnich to zupełnie normalne, że są zarówno różne pary jak i schorzenia, przez które potrzeba komórek do zapłodnienia albo dosłownie brzucha do donoszenia ciąży. Jeśli kogoś stać, to uważam że ma takie prawo. Co więcej, uważam że za krew i narządy też powinny być opłacane.
Takjest
rok temu
Roszkowski przestrzegał przed tym, ale wyście niszczyli na niego ludzi. Nie nirmalizujcie produkcji dzieci.
😊😊😊😊
rok temu
Teraz już młodzi nie chca mieć dzieci wola wolnośćia się cieszyć
Celebrata
rok temu
Nigdy nie beda wiedziały jak to jest nosic pod sercem własne dziecko sa bogaci a kariera ważniejsza,co z tego że maja tyle kasy jak to jest produkcja dzieci przez inne kobiety oczywiscie jeśli nie możesz mieć dziecka to ok , ale jeśli możesz to po cholere ktos ma nosic Moje dziecko co Ze przytyje czy co chore ludzie I Świat
Matka
rok temu
Tez bym tak zrobiła gdybym widziała jak traumatyczny porod mnie czeka i, ze do końca życia będę odczuwać jego konsekwencje. I tak to jest normalne w cywilizowanym świecie. Nie każda kobieta ma możliwośc nosić ciąże bądź rodzic bezpiecznie dla swojego zdrowia.
Prawda😐😐😐
rok temu
We łbach wam się poprzewracało!!!
prawda
rok temu
dlaczego Pudelsku skosowałęś moje komentarze, napisałąm tylko że szkoda mi tych dzieci wyprodukowanych przez skrajnych narcyzów, mam prawo chyba wyrazić swoją opinię...
Aśka
rok temu
W szkołach etyka powinna być obowiązkowa, patrząc na niektóre komentarze.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

RZADKI WIDOK: Iga Świątek pokazała prywatne kadry z Rzymu (ZDJĘCIA)

Iga Świątek po wygranym turnieju WTA w Rzymie w końcu znalazła czas, aby się zrelaksować i zwiedzić malowniczą stolicę Włoch. Tenisistka pokazała się z zupełnie innej strony, internauci byli poruszeni jej postawą.
9.

Jarosław Kaczyński wyznał, że z okazji komunii otrzymał APARAT FOTOGRAFICZNY! Co dostali inni politycy? (WIDEO)

Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym politycy wspominają czasy, gdy szli do Pierwszej Komunii Świętej. Zapytano ich, czy widzieli na oczy otrzymane w dniu przyjęcia sakramentu pieniądze. Niektórzy wyjątkowo się otworzyli.
8.

Tak zmieniał się Krzysztof Rutkowski. Słynny detektyw bez licencji nie zawsze miał "kwadratową" fryzurę (ZDJĘCIA)

Na przestrzeni około trzech dekad funkcjonowania w mediach Krzysztof Rutkowski przeszedł sporą metamorfozę. Zobaczcie, jak zmieniał się 64-letni celebryta. Imponująca przemiana?
7.

Agata Duda w czerni towarzyszy mężowi podczas pogrzebu Jacka Zielińskiego (ZDJĘCIA)

Andrzej i Agata Dudowie wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych Jacka Zielińskiego. Pierwsza dama postawiła na dostosowaną do sytuacji stylizację. Kobieta z klasą?
6.

TYLKO NA PUDELKU: Tomasz Jacyków o komunijnej stylizacji Joanny Opozdy: "Do KLUBU NOCNEGO". Co sądzi o innych? (ZDJĘCIA)

Przedstawicielki polskiego show-biznesu potrafią uczynić spektakularne wydarzenie z nawet najzwyklejszego przyjęcia komunijnego. Redakcja Pudelka zwróciła się z prośbą do Tomasza Jacykowa o wyrażenie opinii na temat stylizacji cieszących się największym zainteresowaniem czytelników.
5.

Oni rządzą polskim internetem! Poznajcie nominowanych w kategorii Tiktoker/ka roku w plebiscycie Pudelka (ZDJĘCIA)

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja Pudelek Pink Party. Poza celebracją naszych 18. urodzin, podczas imprezy poznamy laureatów ogłoszonego kilka tygodni temu plebiscytu. Zobaczcie, kto ma szansę na zgarnięcie statuetki w kategorii Tiktoker/ka roku.
4.

87-letnia Krystyna Loska sfotografowana przez paparazzi podczas samochodowej wyprawy po zakupy (ZDJĘCIA)

Krystyna Loska udowadnia, że wiek to tylko liczba. Ostatnio paparazzi wypatrzyli 87-latkę, gdy ta wyruszyła na zakupy swoją toyotą.
3.

Rozanielona Katy Perry świętuje koniec kolejnego sezonu "American Idol" w towarzystwie Orlando Blooma. Ładna para? (ZDJĘCIA)

Za nami wielki finał programu "American Idol". Tuż po zakończeniu prac nad programem gwiazdy muzycznego show wybrały się do restauracji na after party. Fotoreporterzy wypatrzyli Katy Perry, której towarzyszył Orlando Bloom.
2.

Rosie Huntington-Whiteley i jej ŚCIŚNIĘTY BIUST brylują na czerwonym dywanie w Cannes. Udana kreacja? (ZDJĘCIA)

Rosie Huntington-Whiteleyn uchodzi za jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Gwiazda próbuje swoich sił również w aktorstwie, a ostatnio pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes. Obok jej kreacji nie można było przejść obojętnie.
1.

Jennifer Lopez i Ben Affleck "przyłapani" podczas rodzinnego wypadu do kina! Plotki o kryzysie ucichną? (ZDJĘCIA)

Paparazzi "przyłapali" Jennifer Lopez i Bena Afflecka w Los Angeles. Niedzielne popołudnie upłynęło im pod znakiem rodzinnego wypadu do kina. Na miejscu pojawiła się również Jennifer Garner. Spekulacje o kryzysie w związku pójdą w zapomnienie?