Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Niewzruszona Anna Lewandowska REKLAMUJE KOSMETYKI, podczas gdy celebrytki wspierają Strajk Kobiet

664
Podziel się

Anna Lewandowska, której instagramowy profil śledzi ponad 3 miliony osób, przemilczała opublikowane w środę w Dzienniku Ustaw orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego dotyczące prawa aborcyjnego w Polsce. Zapowiedziała za to na Instastories nowy produkt kosmetyczny by Ann. Poprosiliśmy team trenerki o komentarz.

Niewzruszona Anna Lewandowska REKLAMUJE KOSMETYKI, podczas gdy celebrytki wspierają Strajk Kobiet
Anna Lewandowska reklamuje swoje kosmetyki po opublikowaniu uzasadnienia do wyroku TK (Instagram)
bDIucQtN

W środę znów rozbrzmiał temat prawa aborcyjnego w naszym kraju. Wszystko za sprawą opublikowania uzasadnienia godzącego w wolność Polek wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Głośno komentowane także poza Polską orzeczenie zostało opublikowane w Dzienniku Ustaw, co spotkało się z kolejną falą protestów.

By zamanifestować swój sprzeciw na ulice wyszła spora część znanych twarzy, w tym między innymi mama 4-miesięcznego Bastiana, Maffashion. Ci, którzy nie mogli tego dnia uczestniczyć w przemarszach z transparentami, pokusili się o wpisy w mediach społecznościowych. Upust swojemu niezadowoleniu dały między innymi Magda Mołek, Kasia Tusk czy zamieszkująca aktualnie "maleńką wysepkę" na Oceanie Indyjskim Kinga Rusin.

bDIucQtP

Zabrać głosu w sprawie nie odważyła się jednak i tym razem Anna Lewandowska. Zabiegana ukochana piłkarza, która znalazła się niedawno na okładce Elle z dumnie brzmiącym podpisem "siła kobiet", gdy znalazła już odrobinę wolnego czasu, zdecydowała się... zareklamować nowy produkt, który niebawem znajdzie się w ofercie marki Phlov.

Dobra, dzieciaki śpią, a ja mam teraz czas, żeby nagrać dla was zapowiedź kolejnego nowego produktu Phlov - słyszymy na Instastories Lewej.

Zapytaliśmy przedstawicielkę teamu Lewandowskiej o stanowisko trenerki w tej sprawie. W odpowiedzi zostaliśmy odesłani do posta Ani sprzed kilku miesięcy.

bDIucQtV

Anna Lewandowska zabrała już w tej sprawie głos w październiku podczas strajków. Odsyłam do jednego z wpisów opublikowanych na Instagramie, w którym mówi m.in.: „Nie wypowiadam się na tematy polityczne i chociaż nie ukrywam swojego przywiązania do wartości chrześcijańskich, to nie nadaję im barw partyjnych, nigdy niczego nie narzucam, nie oceniam i widzę wartość w tym, że potrafimy się różnić i wspierać jednocześnie. Wierzę jednak, że są obszary życia, które powinny być rozstrzygane w sumieniach, a wkraczanie polityków w te obszary, jest naruszeniem nie tylko praw kobiet, ale ogólnie praw człowieka.” Nic więcej w tej sprawie nie mamy do dodania - tłumaczy przedstawicielka Lewandowskiej.

bDIucQtW
bDIucQuq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(664)
Madzik
4 tyg. temu
Gdyby powiedziała to co myśli na temat aborcji to dopiero zacząłby się hejt. Niestety nie można od jakiegoś czasu wyrażać swojego zdania, bo to narażanie się na ostracyzm :)
wooj
4 tyg. temu
Kasa misiu kasa musi sie zgadzać :)
bejek
4 tyg. temu
czy każdy znany celebryta musi byc zmuszany do zabierania głosu w tej sprawie????
bDIucQur
gogol
4 tyg. temu
Dlaczego ktoś MUSI wypowiadać się na jakiś temat, i zapewne są oczekiwania że MUSI opowiedzieć się po tej właściwej stronie. Nie daj Boże by taka np. Pani AL opowiedziała się po innej stronie, to cały "celebrycki" świat wylałby morze hejtu i nienawiści. Bo NIE MOŻNA mieć innego zdania, a jak będziesz miał/miała inne zdanie, to jak sama p. Lempart powiedziała: "ZNAJDZIEMY WAS". Jakby ktoś nie wiedział, to się nazywa "tolerancja"
manias
4 tyg. temu
Kupujcie od niej , nabijajcie jej nienażartą kieszeń, a ona siedzi sobie w cywilizowanym i kraju i problemy Polek i Polski ma w głębokim poważaniu. Olejcie, nie kupujcie, bez Was będzie nikim.
dotty
4 tyg. temu
Czy teraz każdy musi być za strajkiem kobiet ??? A jak nie , to będzie linczowania publicznie ?!! Niech każdy patrzy na siebie
Wck
4 tyg. temu
Bogata nazarta mieszka w cywilizowanym kraju nie ma interesu
Gość
4 tyg. temu
Ona może wierzyć w co chce , nie musi być za aborcją . Ona jedyne co robi to dba o swoje interesy nic więcej , nawet nie ona dba tylko eksperci to robią bo ona jest mało inteligentna . Dobre kosmetyki można kupić duuuużo taniej , a przy okazji nie bogacić kobiety , która reklamuje swoje kosmetyki , treningi , cateringi hasłem „ siła kobiet „ . A to tak naprawde „ Siła kasy „ nic więcej.
Emma
4 tyg. temu
Tej pani już dziękujemy
Nick
4 tyg. temu
Czego po tym fikoki się spodziewali najwyżej...pokaże szczękę...
Anka
4 tyg. temu
Moze ma inne poglądy.
gosc
4 tyg. temu
Ale boli że Anna nie popiera aborcji.Bo jest wierząca i przyjmijcie to do wiadomości.Nie jest za zabijaniem.Naprawdę tak trudno to przyjąć !!!!
Maja
4 tyg. temu
I dobrze. Nie wszyscy muszą być w tym głównie. Mądry człowiek potrafi się zachować. Nie krytykować wszystkich i wszystkiego
bDIucQuj
Viva
4 tyg. temu
W trudnych czasach ludzie stają się albo bohaterami albo mięczakami
...
Następna strona
bDIucQuL