Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Olga Frycz wskazuje, KTO JEST OJCEM JEJ DZIECKA! Co o nim wiemy? (ZDJĘCIA)

242
Podziel się:

We wtorek rano Olga Frycz ogłosiła, że po raz drugi została mamą. Choć wcześniej zapowiadała, że będzie samodzielną mamą, to teraz... sama oznaczyła ojca dziewczynki w poście o rozwiązaniu. Kim jest?

Olga Frycz wskazuje, KTO JEST OJCEM JEJ DZIECKA! Co o nim wiemy? (ZDJĘCIA)
Olga Frycz zdradziła tożsamość ojca swojej drugiej córki (Instagram.com)
bETLGiFx

Olga Frycz ma za sobą kilka wyjątkowo intensywnych miesięcy. W czerwcu aktorka niespodziewanie ogłosiła, że za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą. Nagłe wieści o jej ciąży były tym bardziej zaskakujące, że, jak sama przyznała, nie obawia się samodzielnego macierzyństwa.

Przez kolejne dni po ogłoszeniu błogosławionego stanu Olga Frycz znajdowała się w samym centrum medialnego zgiełku. Aktorka nie chciała powiedzieć wprost, kim jest ojciec jej drugiej pociechy, jednak zapewniała, że nie ma między nimi złej krwi. Mimo tego trzymała tożsamość ojca w tajemnicy aż do rozwiązania, o którym poinformowała we wtorek rano.

bETLGiFz

Fani oczywiście bardzo ciepło przyjęli wieści o tym, że dziecko aktorki bezpiecznie przyszło na świat. Wielu internautów zwróciło jednak uwagę na to, że w poście Frycz oznaczyła mężczyznę, którego utytułowała "tatą" jej pociechy. Jest nim niejaki Łukasz Nowak, bloger i założyciel "największego klubu podróżników w Polsce", który zrzesza podobnych pasjonatów. Sam opisuje siebie następująco:

Podróżnik, inwestor, power speaker. Założyciel Klubu Podróżników Soliści. Z wykształcenia ekonomista, z zawodu analityk giełdowy aktywnie działający na rynku start-up oraz venture capital. Miłośnik gór, wspinaczki w każdej formie, ekstremalnej jazdy na nartach i skoków spadochronowych. Uzależniony od adrenaliny - czytamy na stronie "Klubu Podróżników Soliści".

Zobacz także: Frycz pierwszy raz po porodzie pokazała się na ściance
bETLGiFF

Pod koniec 2020 roku pojawiały się doniesienia, jakoby Nowak był nowym partnerem Olgi Frycz. Sama zainteresowana oczywiście nie komentowała sprawy, jednak teraz, jak widać, potwierdziła ich związek.

Warto jednak wspomnieć, że choć Łukasz został utytułowany "tatą" Zosi w poście o rozwiązaniu, to może oczywiście nie być biologicznym ojcem pociechy. Świadczy o tym m.in. wskazówka, którą Frycz sama dała fanom jakiś czas temu.

No, można mieć dziecko bez faceta, jak akurat mam z facetem, nawet z nazwiskiem na "F" - odpowiadała na pytania fanów w lipcu.

bETLGiFG

Wtedy też aktorka odpyskowała internautce, która stwierdziła, że nie rozumie, jak może tytułować się "samodzielną mamą", skoro ma partnera. Faktycznie, cała sprawa wydaje się dość skomplikowana, a aktorka konsekwentnie milczy w tej sprawie. Wygląda jednak na to, że, w obliczu nowego związku, raczej nie będzie mogła narzekać na samotne macierzyństwo.

Stworzą szczęśliwą rodzinę?

Czy redaktorzy Pudelka śledzą gwiazdy i robią im zdjęcia zza krzaka? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku Pudelek Podcast!

bETLGiFH
bETLGiFI
bETLGiGa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(242)
Klocia Ciocia...
miesiąc temu
Czytam ten jego opis siebie i kiedyś bym była pod wrażeniem a teraz se myślę what a nightmare! No on to już wszystko zrobił, jest taki wspaniały- widać że kompleksy i wyścig szczurów, kto lepiej, wyżej, szybciej. Dajcie spokój, dziewczyny nie nabierajcie się na coś takiego. Uważajcie z kim się wiążecie. Serio. Ciocia Klocia.
Bded
miesiąc temu
Hahahaha Łukasz!!!!! Najlepszy barman we Wrocławia 😂😂😂
Oj Olga, Olga...
miesiąc temu
Ojej, zmienił zdanie bo mu jakąś wycieczkę odwołali, to pobędzie tatusiem przez 2 tygodnie, a potem odfrunie w siną dal.
bETLGiGb
Uwaga;)
miesiąc temu
Podroznik🚩 Uzalezniony od adrenaliny🚩🚩🚩🚩🚩
Ask
miesiąc temu
Czyli kto nim jest?
Najnowsze komentarze (242)
kaja
miesiąc temu
po co ona się pcha na siłę w te dzieci, jakaś moda ostatnio na lans na samotną matkę z gromadą dzieci, trzyma się z jej podobną Mrozowską i 10 minut w spokoju,
gość
miesiąc temu
..Znaczy-reproduktor...
Rick
miesiąc temu
Wakacyjna miłość ? Nie mylmy miłości z .......... .
dawe
miesiąc temu
niektórym mądrości i roztropności brakuje do tego stopnia, że aż człowiek nie może wyjść z szoku, że można być aż tak tępym i pustym. W dzisiejszych czasach jest mnóstwo środków zabezpieczających, urodzić, to jedno ale żeby dziecko pozbawić normalnej relacji, dwoje rodziców,a nie jedno niedorobione, to druga sprawa, ona jest żałosna z tym rozmnażaniem się na potęgę. Moze trzeba ten warsztat wynieść na strych?
Hmmm
miesiąc temu
Wiem! Dopiero po porodzie oznaczyła ojca bo zrobiła testy na ojcostwo i sama się dowiedziała teraz kto nim jest!
Obserwator
miesiąc temu
Olga, już się nie kpromituj!
ja też
miesiąc temu
No to teraz odczuje jak się chowa dzieci bez ojca dzieci
11:15;29
miesiąc temu
Znam Go Robi się tak Dziecko bez miłości
bETLGiFT
Sela
miesiąc temu
Moda na sukces 🤣🤣🤣
Haha
miesiąc temu
Serio ujawniła ojca dziecka 😆😆. Jak się czyta te artykuły to 🤮.
gosc
miesiąc temu
Znowu samotne macierzyństwo. Jej to żaden o rękę nie prosi, to nie ten typ kobiety, o którą się mężczyzna stara…Łatwo przyszło, łatwo poszło, tylko dzieci żal.
Magda
miesiąc temu
Wszystkiego co najlepsze dla Pani Olgi i maluszków !!!!!!!!
rose23
miesiąc temu
Fajna spokojna dziewczyna trzymam.kciuki
Gdzie
miesiąc temu
szukać kandydata z pozycją i zasobami materialnymi oraz skłonnością do dzielenia się nimi -na insta każdy podaje się za tego właściwego i potwierdza to "wiarygodnymi" zdjęciami ! Może znacie serwis społecznościowy z wiarygodnymi danymi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETLGiGM
bETLGiGN
bETLGiGO
bETLGiGP
bETLGiGQ
bETLGiGv