Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Olga Frycz jest W CIĄŻY! Wychowa dziecko sama? "Nie obawiam się SAMODZIELNEGO MACIERZYŃSTWA"

599
Podziel się:

Olga Frycz opublikowała na Instagramie obszerny post, który okrasiła zdjęciem z ciążowym brzuszkiem. Jednocześnie zdradziła płeć i imię pociechy. "Helenka będzie super siostrą" - zapewnia.

Olga Frycz jest W CIĄŻY! Wychowa dziecko sama? "Nie obawiam się SAMODZIELNEGO MACIERZYŃSTWA"
Olga Frycz jest w ciąży! Zdradziła płeć i imię pociechy (Instagram.com)

W czwartek rano Olga Frycz ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie z ciążowym brzuszkiem i oświadczyła swoim obserwującym, że jej córka Helena wkrótce doczeka się rodzeństwa. Do fotografii dołączyła też obszerny post, w którym zdradziła płeć pociechy.

Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze - napisała.

Zobacz także: Styl Olgi Frycz

Jednocześnie dowiadujemy się, że ojciec dziecka nie będzie uczestniczył w jego wychowaniu. Sama Olga Frycz zapewnia jednak, że wizja samodzielnego macierzyństwa jest jej niestraszna, a każdą podejmowaną decyzję dyktuje wyłącznie dobrem swoich latorośli.

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję - podkreśliła.

Na koniec aktorka zdradziła też imię dziecka i podkreśliła, że nie może się doczekać, aż córka przyjdzie na świat.

Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu - skwitowała.

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(599)
D.
11 miesięcy temu
Bez sensu. Sobieszek, ojciec pierwszej córki nie chciał się z nią ożenić, teraz kolejne dziecko z byle kim, dziwne decyzje podejmuje.
Alfa i Omega
11 miesięcy temu
Znowu kolejne dziecko z kolejnego kija i samotna matka. Chyba Mrozowskiej pozazdroscila fabryki dzieci z roznych ojcow.
Mmm
11 miesięcy temu
Czy ona nie wie co to antykoncepcja?🤯
Ola
11 miesięcy temu
Z kim tym razem, Olgo?
owulacja
11 miesięcy temu
O kurcze, a to ci heca.
Najnowsze komentarze (599)
poprad
11 miesięcy temu
Kolejna egoistka , ktora nie obawia sie samotnego macierzynstwa! Ale kazde dziecko ma prawo do posiadania ojca !!!
Zuzanna
11 miesięcy temu
Lubię Olgę, szanuję Jej decyzję samotnego wychowywania dzieci, ale nie rozumiem jak można świadomie pozbawiać dzieci obecności ojca w ich życiu. To jest totalny egoizm bo mogę zrozumieć Jej pierwszy nieudany związek, samo życie, które tak czasem się układa, że ktoś pozostaje nieszczęśliwy, ale decydować się na drugą ciążę świadomie zakładając i z góry eliminując obecność ojca w życiu drugiej córeczki to już przegięcie bo skazuje dziecko , od początku na to, że będzie nieszczęśliwe nie znając ojca. Nie twierdzę, że Olga nie poradzi sobie z tym samotnym wychowywaniem córek, ale nie powinna powielać swojej rodzinnej sytuacji, gdzie ojciec opuścił liczną rodzinę dla innej kobiety. Powinna sobie przypomnieć swoją reakcję i odpowiedzieć na pytanie "Czy wtedy sama była szczęśliwa "??????
gość
11 miesięcy temu
Ja nic nie chcę mówić, ale kiedyś dziecko zacznie dopytywać o swojego ojca. W końcu każdy bądź prawie każdy chce wiedzieć, skąd pochodzi. I ciekawe co ona wtedy młodszej córce powie.
Angel
11 miesięcy temu
Niektóre celebrytki to chyba zbyt mocno inspirują się niejaką serią książek pod tytułem "Raija ze śnieżnej krainy", gdzie główna bohaterka, choć oficjalnie zakochana całe życie w jednym chłopie, to jednak spała z kim popadnie i koniec końców miała pięcioro dzieci, a każde z innego ojca. Dzieci to najbardziej szkoda w takich konfiguracjach.
Do Anka
11 miesięcy temu
Nie wszyscy ojcowie zabierajà swoje dzieci choćby na weekend...
Ariana
11 miesięcy temu
A te minusy to od Olgi, którą boli prawda, czy od nawiedzonych pseudofeministek, którym się Polska pomyliła z krajami arabskimi?
Megiera
11 miesięcy temu
Nie sztuka skakać na bolcu i dać się zbrzuchacić. Sztuką ostatnio to jest chyba mieć wszystkie dzieci z jednym stałym partnerem. Jedynie szanuję to, że nie usunęła ciąży, ale po co robić sobie dziecko z każdym kolejnym partnerem? Żeby pamiątkę po nim mieć?
L....
11 miesięcy temu
Tym samym dołączyła do grona zacnych matek Polek z wielu ojców niczym Monika Mrozowska, Anna Wendzikowska i Dorota Szelągowska.
Goska
11 miesięcy temu
Kurcze żyjemy w XXI wieku, przecież antykoncepcja istnieje i jest dostępna..... Nie rozumiem....??
Aisha
11 miesięcy temu
Niektórzy zapominają, że przypadkowy seks też można uprawiać z głową. Będzie tak robić dalej, to się dziesięciorga dzieci doczeka i to z różnymi ojcami, których imion nawet nie będzie pamiętać.
gość
11 miesięcy temu
Samodzielne macierzyństwo? Ona jest wiatropylna jakaś czy co?
gość
11 miesięcy temu
Pewnie na dwójce "przypadkowych" ciąż nie poprzestanie.
Karola
11 miesięcy temu
Gratulacje i powodzenia!
Psycholog
11 miesięcy temu
Ciekawe czy to dziecko będzie pozbawione ojca czy całej rodziny od strony ojca: dziadków, ciotek, wujków , kuzynów. Jeśli tak , to jest to dramat. To jakby amputować komuś połowę jego JA
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie