Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Olga Frycz jest W CIĄŻY! Wychowa dziecko sama? "Nie obawiam się SAMODZIELNEGO MACIERZYŃSTWA"

600
Podziel się:

Olga Frycz opublikowała na Instagramie obszerny post, który okrasiła zdjęciem z ciążowym brzuszkiem. Jednocześnie zdradziła płeć i imię pociechy. "Helenka będzie super siostrą" - zapewnia.

Olga Frycz jest W CIĄŻY! Wychowa dziecko sama? "Nie obawiam się SAMODZIELNEGO MACIERZYŃSTWA"
Olga Frycz jest w ciąży! Zdradziła płeć i imię pociechy (Instagram.com)
bECloNrF

W czwartek rano Olga Frycz ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie z ciążowym brzuszkiem i oświadczyła swoim obserwującym, że jej córka Helena wkrótce doczeka się rodzeństwa. Do fotografii dołączyła też obszerny post, w którym zdradziła płeć pociechy.

Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze - napisała.

bECloNrH
Zobacz także: Styl Olgi Frycz

Jednocześnie dowiadujemy się, że ojciec dziecka nie będzie uczestniczył w jego wychowaniu. Sama Olga Frycz zapewnia jednak, że wizja samodzielnego macierzyństwa jest jej niestraszna, a każdą podejmowaną decyzję dyktuje wyłącznie dobrem swoich latorośli.

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję - podkreśliła.

bECloNrN

Na koniec aktorka zdradziła też imię dziecka i podkreśliła, że nie może się doczekać, aż córka przyjdzie na świat.

Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu - skwitowała.

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bECloNrO
bECloNsi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(600)
D.
3 miesiące temu
Bez sensu. Sobieszek, ojciec pierwszej córki nie chciał się z nią ożenić, teraz kolejne dziecko z byle kim, dziwne decyzje podejmuje.
Alfa i Omega
3 miesiące temu
Znowu kolejne dziecko z kolejnego kija i samotna matka. Chyba Mrozowskiej pozazdroscila fabryki dzieci z roznych ojcow.
Mmm
3 miesiące temu
Czy ona nie wie co to antykoncepcja?🤯
bECloNsj
Ola
3 miesiące temu
Z kim tym razem, Olgo?
owulacja
3 miesiące temu
O kurcze, a to ci heca.
Najnowsze komentarze (600)
poprad
3 miesiące temu
Kolejna egoistka , ktora nie obawia sie samotnego macierzynstwa! Ale kazde dziecko ma prawo do posiadania ojca !!!
Zuzanna
3 miesiące temu
Lubię Olgę, szanuję Jej decyzję samotnego wychowywania dzieci, ale nie rozumiem jak można świadomie pozbawiać dzieci obecności ojca w ich życiu. To jest totalny egoizm bo mogę zrozumieć Jej pierwszy nieudany związek, samo życie, które tak czasem się układa, że ktoś pozostaje nieszczęśliwy, ale decydować się na drugą ciążę świadomie zakładając i z góry eliminując obecność ojca w życiu drugiej córeczki to już przegięcie bo skazuje dziecko , od początku na to, że będzie nieszczęśliwe nie znając ojca. Nie twierdzę, że Olga nie poradzi sobie z tym samotnym wychowywaniem córek, ale nie powinna powielać swojej rodzinnej sytuacji, gdzie ojciec opuścił liczną rodzinę dla innej kobiety. Powinna sobie przypomnieć swoją reakcję i odpowiedzieć na pytanie "Czy wtedy sama była szczęśliwa "??????
gość
3 miesiące temu
Ja nic nie chcę mówić, ale kiedyś dziecko zacznie dopytywać o swojego ojca. W końcu każdy bądź prawie każdy chce wiedzieć, skąd pochodzi. I ciekawe co ona wtedy młodszej córce powie.
Angel
3 miesiące temu
Niektóre celebrytki to chyba zbyt mocno inspirują się niejaką serią książek pod tytułem "Raija ze śnieżnej krainy", gdzie główna bohaterka, choć oficjalnie zakochana całe życie w jednym chłopie, to jednak spała z kim popadnie i koniec końców miała pięcioro dzieci, a każde z innego ojca. Dzieci to najbardziej szkoda w takich konfiguracjach.
Do Anka
3 miesiące temu
Nie wszyscy ojcowie zabierajà swoje dzieci choćby na weekend...
Ariana
3 miesiące temu
A te minusy to od Olgi, którą boli prawda, czy od nawiedzonych pseudofeministek, którym się Polska pomyliła z krajami arabskimi?
Megiera
3 miesiące temu
Nie sztuka skakać na bolcu i dać się zbrzuchacić. Sztuką ostatnio to jest chyba mieć wszystkie dzieci z jednym stałym partnerem. Jedynie szanuję to, że nie usunęła ciąży, ale po co robić sobie dziecko z każdym kolejnym partnerem? Żeby pamiątkę po nim mieć?
L....
3 miesiące temu
Tym samym dołączyła do grona zacnych matek Polek z wielu ojców niczym Monika Mrozowska, Anna Wendzikowska i Dorota Szelągowska.
bECloNsb
Goska
3 miesiące temu
Kurcze żyjemy w XXI wieku, przecież antykoncepcja istnieje i jest dostępna..... Nie rozumiem....??
Meg
3 miesiące temu
In vitro?
Aisha
3 miesiące temu
Niektórzy zapominają, że przypadkowy seks też można uprawiać z głową. Będzie tak robić dalej, to się dziesięciorga dzieci doczeka i to z różnymi ojcami, których imion nawet nie będzie pamiętać.
gość
3 miesiące temu
Samodzielne macierzyństwo? Ona jest wiatropylna jakaś czy co?
gość
3 miesiące temu
Pewnie na dwójce "przypadkowych" ciąż nie poprzestanie.
Karola
3 miesiące temu
Gratulacje i powodzenia!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECloNsU
bECloNsV
bECloNsW
bECloNsX
bECloNsY
bECloNsD