Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Oliwia Bieniuk przymierza się do kariery w show biznesie? "Ciężar nazwiska mamy trzeba udźwignąć w mądry sposób"

177
Podziel się

"Oliwka ma wszelkie predyspozycje, by zawojować show biznes. Oby tylko miała mądrych doradców" - martwi się znajomy rodziny.

Oliwia Bieniuk przymierza się do kariery w show biznesie? "Ciężar nazwiska mamy trzeba udźwignąć w mądry sposób"
Oliwia Bieniuk zostanie celebrytką? (Instagram)
bDeVDPud

Śmierć Anny Przybylskiej była ogromnym ciosem dla trójki jej dzieci, które od tej pory wychowywane były przez ojca i dziadków.

Niecałe dwa lata po śmierci aktorki Jarosław Bieniuk zaczął spotykać się z Martyną Gliwińską, która wydawała się dobrą kandydatką na macochę. Choć związek ostatecznie się rozpadł, nadal utrzymywali tak pogłębione stosunki, że w marcu kobieta urodziła Bieniukowi dziecko.

bDeVDPuf

#gwiazdy: Po śmierci Anny Przybylskiej Katarzyna Bujakiewicz nadal spotyka się z jej rodziną

W międzyczasie Jarosław został oskarżony o brutalny gwałt. O sprawie rozpisywały się wszystkie media. Podobnie jak o narodzinach małego Kazia. Dla dzieci Bieniuka musiało to być wyjątkowo trudne doświadczenie. Mimo to córka piłkarza, Oliwia, nie zraziła się do show biznesu, a nawet robi przymiarki do bycia celebrytką.

Jeszcze nie tak dawno 17-latka marzyła o tym, aby zostać modelką. Wzięła udział m.in. w kampanii jednej z marek odzieżowych oraz w reklamie sieci komórkowej. Potem poczuła, że jej powołaniem jest aktorstwo. W zeszłym roku wystąpiła w szkolnym filmie, w którym poruszono temat handlu ludźmi.

bDeVDPul

Ponoć aktualnie dziewczyna myśli o studiach w szkole teatralnej. Bieniukówna ma jeszcze rok, aby podjąć decyzję dotyczącą dalszej edukacji. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że będzie porównywana do matki.

Ma świadomość, że spoczywa na niej wielka odpowiedzialność, bo ciężar nazwiska mamy trzeba udźwignąć w mądry sposób. (...) Oliwka ma wszelkie predyspozycje, by zawojować show biznes. Oby tylko miała mądrych doradców - mówi w rozmowie z Fleszem znajoma z otoczenia rodziny.

W sprawie przyszłej kariery Oliwii wypowiedziała się też jej "przyszywana ciocia", Natalia Siwiec.

Oliwka jest w trakcie podejmowania decyzji o tym, co naprawdę pragnie robić w przyszłości. W tak młodym wieku to szczególnie trudne. Tym bardziej, że ma za sobą ogromny bagaż doświadczeń i cała Polska patrzy na jej każdy ruch, co nie ułatwia decyzji. We wszystkim, co postanowi, w nas i tacie będzie miała stuprocentowe wsparcie - zapewnia celebrytka.

bDeVDPum

Jak myślicie, Oliwia zostanie aktorką, modelką czy może influencerką?

bDeVDPun
bDeVDPuG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(177)
Ktoś
4 miesiące temu
Natalka, lepiej ty z mężem jej nie wspieraj, bo nic wartościowego z niej nie wyrośnie
123
4 miesiące temu
Ona się powinna uczyć !
Gość
4 miesiące temu
Do szkoły !
bDeVDPuH
Abc
4 miesiące temu
Daleko jej do matki niestety
Pol
4 miesiące temu
Modelka z niej nie będzie
Najnowsze komentarze (177)
ala
4 miesiące temu
Obawiam sie ,ze jak ten szpan się skończy to może zostać nieprzygotowana do życia i zostać bez dobrego wykształcenia na lodzie. Na wszystko jest czas na dzieciństwo,szkołę.Ktos jej na to pozwala i cieszy sie jak wyrasta na butną i zarozumiałą dziewczynę. Pycha to krok do upadku.Nie widzę tego dobrze, ale ma ojca i babcię . Często ojciec lekarz widzi w swoim dziecku tez lekarza i do tego dąży, ale ten lekarz to porażka - tak samo z aktorstwem.
Mami
4 miesiące temu
Kim Ty jesteś dziecko uroda to nie wszystko Do szkoły za kilka lat możesz się promować 😁 Myślę że nie pójdziesz w ślady ojca 🤫😬
Gosc
4 miesiące temu
Cały ojciec z urody
Małgośka
4 miesiące temu
A kim była jej mama ?
leta31
4 miesiące temu
piękna
Pustka
4 miesiące temu
Pewnie skończy jako kolejna insta-celebrytka od bycia fit, kosmetyków i wynurzeń parentingowych.
alfons
4 miesiące temu
jedno wielkie NIC.
GORZKA PRAWDA
4 miesiące temu
ŚMIECHU WARTE !!!!
bDeVDPuz
Fajna
4 miesiące temu
Fajna dziewczyna po co ten hejt?
Dariusz K.
4 miesiące temu
Niby jakie ma predyspozycje? Pozowanie z telefonem......?
Tomasz
4 miesiące temu
Oprócz nazwiska, to raczej żadnych predyspozycji nie posiada....
Anka
4 miesiące temu
Za krótka szyja.Minus do atrakcyjności.Poza tym Młoda ma nazwisko Bieniuk więc jaki „ciężar”nazwiska matki? Może ciężar nazwiska ojca, to miałoby sens...
Qci
4 miesiące temu
Co to za czasy, gdzie o karierze, nie decyduje talent, tylko to ile masz fallowersow na insta, a jak duzo to mozesz sobie wybierac kim chcesz byc.. biedne dziecko, ja w jej wieku chcialam skonczyc studia..
Majka
4 miesiące temu
Nazwiska mamy? Przecież Ona nazywa się inaczej i może wyrobić swoją markę :) Jej target raczej nie wie kim była Przybylska i raczej nie będzie patrzył na nią prze pryzmat mamy :)
...
Następna strona
bDeVDPvb