Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

Opiekuńczy Krzysztof Zalewski zabrał rodzinę na protest artystów (ZDJĘCIA)

14
Podziel się

W happeningu na Krakowskim Przedmieściu wokaliście towarzyszyli żona (?) i synek.

Opiekuńczy Krzysztof Zalewski zabrał rodzinę na protest artystów (ZDJĘCIA)
Krzysztof Zalewski zabrał rodzinę na protest (East News)
bDHMXYXp

Krzysztof Zalewski przed laty zdobył popularność dzięki zwycięstwie w programie Idol. Od tamtej pory skupia się na karierze muzycznej i unika skandali. O jego życiu prywatnym wiadomo stosunkowo niewiele. Przez kilka miesięcy udało mu się utrzymać w tajemnicy narodziny dziecka i zaręczyny. Plotkowano nawet, że jest już po ślubie, ale tej informacji nie potwierdził.

Zobacz także: Zwycięzca drugiej edycji "Idola": "Od 12 lat utrzymuje się tylko z muzyki"
bDHMXYXr

W czwartek Krzysiek pojawił się na warszawskim Krakowskim Przedmieściu na "proteście artystów". Razem z innymi muzykami, takimi jak Kayah, Patrycja Markowska, Dawid Kwiatkowski czy członkowie grupy Pectus, wziął udział w happeningu i dał krótki występ.

Wszystko odbyło się w ramach akcji Otwieramy Koncerty. Protestowano przeciwko wstrzymywaniu imprez muzycznych. Muzycy są zniecierpliwieni tym, że rząd "odmroził" już większość branż, a ich traktuje po macoszemu. Artyści stracili kontrakty, odwołano koncerty i festiwale. Trwa to już prawie cztery miesiące.

Chcemy wrócić do pracy! Apelujemy o to, by ktoś się wreszcie pochylił z rządu nad naszym losem! - mówili w czwartek artyści.

bDHMXYXx

Na protest Zalewski zabrał rodzinę - synka i żonę (?). W przerwie między występami nosił małego "na barana" i troskliwie się nim opiekował.

Tata na medal?

bDHMXYXy
bDHMXYXz
bDHMXYXS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(14)
Neos
6 miesięcy temu
On swoim POlitycznym zaangażowaniem pokazuje środkowy palec swoim fanon, którzy są z innej opcji politycznej. A to chyba nie znaczy, ze pan Zalewski gra i komponuje tylko dla lewej strony. Bo jesli yak jest, to z niego **** nie artysta!
Szacunek
7 miesięcy temu
Lubię twórczość Pana Zalewskiego, ale jego bojowniczego nastawienia politycznego i komercyjnego pokazywania się w pewnej telewizji już nie. Jest mega zdolny wrażliwy i nie potrzebuje tego bo to psuje jego fajny wizerunek. Panie Krzysztofie ma Pan zwolenników swojej twórczości. Nawet kiedy ktos inny ma inne poglądy polityczne. Szanujmy się wzajemnie i bądźmy ponad podziałami. Pozdrawiam
Ktoś
8 miesięcy temu
To jest taki typ ludzi jak nauczyciele ciagle malo, ciagle zle ile by niedostali ciagle malo😂😂😂biora ogromne sumy za koncerty i gdzie sa te pieniądze ile by niezarobili tyle by wydali.....
bDHMXYXT
Murzynek
8 miesięcy temu
Do wszystkich artystów, aktorów, i innych takich :jak wam nie pasuje taka profesja to zapraszam na kasę do biedronki, Lidla, tudzież innego marketu... Za 2500 miesięcznie.... Ktoś chętny..?
Gia
8 miesięcy temu
Współczuję wszystkim co nie mogą pracować, stracili pracę, zwolniono ich. Znam to dobrze. To przykre. Ludzie, nie pytajcie się innych w kółko czy pracują, bo to jest naprawdę trudne, straszne, nie naciskajcie, nie napietnujcie, nie oceniajcie, nie krytykujcie, nie śmiejecie się, lepiej milczcie, szanujcie innych. Nie wpedzajcie kogoś w poczucie winy. Praca to ważna sprawa. Bez pracy życie jest piekłem, to boli, powoduje lęk, to jest bardzo trudne. Nie wymadrzajcie się. Ja pomagam innym. Ludzie są różni. I są różne sytuacje. Życzę innym pomyślności.
luzik
8 miesięcy temu
Artysta z Bożej łaski, ale jacy "artyści" taki protest...
Hfbb
8 miesięcy temu
Jemu wystarczy jeden czy dwa koncerty i wyżyje a szary Kowalski albo straci pracę przez pandemię albo zostanie obcięta pensja
Toto
8 miesięcy temu
I kto niby bedzie chodzil na te konerty?
Alba
8 miesięcy temu
Super!!! Artysta i super Rodzinka.
Lala
8 miesięcy temu
A co On śpiewa?
Lala
8 miesięcy temu
No chyba w kolejnej ciąży ta żona! Gratulacje :)
master
8 miesięcy temu
Nie znam jego twórczości, coś gdzieś kiedyś o nim słyszałem, wyszedł sobie z rodzinką na spacer, mało mnie to obchodzi, ale walnę komentarz bo nie ma żadnego z rańca.
Gość
8 miesięcy temu
Niektórym te kreski pod oczami się podobają, moim zdaniem robią z oczu dziurki. Lepiej bez
bDHMXYXL
Gosc
8 miesięcy temu
Lubię go!
bDHMXYYn