Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Paweł Królikowski nie pojawi się w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"! Zastąpi go ZNANY YOUTUBER

107
Podziel się

Ze względu na poważne problemy zdrowotne aktor nie zasiądzie w fotelu jurora muzycznego show.

Paweł Królikowski nie pojawi się w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"! Zastąpi go ZNANY YOUTUBER
(East News)
bDUfbURN

Ostatnie tygodnie w życiu rodziny Królikowskich z pewnością nie należą do najprzyjemniejszych. Pod koniec grudnia informowaliśmy, że Paweł Królikowski trafił do szpitala. Choć aktor zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, nie jest w chorobie osamotniony. Może liczyć na wsparcie ze strony zarówno najbliższej rodziny, jak i kolegów i koleżanek z branży. O słowa wsparcia pokusili się między innymi Ilona Ostrowska oraz Katarzyna Skrzynecka.

bDUfbURP

Na szybki powrót do zdrowia Pawła liczyli również producenci programu Twoja twarz brzmi znajomo. Niestety, wszystko wskazuje na to, że aktor nie będzie w stanie jurorować w kolejnej edycji show. Jak donosi Fakt, zamiast Królikowskiego, w fotelu jurora zobaczymy niebawem Adama Strycharczuka, który wygrał 12. edycję muzycznego programu.

Myślicie, że youtuber to godne zastępstwo?

bDUfbURV
bDUfbURW
bDUfbUSq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(107)
viv
rok temu
Przyznam, że jako jurora nigdy go nie lubiłam, albo palnął coś seksistowskiego, albo mówił od rzeczy, tak że ani ja, ani chyba nikt inny nie wiedział o co mu chodzi. Ale oczywiście życzę zdrowia.
333
rok temu
A ja uważam, że piwinien wrócić DJ Adamus. Zawsze powiedział coś więcej o artystach, w których wcielali się uczestnicy. Lubiłam to.
Basia
rok temu
Wiadomo prawie wszyscy chcieli zeby odszedł z tego programu ale nikt nie chciał zeby choroba go do tego zmusiła. Zdrowia życzę
bDUfbUSr
MagBet
rok temu
Adam był świetny jako uczestnik programu. Liczę, że dobrze się sprawdzi w roli jurora i dobrze skomentuje występy. Jeśli będą fajni ludzie w 14 edycji na pewno będę oglądać. TTBZ to jeden z nielicznych programów, które mimo entej edycji miło zobaczyć.
Marek
rok temu
Beznadziejny jest niewiele miał do przekazania
Najnowsze komentarze (107)
Ana
rok temu
A dla mnie jeden z czterech najbardziej lubianych jurorów! Wszyscy są świetni! Poza tym uwielbiam Pana za rolę Kusego! Życzę powrotu do zdrowia i powrotu do TTBZ!
Zoja
rok temu
Ładniejszy ten youtuber. Ale chlopina niech zdrowieje i wychowuje dzieci.
Zoja
rok temu
Ładniejszy ten youtuber. Ale chlopina niech zdrowieje i wychowuje dzieci.
Szuwar1985
rok temu
Wzięli jakiegoś kmiota w zastępstwie
Tolek
rok temu
a kogo to obchodzi
Jaj
rok temu
Paweł, ja ci powiem jedno , a ty weź to sobie chłopie do serca. Schudnij. Jeśli chcesz jeszcze pożyć, odstaw wszystko co tłuste (nawet ryby i maslo), a do połowy dnia jedz owoce, ktore dodają witamin i nawadniają. Inaczej nie będziesz wychodził ze szpitali, a lekarze (sami grubi i często jarający szlugi) niestety ci w niczym nie pomogą.
Okiiii45
rok temu
Nie należy ranić innych osób których nie widzimy lub oceniać po wyglądzie
Magda
rok temu
Zobaczymy czy yutu ber dobrze się a piszę .ale podobały mi się wypowiedzi p.Krolikowskiego .taktowany i zawsze uśmiechnięty .życzę szybkiego powrotu do zdrowia Panie Pawle .
bDUfbUSj
Xxx
rok temu
Youtuber ? To brakuje już ludzi w tv, którzy znają się na muzyce ?
taka prawda
rok temu
KAŻDY INNY BĘDZIE LEPSZY.
synek
rok temu
Kto to?
taki los
rok temu
Alkohol, papierosy.............
widz
rok temu
Był beznadziejny!
niewiadomo
rok temu
królikowski???? - kto to?
...
Następna strona
bDUfbUSL