Goss
|

"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy pierwszych uczestników 13. edycji show! Będziecie oglądać?

70 reakcji
0
0
70
Podziel się

Program już wkrótce powróci na antenę. Czy nazwiska "gwiazd" tej edycji brzmią jeszcze dla Was znajomo?

Znamy pierwszych uczestników nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".
Znamy pierwszych uczestników nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". (East News)

Twoja twarz brzmi znajomo to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych formatów ostatnich lat. Program, który pozwala wszelkiej maści celebrytom przekształcić się w światowe gwiazdy muzyki, wciąż utrzymuje stabilną oglądalność i z sezonu na sezon dorobił się wiernej widowni. Jeszcze niedawno na antenie Polsatu gościła 12. edycja show, a już trwają przygotowania do kolejnej.

Choć 13. edycja Twoja twarz brzmi znajomo wystartuje dopiero w marcu, to już pojawiają się pierwsze nazwiska kolejnych, żądnych metamorfoz śmiałków. Co prawda produkcja show póki co milczy na ten temat, jednak Fakt dotarł już do czwórki osobistości, które za kilka tygodni zobaczymy w programie.

Jak donosi tabloid, w 13. sezonie znanego formatu pojawi się Marta Gałuszewska, piosenkarka i laureatka ósmej edycji innego programu - The Voice of Poland. Obok niej na tej samej scenie staną również aktorzy znani z teatru i produkcji telewizyjnych: Karol Dziuba, Filip Gurłacz oraz Kamila Boruta.

Co ciekawe, na trop dwóch kolejnych uczestników programu wpadł wcześniej także Super Express. Ich zdaniem z kolei na udział w show zgodzili się aktor Maurycy Popiel oraz... Gosia Andrzejewicz.

"W programie na pewno zaśpiewa Gosia Andrzejewicz" - czytamy na łamach tabloidu wypowiedź informatora związanego z produkcją Polsatu.

Zobaczcie, jak się prezentują pierwsi uczestnicy 13. edycji programu. Czy ich twarze brzmią jeszcze dla Was znajomo?

70
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(70)
Iwona
2 tyg. temu
Ja będę oglądać na pewno, bo tu nie chodzi występują celebryci bez talentu tylko program daje szansę dla mniej znanych artystów, które naprawdę coś potrafią. I do tego nagrody na cele charytatywne :)
MAGDA
2 tyg. temu
Super ! GO GOSIA!
nelsonmandela
2 tyg. temu
jeden z lepszych "śpiewających" programów , może być ciekawe. tylko zgred/zbok królikowski z jury nie pasuje
jaaa
2 tyg. temu
Uwielbiam ten program :D
anka
2 tyg. temu
no i super, uwielbiam ten program
Najnowsze komentarze (70)
gość
1 tyg. temu
Filip Gurłacz występował w Miasto44, Lekarze na start (serial na TV Puls), Zakochani po uszy serial na TVN7, Maurycy Popiel - Miasto44, M jak miłość.
Anna-Maria
1 tyg. temu
Oglądam ten program od pierwszej edycji,jest świetny! pokazuje potencjał talentu u ludzi,u których byśmy się nie spodziewali Filip Lato,Ela Romanowska,Kacper Kuszewski czy cudowna Katarzyna Dąbrowska,która jest ogromnie utalentowana a przy tym niezwykle skromna,ale to jaką pracę wykonuje pani Aga Hekiert czy "Kris"dużo by wymieniać,chapeau bas!A poza tym świetna zabawa i fantastyczny cel,pozdrawiam produkcję
krys
1 tyg. temu
Jedyny program rozrywkowy który oglądam. Cieszę się, że bez Królikowskiego. Od dawna denerwowały mnie jego wypowiedzi, które nieraz nie miały związku z oceną danego wykonania.
Ala
2 tyg. temu
Program uwielbiam ale nie cierpię jury.
Grzegorz
2 tyg. temu
Gału... Gału.... Gałka ? Andrzejewska również lansuje się na osobę lekkich obyczajów.
pol
2 tyg. temu
Marta Gałuszewska jest sliczniutka.
laura
2 tyg. temu
Fajni :) sympatyczni:)
Anka
2 tyg. temu
Jezu - Gosia Andrzejewicz - ONA ŚPIEWAĆ NIE POTRAFI a co dopiero udawać kogoś innego. Przecież fałszuje i wyje jak pies przy budzie.
123
2 tyg. temu
Prawdę mówiąc to w dwóch poprzednich edycjach poziom wszystkich uczestników był bardzo wysoki. Wiele z wykonań TTBZ ma olbrzymią oglądalność na You Tube
Fama
2 tyg. temu
Świetny program, od lat go oglądam, pokazuje ludzi z prawdziwym talentem
Miss Chaos
2 tyg. temu
Super Gosia ❤️Trzymam kciuki!
Paolo eS
2 tyg. temu
Widziałbym jeszcze w nowej edycji Kubę Jużyka (z IV edycji X Factora i kanału Dzikie Ucho na YouTube), Iwaneczkę albo Grędzińskiego (zwycięzców VI i VII Voice of Poland); zwłaszcza, że wygrana obu panom nie przyniosła oczekiwanej popularności... a tak przypomnieliby nieco o sobie! 😉
zniesmaczony
2 tyg. temu
Chodzą słuchy, że pewne nowoczesne asensualne i pozbawione talentu wokalnego "bożyszcze" nastolatek, ma być w zbliżajacej się edycji show... oby się to nie sprawdziło, bo będą pomstować w internetach na jury! 🙄 Wiecie, o kogo kaman? 😛
marie
2 tyg. temu
gwiazdy już były, teraz staruje zdolna młodzież ???!!!!
...
Następna strona