Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Pełen nadziei Michał Wiśniewski optymistycznie o PIĄTYM MAŁŻEŃSTWIE: "Myślę, że ma wielkie szanse dotrwać do końca"

198
Podziel się

"To jest osoba, która stroni od social mediów. Czasami pokazuje swoje czarno-białe zdjęcia domków, ptaszków na Instagramie" - zachwyca się utalentowaną Polą zakochany Michał. Do "pięciu razy sztuka"?

Pełen nadziei Michał Wiśniewski optymistycznie o PIĄTYM MAŁŻEŃSTWIE: "Myślę, że ma wielkie szanse dotrwać do końca"
Michał Wiśniewski o piątym małżeństwie (ONS)
bDXWUcnF

W kwietniu najbardziej doświadczony w ślubach polski piosenkarz po raz piąty został mężem. Choć od rozstania Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner minął niewiele ponad rok, artysta nie czekając długo, postanowił ponownie stanąć na ślubnym kobiercu. Kochliwy lider Ich Troje zaciągnął przed ołtarz piątą wybrankę. Mimo że znanemu z zamiłowania do przepychu 47-latkowi w wyprawieniu wesela "na bogato" przeszkodziła pandemia koronawirusa, muzyk już zapowiedział, że w niedalekiej przyszłości na pewno należycie uczci kolejne małżeństwo.

Zobacz także: Krzysztof Gojdź o rozwodzie Wiśniewskich: "Wychodzą charakterki"
bDXWUcnH

Stroniący jak dotąd od opowiadania o ceremonii Wiśniewski w rozmowie z Plejadą postanowił zrobić wyjątek i zdradził, jak wyglądał jego piąty ślub:

Ceremonia była jak każda - przepełniona miłością. Każda ceremonia zaślubin jest przepełniona miłością, jeżeli jest uczciwa - stwierdził zaprawiony w boju gwiazdor, a następnie odniósł się do swoich eksżon:

Ja, no być może oprócz Magdy, mam w swoich byłych partnerkach przyjaciół, którzy też się czasem odnoszą z dystansem do siebie - zapewnia i tłumaczy poprzednie rozstania:

bDXWUcnN

Zdecydowanie uważam, że o wiele uczciwszym rozwiązaniem, jeżeli przestajecie się rozumieć, jest być szczęśliwym niż nieszczęśliwym. Za każdym razem wierzyłem i tym razem też bardzo wierzę… Jestem mega szczęśliwy i mam nadzieję, że tak zostanie.

Wokalista zdradził także, dlaczego jego najnowsza wybranka wyjątkowo trzyma się z dala od show biznesu:

Nie chowam żony, ale po pierwsze, ona nie ma takiej potrzeby, a po drugie, szczerze powiedziawszy, może należałoby zrobić coś inaczej niż było do tej pory… - rozmyśla i dodaje:

To jest osoba, która stroni od social mediów. Czasami pokazuje swoje czarno-białe zdjęcia na Instagramie. Tam nie ma zdjęcia talerza, tam nie ma zdjęcia z urlopu z przyjaciółką, tylko są zdjęcia domków, ptaszków... Tego, co lubi fotografować.

bDXWUcnO

Michał w rozmowie z portalem ujawnił także, że na razie nie planuje kolejnego potomka:

Niestety, nie zostanę niebawem po raz piąty ojcem…

Dał również do zrozumienia, że piąte małżeństwo ma szansę być tym ostatnim. Artysta twierdzi, że wyciągnął wnioski z czterech poprzednich sformalizowanych relacji:

Myślę, że mój nowy związek ma wielkie szanse na to, żeby dotrwać do końca, dlatego, że ja już nigdy nie będę się starał, żeby komuś zrobić dobrze na siłę, żeby kogoś uszczęśliwić, tylko zostawiam mu jego własną przestrzeń. Taki jest mój pomysł na ten związek - wyraża nadzieję czterokrotnie rozwiedziony gwiazdor i dodaje:

bDXWUcnP

My szanujemy w zasadzie tylko to, do czego sami dojdziemy. I jak się okazało zresztą w moim przypadku, każda z moich żon zbudowała swoją przestrzeń sama po rozstaniu ze mną. I to jest piękne. Oczywiście może ze mną było łatwiej, ale to nie było do końca ich…

Myślicie, że w przypadku Wiśniewskiego wyjątkowo sprawdzi się zasada "do pięciu razy sztuka"?

bDXWUcnQ
bDXWUcoi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(198)
Ace
11 miesięcy temu
Nie wiem kto jest bardziej zaburzony - on, że z jakiegoś powodu nie potrafił wytrwać w 4 dotychczasowych małżeństwach czy te kobiety, które to wiedzą i mimo wszystko wiążą się z nim i rodzą mu dzieci.
.........
11 miesięcy temu
Irytujący typ...
Magda
11 miesięcy temu
Niech tylko ta kobieta zapragnie zaistnieć, to podzieli los poprzednich żon. Magda Femme wydała płytę solo, małżeństwo się rozpadło, Mandaryna zaczęła robić karierę na scenie - małżeństwo się rozpadło, Ania Świątczak wydała płytę solo- małżeństwo się rozpadło, Dominika zaczęła istnieć w mediach i występować w programach dla celebrytów - małżeństwo się rozpadło. To człowiek zapatrzony w siebie i szukający kogoś kto będzie tańczył tak, jak mu zagra.
bDXWUcoj
ssfgs
11 miesięcy temu
Oczywiscie, ze przetrwa do konca - czyli do rozwodu :D
Jakaja
11 miesięcy temu
WYTRWAĆ DO KOŃCA, ALE CHYBA KONCA TWGO ROKU? PRZYKRO MI NIE KUPUJE TEGO.
Najnowsze komentarze (198)
Bułkens
11 miesięcy temu
To nie pandenia mu przeszkodzila w wystawnym weselu. To fakt, że przepìździł 35 milionów i nie ma za co się bawić:D
Gość
11 miesięcy temu
W sumie to ktos prawde tu napisal, on nie byl kochany, i mimo ze tej milosci szuka i potrzebuje, to sam nie potrafi kochac. Ciekawe, czy chociaz kocha swoje dzieci.
Gość
11 miesięcy temu
Jasne, że wytrwa do końca - czyli do rozwodu. Poczekajmy tak z pół roku, żonka się wybije, a czerwonołbemu gul jak zwykle skoczy.
Ciekawy
11 miesięcy temu
Kto to jest? Tak na prawdę?
olii
11 miesięcy temu
z poprzednią żoną planował żyć do późnej starości...
Szósta_żona_M
11 miesięcy temu
A może te kobiety wcale nie są takie głupie? Mają z nim kawałek barwnego życia, wypłyną medialnie, a potem mogą sobie poszukać własnego zajęcia i nowego , bardziej sensownego faceta? Taki tam kawałek szaleństwa w życiu, a sądząc po "pozytywnych relacjach" - one chyba także nie czują żalu po rozstaniu.
Iza
11 miesięcy temu
Temu Panu już podziękujemy 😂
Mirek
11 miesięcy temu
a moze to te zony wychodzily za niego tylko po to aby ta kariere zrobic. Medal ma zawsze dwie strony :/
bDXWUcob
Gosia
11 miesięcy temu
Do końca roku?: D
yxxyxy
11 miesięcy temu
on po prostu nie lubi, jak jego żona robi karierę i jest popularna, szukał takiej szarej myszy, która nie będzie się wychylać, a on będzie gwiazdą.
Iwi
11 miesięcy temu
Życzę Michałowi wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń.
Mim
11 miesięcy temu
jeeny on ma tylko 47 lat ????? szok
rolnik
11 miesięcy temu
tak to jest tictac do tictac ciągnie. I co zrobisz? Nie mam muzgu bo jest mi nie po drodze:)
Gosc
11 miesięcy temu
Po co on mówi takie bzdury ,w które sam nie wierzy chyba po to żeby mu na głowę wylano kupę hejtu a potem sam będzie pisał sobie pozytywne komentarze.
...
Następna strona
bDXWUcoD