Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Ambitny Michał Wiśniewski planuje DRUGIE WESELE z żoną numer 5: "Chce zrobić imprezę Z PRZYTUPEM"

123
Podziel się

Przez pandemię koronawirusa znany ze swojej "ułańskiej" fantazji (i rozrzutności) 47-latek nie mógł zorganizować ceremonii "w swoim stylu". Na kolejną imprezę wpadną też cztery byłe żony?

Ambitny Michał Wiśniewski planuje DRUGIE WESELE z żoną numer 5: "Chce zrobić imprezę Z PRZYTUPEM"
Michał Wiśniewski (ons, ons)
bEhYestN

Można powiedzieć, że właściwie od samego początku Michał Wiśniewski kierował się znaną zasadą "nieważne, co mówią - ważne, żeby mówili". Na początku ubiegłego roku krnąbrny gwiazdor znienacka zakończył małżeństwo z Dominiką Tajner (która jego zdaniem zaczęła mu okazywać "zbyt mało zainteresowania"), żeby chwilę później rozpocząć poszukiwania nowej towarzyszki życia na popularnym portalu randkowym. Tam znalazł tajemniczą Paulinę, matkę czwórki dzieci, którą - jak się niedawno okazało - już zdążył zaciągnąć przed ołtarz.

Jako że "Wiśnię" od zawsze charakteryzowała niepohamowana potrzeba szpanowania, większość z czterech wesel muzyka musiała odbyć się z pompą. Po pamiętnym ślubie z Mandaryną w lodowym zamku w Kirunie, Michał - jak na prawdziwego gwiazdora przystało - wszedł też w związek małżeński w Las Vegas (z Anią Świątczak), a także zorganizował wystawną ceremonię na Mazurach, podczas której liczni przyjaciele obserwowali, jak w bajkowej scenerii bierze za żonę Dominikę Tajner. Rozrzutny muzyk sam nie ukrywa, że nie potrafi szczędzić grosza, gdy w grę wchodzą jego fanaberie...

bEhYestP
Zobacz także: Michał Wiśniewski o zdalnej nauce. Pomaga dzieciom w zadaniach domowych

Jako że przykre okoliczności w postaci pandemii koronawirusa uniemożliwiły rozrzutnemu celebrycie zorganizować zaślubin "w jego stylu", ambitny 47-latek przysiągł sobie, że gdy tylko obostrzenia zostaną zniesione, wyprawi wtedy "weselisko z przytupem". Kochliwy artysta liczy na to, że będzie to możliwe tej jesieni.

bEhYestV

Tym razem nie mógł zrobić większej imprezy - donosi źródło magazynu Fakt. Na ślubie z Pauliną było tylko kilka osób. Chce to jednak nadrobić i z myślą o ukochanej i przyjaciołach planuje zrobić weselisko z przytupem. Muzyk ma nadzieję, że uda się to jesienią, ponoć wstępnie zakłada zabawę we wrześniu.

Myślicie, że na "weselisko z przytupem" zaprosi też cztery byłe żony?

bEhYestW
bEhYesuq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(123)
Kamilos
rok temu
Mam nadzieję, że komornik tez mu zrobi impreze z przytupem. Oby ten człowiek zbankrytowal na amen. życzę mu tego z calego serca.
kłamstwo!
rok temu
"...tajemniczą Paulinę, matkę czwórki dzieci, którą - jak się niedawno okazało - już zdążył zaciągnąć przed ołtarz." - Kokosimo, nie łżyj! W ogrodzie nie było OŁTARZA!!! A ślub zawarli w obecności urzędnika Urzędu Stanu Cywilnego!
Beata.
rok temu
Jestem kobietą ale stwierdzam że jednak baby są głupie jak można wziąć ślub z kimś takim.
bEhYesur
kłamstwo!
rok temu
"...tajemniczą Paulinę, matkę czwórki dzieci, którą - jak się niedawno okazało - już zdążył zaciągnąć przed ołtarz." - Kokosimo, nie łżyj! W ogrodzie nie było OŁTARZA!!! A ślub zawarli w obecności urzędnika Urzędu Stanu Cywilnego!
Wella
rok temu
I co takiego te Panie w nim widzą? Toż z niego matrymonialna recydywa.
Najnowsze komentarze (123)
Ilona
rok temu
Ja to się zastanawiam, czy on naprawdę tego chce i jak jest to wszystko w stanie połapać. Ja jednak nie chciałabym mieć męża nr 5, ani być nr 5. Miałam mega skromne wesele z namiotem przed domem i jedzeniem od catering arts i było cudownie.
Gość
rok temu
Za mało zainteresowania... No tak, żonka się wybiła, a atencjuszowi gul skoczył, że to nie on jest już w centrum uwagi.
Gość
rok temu
Femme i Tajnerka to pewnie nie przyjdą, ale Margaryna i paszkwil Anka na pewno go nie zawiodą:)
555
rok temu
sorry nie obrazac szpaka
555
rok temu
trzymajcie mnie porabany pseudo gwiazdor ,on ma cos z glowa powaznie,nie chcialabym go w 4 litary kopnac a nie sluchac jego spiewania hahaha
Aga
rok temu
Nie nam oceniać, oceni go historia ;) mimo wszystko uważam, że odwaga i determinacja w działaniu plus dobre serce pozwoliło Panu Michałowi przezwyciężyć trudne chwilę i stworzyć piękną rodzinę, dzieci ;) każdy widzi tylko "złą otoczkę" bo ludzie lubią widzieć że u kogoś dzieje się źle. Prawdziwy obraz jest po poznaniu motywów drugiej osoby. Wielki szacunek za pomoc dziecia z domów dziecka, marzyła by mi się taka wycieczka do dzieci wraz z P. Michałem. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
fvbhjommb
rok temu
totalne zero
ola
rok temu
Co można żadać, od zaburzonego alkoholika ????Popisy... a jeszcze, jak ma widownie !!!! załosny człowiek !!
bEhYesuj
ssss
rok temu
za co on zrobi wesele, skoro dopiero co żebrał od fanów 20 tys. na wydanie płyty....
AHA
rok temu
Nie stabilny
sędzia dreed
rok temu
Wesele na jesień ? Na jesień będzie żona nr 6.
Sernik
rok temu
Po prostu ludzie wyprawiają urodziny, a on wyprawia wesela!
Jan
rok temu
Na co te baby lecą? Ani to mądre, ani piękne, ani bogate. Wyleniały stary satyr po przejściach, z bandą bachorów, długów i zaburzeniami osobowości. Do tego alkoholik.
Cgjkk
rok temu
Wyglądają jak obrzępały
...
Następna strona
bEhYesuL