Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Podano szczegóły na temat ostatniego pożegnania artysty

73
Podziel się

W mediach pojawiły się już oficjalne informacje dotyczące pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Wiadomo już, że pochówek legendarnego muzyka będzie miał charakter państwowy.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Podano szczegóły na temat ostatniego pożegnania artysty
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Znamy szczegóły ostatniej drogi muzyka (AKPA)
bDTJTdHF

W poniedziałek media obiegła smutna wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Legendarny wokalista w sobotę wyszedł ze szpitala, w którym przebywał w związku z zakażeniem koronawirusem. Jak przyznał menadżer muzyka, po wyjściu do domu cieszył się on wyjątkowo dobrym samopoczuciem. Niestety, w poniedziałek stan wokalisty nagle się pogorszył. "Polski Elvis Presley" zmarł w wieku 74 lat.

W środę zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia odnośnie pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Fakt nieoficjalnie donosił, że ostatnia droga muzyka odbędzie się pod koniec tygodnia w Łodzi i prawdopodobnie będzie miała charakter państwowy.

bDTJTdHH

Niedługo później o szczegółach pochówku Krzysztofa Krawczyka poinformowało RMF FM. Wiadomo już, że pogrzeb artysty odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 kwietnia. Ostatnia droga wokalisty rozpocznie się o godzinie 12.00, mszą żałobną w archikatedrze łódzkiej. Po nabożeństwie muzyk spocznie na cmentarzu w Grotnikach - to właśnie w tej podłódzkiej miejscowości od lat mieszkał Krawczyk. Ceremonia pochówku na cmentarzu rozpocznie się o godzinie 15.00.

Informacje na temat pogrzebu Krzysztofa Krawczyka proboszcz parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Grotnikach, o. Bernar Briks. Duchowny potwierdził, że uroczystości pochówku legendarnego muzyka będą miały charakter państwowy.

bDTJTdHN

Dodał także, że w obliczu obowiązujących obecnie obostrzeń możliwość uczestniczenia w mszy pogrzebowej oraz uroczystościach na cmentarzu prawdopodobnie będzie ograniczona.

bDTJTdHO
bDTJTdIi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(73)
Polak
2 tyg. temu
Nigdy nie udawał lepszego, niż był. Nie wysadzał się nad innymi, nie pouczał, nie lamentował, robił swoje. Najlepiej jak umiał.
Paradoks
2 tyg. temu
Krzysztof Krawczyk , bo był KTOŚ.Co o tym świadczy , ani jednego wpisu "A Kto TO jest".A co piszecie, to bez znaczenia .Po prostu znacie GO.Cała reszta tych pozostałych postaci z Pudelka , za 50 lat kto o nich będzie pamiętał .Ja już nie pamiętam.
Danuta
2 tyg. temu
RiP. Sorry ze tutaj,ale akurat obejrzałam wywiad zJagielskim. Śmiało można stwierdzić ze żona trzymała kasę, mężowi wydzielała tylko kieszonkowe. I na pewno odizolowała męża od syna, byłej żony i znajomych.
bDTJTdIj
Polak
2 tyg. temu
"byle było tak, że czegoś bardzo brak, po prostu tak.."
Bogdan
2 tyg. temu
Wyrazy współczucia dla. syna
Najnowsze komentarze (73)
Myśliciel
5 dni temu
Andrzej Zaucha ( 400 piosenek ) the best
Myśliciel
5 dni temu
Andrzej Zaucha (:400 piosenek) i Gintrowski są the best
Bernadeta
1 tyg. temu
Serdeczne wyrazu współczucia dla syna.Piekna ceremonia ,ale o synu nikt nie wspomniał
Aga
1 tyg. temu
Ha,ha, wywiad z młodymi, żeby dowalić Prezydentowi Dudzie. Gówno prawda, może i znają Parostatek, ale nie kojarzą gościa i tyle. Prezydent wie co mówi.
Akuku
1 tyg. temu
A innych zarażonych po śmierci w szpitalu to od razu w worek i do spalenia. Rodzina nawet nie moze pożegnać. A na pogrzeb to 2 tygodnie trzeba czekać.
Gosc
1 tyg. temu
Wszystko fajnie , nie ujmuje mu talentu itd, ale...sytuacja z jedynym synem? Olal go kompletnie! Chlopak ledwo przezyl wypadek ktory spowodowal ojciec i nie misl wstepu do jego domu? Bo tak zarzadzila „laleczka”? Adoptowal obce dzieci ktore maja rodzicow , dostsly polowe majatku a ile dostal syn ? pewnie nic , laleczka sie o to postarala.
Norbert
2 tyg. temu
Był wierzącym tylko na pokaz syna się wyrzekl
Zbyszeek
2 tyg. temu
Kondolencje dla syna
bDTJTdIb
Paulina
2 tyg. temu
Mimo, że nie słuchałam Krzysztofa Krawczyka jakoś często, to jednak jest jakiś ogromny smutek po jego śmierci... Może dlatego, że przy tym jego wielkim talencie , to był taki normalny, dobry człowiek.
ewa
2 tyg. temu
Z całym szacunkiem do zmarłego. Niby dla czego miałby być państwowy ?Dla mnie nie był wzorem człowieka, wzorem Polaka. zwyczajny człowiek jakich wiele. śpiewanie - zawód jak każdy inny, słabości jakich ma wiele ludzi.
Beatal
2 tyg. temu
No jakie ma szczęście ta zonka_lalka Nawet za pogrzeb zapłaci Państwo.
Mirka
2 tyg. temu
Jak można zrobić kapliczkę w ogrodzie , chodzić z różańcem, mówić o miłości A SYNA WYRZUCIC POD OPIEKE CWYNAROWI? SZOK
ja też
2 tyg. temu
A Pendereckiego jeszcze nie pochowali
Gadać!
2 tyg. temu
Charakter państwowy? Czy z państwowymi honorami? Ksiądz będzie?
...
Następna strona
bDTJTdID