Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Poirytowana Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na przytyk o braku potomstwa: "Niektórzy do końca życia nie są w stanie WYHODOWAĆ MÓZGU"

408
Podziel się

W tym roku celebrytka i muzyk świętują 11. rocznicę bycia razem. "Tyle lat i bez dzidzi" - dziwił się jeden z internautów.

Poirytowana Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na przytyk o braku potomstwa: "Niektórzy do końca życia nie są w stanie WYHODOWAĆ MÓZGU"
Ola Kwaśniewska odpowiada "zatroskanemu" fanowi (Instagram)
bCYhZHOZ

Swego czasu Aleksandra Kwaśniewska mogła poszczycić się chlubnym tytułem naczelnej polskiej lwicy salonowej, nie odpuszczając sobie właściwie żadnej ścianki. Po pamiętnym występie w Tańcu z gwiazdami ambitna córka byłego prezydenta Polski imała się różnych zajęć: przez moment była reporterką w Dzień Dobry TVN, a oprócz tego usiłowała zostać dziennikarką Vivy!. Niestety, ostatecznie nie sprawdziła się w żadnej z tych dziedzin.

Trzeba przyznać, że Oli i Kubie Badachowi udało się dokonać sporego (jak na showbiznesowe realia) osiągnięcia: w tym roku zakochane gołąbki świętują 8. rocznicę ślubu i jednocześnie 11. bycia parą. Odkąd celebrytka znalazła szczęście u boku muzyka, przeszła sporą przemianę, a jej priorytety kompletnie się zmieniły. Z biegiem czasu psycholożka zaczęła zawzięcie chronić swojej prywatności, selektywnie dobierając kontent, który pojawia się później na jej profilu.

bCYhZHPb

Ola Kwaśniewska: "Miałam wrażenie, że w mojej prywatności grzebie się za bardzo"

Choć celebrytka wycofała się z aktywnego życia publicznego, ostatnia afera w komentarzach pod jej zdjęciem wskazuje na to, że fani faktycznie o niej nie zapomnieli. Co więcej, na sercu leżą im zdolności reprodukcyjne dziedziczki prezydenckiej fortuny. "Awantura" rozpętała się pod fotką, na której 39-latki - dla odmiany - pozuje bez ukochanego pupila.

Zdjęcie bez psa, żebyście nie myśleli, że nie umiem inaczej - napisała.

Oprócz fali komplementów pod zdjęciem pojawił się komentarz "zatroskanego" internauty, który zwrócił celebrytce uwagę, że tyle lat żyje w bezdzietnym małżeństwie (fan Krzysztofa Bosaka?).

bCYhZHPh

Tyle lat razem i bez dzidzi... - napisał użytkownik Instagrama.

Na odpowiedź Oli nie trzeba było długo czekać. Rozwścieczona celebrytka pozwoliła sobie na ciętą ripostę, zarzucając "fanowi"... brak mózgu.

To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu. Wiadomo, że pewnych pytań nie wypada zadawać - odpisała celebrytka.

Dobrze mu odpowiedziała?

bCYhZHPi
bCYhZHPj
bCYhZHPC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(408)
Paula
6 dni temu
Może nie chcą, może nie chcą teraz a moze nie mogą. Są szczęśliwi razem i to najważniejsze.
Prawda
6 dni temu
Polacy są niemożliwie wścibscy. Mogą mieszkać 30 lat za granicą a i tak dziury w brzuchu będą człowiekowi wiercić przy każdej okazji.
Mak
6 dni temu
Jesteście nieszczęśliwi z waszymi dziećmi, życie wam się skończyło, więc bardzo chcecie, żeby ktoś inny też miał przewalone. Po prostu podświadomość.
bCYhZHPD
gosć
6 dni temu
No może zwyczajnie nie chcą mieć dzidzi srydzi, mają tak udany i szczęśliwy związek że nikt nie jest im potrzebny na dokładkę...
Gość
6 dni temu
Niestety Polacy są bardzo źle wychowani , nie mają pojęcia co wypada a co nie , brak taktu, kultury, po prostu dramat.
Najnowsze komentarze (408)
Mamamama
10 godz. temu
Obejrzałam Instagram Oli. Kiedyś czytałam, że duża miłość do psów do zaburzenie. Nie oceniajmy jej, bo może ma jakieś problemy o których nie wiemy...
Owocowa
2 dni temu
Fajna dziewczyna, fajny chłopak, fajna para :) jestem za hehe
Ann
3 dni temu
Oni nigdy nie chcieli być razem i nie byli. Ten ślub to był, bo mama Oli chciała.
Net
4 dni temu
Takie komentarze jaki poziom społeczeństwa. Co tu wymagać jakiegoś niuansowania od przeciętnego internauty, skoro " od góry", tzw wladz y, codziennie wylewa się chamstwo i prostactwo....Wręcz w tych kręgach stało się ono modne i trendy..
Aneta
4 dni temu
Dzieci to najcudowniejsza rzecz ktora moze czlowiekowi sie przydarzyc
WIŚNIA😎
4 dni temu
TO JEST ICH PRYWATNA SPRAWA
nata
4 dni temu
W naszym kraju panuje obyczajowa dyktaturka. Każdy powinien być w związku. To powinien być związek heteroseksualny i monogamiczny. Po pewnym czasie powinien się zaręczyć, a potem powinien wziąć ślub. Ślub powinien być kościelny. Po ślubie kobieta powinna przyjąć nazwisko męża. Potem powinny pojawić się dzieci. Oczywiście, dzieci powinny nosić nazwisko taty. Jeśli ktoś odbiega od tego schematu, zaczynają się pytania i krytyka.
Światowa
4 dni temu
Typowe komentarze ludzi, u których jedynym życiowym "osiągnięciem" są dzieci. Nie mówiąc już o tym, że często tych ludzi łącza tylko te dzieci i kredyty. Oraz 500+. Sredniowiecze. Zawsze się zastanawiam, co Polska ze swoimi zalisnymi poglądami robi w UE?...
bCYhZHPv
Hehe
4 dni temu
Może i lepiej że nie mają dzieci- ród stolzmanow powinien się na Oli zakończyć, z szacunku dla niektórych zmarłych... Można poczytać o paskudnej dzialalnosci dziadka stolzmana- może fakt że stolzmanowna nie ma dzidzi jest sprawiedliwa karma dla tej niefajnej rodzinki?
wr6
5 dni temu
Ok jej sprawa ale prośba jeżeli jej się zachce a nie będzie mogła niech nie męczy o in vitro.
Hanna
5 dni temu
Jak się pozuje na rodzinę królewska to trzeba się liczyć z pytaniami przykrymi. Megan i Harry regularnie mają to
Hanna
5 dni temu
Moja znajoma z mężem adoptowali dwoje dzieci. Było trudno bo dzieci były duże 5 i 7 lat ale po trudach mają więź
Gabriel/Piotr
5 dni temu
a my jestesmy kochajaca sie para gejow i planujemy zaadoptowac odrazu parke. Jestesmy bardzo uczuciowi i opiekunczy i mysle ze bedziemy swietnymi rodzicami
123
5 dni temu
Teraz to prawdziwa dama. Powściągliwa, elegancka ale z cientym językiem jak trzeba. Brawo
...
Następna strona
bCYhZHPX