Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Pomysł królowej Elżbiety II skłonił Harry'ego do podjęcia decyzji o wyprowadzce? "Był WŚCIEKŁY, że zaproponowała coś takiego"

94
Podziel się:

Okazuje się, że prośba monarchini mogła mieć ogromny wpływ na opuszczenie przez parę szeregów rodziny królewskiej.

Pomysł królowej Elżbiety II skłonił Harry'ego do podjęcia decyzji o wyprowadzce? "Był WŚCIEKŁY, że zaproponowała coś takiego"
Królowa Elżbieta proponowała Harry'emu podpisanie umowy przedmałżeńskiej z Meghan Markle (ONS)
bFdWGHvV

Związek księcia Harry'ego i Meghan Markle od samego początku wzbudzał ogromne emocje w mediach. W ostatnich miesiącach tabloidy wręcz prześcigają się w publikacji kolejnych doniesień na temat losów pary oraz ich codzienności "na emigracji".

Wszystko za sprawą decyzji Sussexów o opuszczeniu szeregów rodziny królewskiej. Na początku roku książę Harry i Meghan Markle uznali, że nie są już dłużej zainteresowani nadmierną dociekliwością brytyjskich tabloidów. Postanowili więc kontynuować wspólne życie w kanadyjskim Vancouver. Z czasem jednak przeprowadzili się do Beverly Hills.

bFdWGHvX

"Megxit" wywołał na wyspach prawdziwą burzę. Przeprowadzkę księcia i jego wybranki traktowano bowiem jako jawne ośmieszenie brytyjskiej korony. Wielu uważało, że winna całego zamieszania jest Markle, która miała ponoć nie radzić sobie z presją i tęskniła za dotychczasowym życiem w USA. Jednocześnie w mediach wielokrotnie pojawiały się już doniesienia, że w rzeczywistości był to jednak pomysł samego Harry'ego.

bFdWGHwd

Tabloidy już nie raz donosiły o faktycznych powodach decyzji księcia o życiu z dala od swoich krewnych. Mówiło się również, że małżonkowie nie tylko dokładnie przedyskutowali kwestię przeprowadzki, lecz również zaplanowali ją ze sporym dużym wyprzedzeniem.

Całkiem nowe światło na porzucenie przez parę życia na brytyjskim dworze rzuciła ostatnio królewska biografka Angela Levin. W filmie dokumentalnym poświęconym losom Harry'ego i Meghan kobieta zdradziła, że kluczowa w podjęciu decyzji o wyprowadzce okazała się prośba królowej Elżbiety II.

Chciała, żeby Harry i Meghan podpisali umowę, zgodnie z którą Markle otrzymałaby określoną kwotę pieniędzy podczas ewentualnego rozwodu. Harry był wściekły, że Elżbieta zaproponowała mu coś takiego - twierdzi Levin.

Wymagania monarchini wprowadziły ponoć księcia w prawdziwą wściekłość. Harry był ponoć całkowicie pewien swoich uczuć do ukochanej i nie zamierzał rozpoczynać ich wspólnego życia od planowania ewentualnego rozwodu.

bFdWGHwe

Powiedział królowej, że będzie z Meghan przez całe życie, całkowicie jej ufa i niczego nie podpisze. Umowa przedślubna wydawała mu się obrazą dla przyszłej zony. Zresztą ona też nie miała ochoty niczego podpisywać - zdradza królewska biografka.

Spodziewaliście się, że królowa aż tak nie ufała wybrance wnuka?

bFdWGHwf
bFdWGHwy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(94)
Been
2 lata temu
Królowa to kobieta starej daty i trochę życie zna. Pewnie chciała zabezpieczyc biżuterię, kasę i kontakty Harrego z dzieckiem (bo w przypadku rozwodu w Ameryce to megan może dostać dziecko, w Anglii Archie zostałby z ojcem). Do tego megan jest aktorka (dość mierną) więc pewnie chodziło też o ewentualne zabezpieczenie megan żeby nie próbowała kompromitować rodziny królewskiej. Typowa kasa za milczenie i siedzenie na 4literach zamiast grania scen robienia gały w samochodzie.
abc
2 lata temu
Po prostu sztab królowej właściwie ocenił cechy kandydatki na żonę wnuka. Harry bawił się w doglądanie nosorożców, zabawy z kolegami zamiast zająć się własnym życiem prywatnym i starać się wyha czyć jakąś znośną Europejkę młodszą od siebie.
popsi
2 lata temu
Królowa Elżbieta to doświadczona kobieta i pewnie dostrzegła coś co ją zaniepokoiło w relacjach wnuka z Meghan. Po drugie w rodzinach królewskich umowy tego rodzaju są formalnością. Harry jest wyjątkowo naiwny jak na swój wiek. Oby nie żałował bezgranicznego zaufania do żony. Póki co to ona stawia na siebie w tym związku a on jakby przeźroczysty, bez wyrazu, bez charakteru. Nie ożenił się z kobietą szlachetną, która kieruje się w życiu czystymi intencjami. Mija połowa roku a oni nadal bez pracy, jak na osoby dobiegające do 40-tki to trochę mało ambitne.
bFdWGHwz
Tusia
2 lata temu
Oj Harry , Harry .....babcia wiedziała co robi . Jeszcze wrócisz do Londynu z podkulonym ogonkiem , szybciej niż nam się wydaje . Wtedy zrozumiesz , o czym Twoja babcia , która Cię kocha , mówiła .
anna
2 lata temu
Jeżeli to prawda, to on jest jednak mało inteligentny, żeby nie powiedzieć głupi. Rozwód przecież nie musi, ale może się zdarzyć każdemu i zabezpieczyć się trzeba.
Najnowsze komentarze (94)
na pewno
2 lata temu
blablabla
@miga
2 lata temu
Każda kobieta wchodząca do rodziny królewskiej podpisuje tzw prenup czyli intercyza przedślubna Ale Merkelowej nie podobało się ją tez bardzo boli fakt ze cokolwiek by zrobiła nigdy nie będzie królowa. Jej status zawsze będzie niższy niż Kate Dlatego wypuszcza przy pomocy przyjaciół różne plotki o Kate & William, chcąc ich dyskredytować. Oni bardzo wspierali Harry& Megan podczas narzeczeństwa ale Megan zaczęła szybko pokazywać rożki. już na Kilka miesięcy przed ślubem.
gość
2 lata temu
Ma parcie na szkło, jeszcze nieraz namąci...
mmm
2 lata temu
Może Meghan zostanie Carycą któż to wie. Ona prezydentem. Haha za wysoko mierzy i może nisko spaść
vzvvz
2 lata temu
Takim kobietom się nie ufa. I każdy myślacy facet powinien to wiedzieć.
Ewa
2 lata temu
No cóż, to tylko znaczy, że Harry dobrze siedzi pod butem Megan.
Royal fan
2 lata temu
Elżbieta, w czasie wojny, wybrała sobie niemieckiego arystokratę bez grosza przy duszy. Jej rodzice, kiedy to zauważyli, poprosili młodych, żeby nie afiszowali się z uczuciem. Byli bardzo postępowi pozwalając wybrać przyszłej królowej wroga GB na męża i po wojnie ożenić się z nim.
Polka
2 lata temu
Norma kto normalny ufa czarnym w kwestii kasy?!
bFdWGHwr
anna
2 lata temu
Jeżeli to prawda, to on jest jednak mało inteligentny, żeby nie powiedzieć głupi. Rozwód przecież nie musi, ale może się zdarzyć każdemu i zabezpieczyć się trzeba.
Tusia
2 lata temu
Oj Harry , Harry .....babcia wiedziała co robi . Jeszcze wrócisz do Londynu z podkulonym ogonkiem , szybciej niż nam się wydaje . Wtedy zrozumiesz , o czym Twoja babcia , która Cię kocha , mówiła .
gosc
2 lata temu
cale zycie z nia bedzie?dobre sobie, pare lat i rozwod
kaka
2 lata temu
Jeśli jedna strona nie chce podpisać takiego dokumentu tzn, że nie ma czystych intencji i właśnie bardzo mocno myśli i kombinuje na temat ewentualnego rozwodu. Królowa doskonale zdaje sobie sprawę z kim wnuk się ożenił i jaki cel może owa żona mieć więc logiczne, ze chciałaby zadbać nie tylko o wnuka ale też nazwisko, dzieci, kwestie rodowych pamiątek itp itd.
Wally
2 lata temu
Niech sobie żyją jak chcą gdzie chcą dajcie im spokój zreszta gdy Elżbiety zabraknie zmieni się oblicze royalsów nie będzie to już takie staromodne myśle
eme
2 lata temu
Z tej dwojki akurat to Meghan ma prace i zarabia kase
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdWGHxk
bFdWGHxl
bFdWGHxm
bFdWGHxn
bFdWGHxo
bFdWGHwT