Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

"Pomysłowi" Elon Musk i Grimes ZMIENILI imię synka. Teraz jest jeszcze trudniejsze...

98
Podziel się

W maju kontrowersyjny miliarder i kanadyjska artystka powitali na świecie potomka, nazywając go X Æ A-12. Myślicie, że w przyszłości chłopak doceni "kreatywność" rodziców?

"Pomysłowi" Elon Musk i Grimes ZMIENILI imię synka. Teraz jest jeszcze trudniejsze...
Elon Musk i Grimes zmienili imię synka (Instagram)
bCXFqaKt

Choć Elon Musk i Grimes mogą poszczycić się stosunkowo krótkim stażem związku, miliarder i kanadyjska artystka już zdążyli zostać okrzyknięci najbardziej osobliwą parą w show biznesie. Gdy w 2018 roku do mediów przedostała się informacja o ich romantycznej relacji, wszyscy uznali, że kontrowersyjnego inżyniera i piosenkarkę połączył jedynie przelotny romans. Tym większe było zdziwienie, gdy na początku roku 32-latka ogłosiła wszem i wobec, że spodziewają się z Muskiem dziecka.

5 maja na świecie pojawił się szósty syn CEO firmy Tesla (poprzednich pięciu ma z byłą żoną, z którą rozwiódł się w 2008 roku), co wywołało na całym świecie istną sensację. Główną przyczyną afery był fakt, że świeżo upieczeni rodzice postanowili nadać potomkowi wyjątkowo "oryginalne" imię: X Æ A-12. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do poprawnej wymowy imienia, dumny ojciec uprzejmie wyjaśnił, że X jest wymawiane "jak litera", podczas gdy "Æ" jest wymawiane jak "ash". Człon A-12 z kolei miał być hołdem miliardera złożonym samolotowi rozpoznawczemu Lockheed A-12.

bCXFqaKv

Elon Musk chce połączyć człowieka z maszyną

Ku wielkiemu zdziwieniu Elona okazało się, że mimo iż należy do najpotężniejszych ludzi w Stanach Zjednoczonych, nawet on nie jest ponad prawem: w Kalifornii nie dopuszcza się symboli, cyfr ani cyfr rzymskich na aktach urodzenia, a nazwy muszą zawierać znaki z języka angielskiego. Aby uniknąć problemów ze znakami rzymskimi, Elon i Grimes zastosowali sztuczkę, zapisując XII w formie Xii. Teraz X Æ A-12 nazywa się X Æ A- Xii - wymowa się nie zmieniła i pozostaje tak samo absurdalna jak wcześniej. Kanadyjka poinformowała fanów o "nowym" imieniu chłopca za pośrednictwem Twittera, podsumowując: "szczerze, to teraz wygląda dużo lepiej".

Myślicie, że w przyszłości X Æ A- Xii doceni kreatywność rodziców?

bCXFqaKB
bCXFqaKC
bCXFqaKW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(98)
mm87
4 miesiące temu
Biedne dziecko
T555
4 miesiące temu
A w wolsce Grażyna da na imię PKS81
Sweet
4 miesiące temu
Co trzeba miec w glowie by tak krzywdzic wlasne dziecko nadajac mu tak glupie imie
bCXFqaKX
Kot
4 miesiące temu
Czy ktoś może w końcu napisać w jednym słowie jak to odczytać, a nie rozkładając każdą sylabę-znak na czynniki pierwsze?
bzzz
4 miesiące temu
Oni są zdrowo j____ci.
Najnowsze komentarze (98)
Krakow
4 miesiące temu
Cpun i wariatka
Olka
4 miesiące temu
To dziecko będzie miało traumę. Do końca życia. Szkoda
doktor
4 miesiące temu
Ten gość współpracuje z Gates,m nad zniewoleniem ludzi.Dlatego trwa cała ta pandemia.
COOLTYGRYSEK
4 miesiące temu
TO WŁAŚNIE POKAZUJE JAK BARDZO, TACY LUDZIE MAJĄ ZRYTE BERETY. POŻYJEMY, POCZEKAMY PEWNIE JESZCZE PRZEROBIĄ PŁEĆ DZIECKA NA " DZIWNIEJSZĄ " MASAKRA BIEDNY MAŁY.
Bolo
4 miesiące temu
Mogli mu dać imię bardziej swojskie na przykład Alfąs
Kiko
4 miesiące temu
Jak się to w ogóle czyta 😂
Grammy
4 miesiące temu
Jezu....rodzicom dającym takie imię dziecku chyba się wydaje, że przez to ich dziecko będzie wyjątkowe. Serio???? Wyjątkowo to będzie dostawało baty w szkole i będzie obiektem pośmiewiska. Jakim trzeba być egoistą żeby nadawać dziecku imię w hołdzie czemuś, nie myśląc o tym co dziecko będzie czuło. W tym przypadku będzie się czuło jak kosmita :(
K8S5H4
4 miesiące temu
Coś mi się wydaje, że Grimes nie jest z planety Ziemia. A ich syn to hybryda, może niedługo wszystkie dzieci będą się tak nazywały. Ja dla swojego dziecka rezerwuję xGAZ-23 od zawsze miałem słabość do radzieckiej Wołgi w wersji limitowanej
bCXFqaKP
bla bla bla
4 miesiące temu
Zwyrodnienia są teraz w modzie ale tylko u miliarderów
baska
4 miesiące temu
chore to wszystko
Ewa
4 miesiące temu
A w domu i tak będą wołać do młodego Adaś.
Mmm
4 miesiące temu
Moim zdaniem oni sobie jaja z ludzi robią. Pewnie ma na imię John albo Bob!
jony
4 miesiące temu
Dlaczego taki półgłówek jest promowany
Eeeetam
4 miesiące temu
Po prostu będzie Ash a to już popularne imię w Azji
...
Następna strona
bCXFqaLr