Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Prawnik Britney Spears GROZI POZWEM jej siostrze! "Wykorzystałaś ją dla PIENIĘDZY"

59
Podziel się:

Britney Spears postanowiła zareagować na ostatnie medialne zwierzenia siostry z pomocą prawnika. Matthew Rosengart wystosował pismo do Jamie Lynn: "Ty najlepiej wiesz o nadużyciach i krzywdach, jakie Britney musiała znosić podczas trwania kurateli".

Prawnik Britney Spears GROZI POZWEM jej siostrze! "Wykorzystałaś ją dla PIENIĘDZY"
Britney Spears grozi siostrze pozwem (Getty Images, C Flanigan, Steve Granitz)

W listopadzie ubiegłego roku Britney Spears udało się uwolnić spod trwającej przeszło 13 lat sądowej kurateli. Odkąd gwiazda odzyskała kontrolę nad życiem prywatnym, karierą i majątkiem, coraz częściej publicznie mówi o krzywdach, jakich przez lata doznawała ze strony najbliższych. Chodzi nie tylko o zachowanie nadzorującego ją przez lata ojca, lecz również matki oraz siostry. O relacjach Britney z Jamie Lynn Spears w mediach jest ostatnio szczególnie głośno. Wszystko za sprawą emocjonalnego występu siostry wokalistki w "Good Morning America".

Jamie Lynn Spear, która aktualnie jest w trakcie promowania autobiografii, podczas występu w śniadaniówce przyznała, że cieszy się z końca kurateli siostry, jednocześnie zapewniając, iż zawsze wspierała gwiazdę "kiedy jej potrzebowała", a po chwili zalała się łzami. Ostatnio Jamie wystąpiła również w podcaście, w którym ponownie rozpłakała się, poruszając temat siostry. Britney Spears już kilkakrotnie reagowała na publiczne zwierzenia siostry. Gwiazda za pośrednictwem Twittera otwarcie zarzuciła na przykład Jamie Lynn, że ta "chce sprzedać swoją książkę jej kosztem", dodając również, iż jej siostra "nigdy nie musiała na nic zapracować". Kilka dni temu Britney nieco zmieniła ton i w kolejnym wpisie zapewniła natomiast Jamie o swojej "bezwarunkowej miłości" - jednocześnie dodając jednak, że Jamie bagatelizuje krzywdy, których doznawała przez lata.

Okazuje się, że wokalistka ma wiele obaw w związku z ukazaniem się książki siostry, a zwłaszcza jej medialnej promocji. Gwiazda postanowiła bowiem zaangażować w sprawę swojego prawnika. Przedstawiciel Britney, Matthew S. Rosengart, wystosował w jej imieniu specjalne pismo, w którym oficjalnie zaapelował do Jamie Lynn, by za zaprzestała wykorzystywania Britney w celu promowania swojej autobiografii. W przeciwnym razie wokalistka wkroczy na ścieżkę prawną.

Zobacz także: Sądowe zwycięstwo Britney Spears. Przełom w sprawie ściągnięcia kurateli

Droga pani Spears. Jak wiesz, reprezentuję twoją siostrę Britney Spears i piszę na jej prośbę w ww. sprawie. Piszemy z pewnym wahaniem, ponieważ ostatnią rzeczą, jakiej chce Britney, jest ściąganie więcej uwagi na twoją niefortunną książkę i mylące oraz oburzające twierdzenia na jej temat, które się w niej znalazły. Choć Britney nie czytała twojej książki i nie ma takiego zamiaru, ona i miliony jej fanów byli zszokowani, widząc, jak wykorzystałaś ją dla pieniężnego zysku. Nie będzie tego tolerować i nie powinna - czytamy w piśmie opublikowanym przez Page Six.

W opublikowanym przez Page Six piśmie prawnik Britney podkreślił, że po latach kurateli gwiazda nie zamierza dłużej znosić nękania ze strony najbliższych - a tak właśnie postrzega wykorzystywanie jej w celach marketingowych przez Jamie Lynn.

Ty najlepiej wiesz o nadużyciach i krzywdach, jakie Britney musiała znosić podczas trwania kurateli, po tym, jak początkowo dorastała z "rujnującym" ojcem alkoholikiem. W rzeczywistości w twojej książce podobno można przeczytać, że twój ojciec "spędził większość mojego życia w cyklu niszczycielskiego zachowania. Jego napady picia powodowały u mnie okresy smutku i cierpienia". Jak wcześniej wspomniałem, po 13-letniej kurateli, która pozbawiła ją praw obywatelskich i podstawowych wolności, Britney nie będzie dłużej prześladowana przez ojca ani kogokolwiek innego - podkreślił adwokat gwiazdy.

Prawnik Spears otwarcie stwierdził, że zachowanie siostry Britney jest niewłaściwe i potencjalnie uderza w dobra osobiste gwiazdy. Póki co, wokalistka zamierza jednak wykazać się większą dojrzałością i nie podejmować w tej sprawie konkretnych działań.

Britney była żywicielką rodziny i poza tym wspierała cię. Publiczne wygłaszanie fałszywych pretensji jest niewłaściwe, zwłaszcza jeśli ma na celu sprzedaż książki. Jest to również potencjalnie niezgodne z prawem oraz szkalujące. Michelle Obama powiedziała niegdyś: "gdy oni idą nisko, my idziemy wysoko" i na razie to właśnie zamierza zrobić Britney - napisał prawnik wokalistki.

Rosengart zapowiedział również jednak, że jeśli Jamie Lynn nie zastosuje się do ich apelu, Spears może wkroczyć na ścieżkę prawną.

Ostatnio wspomniałaś, że książka "nie jest o niej". [Britney - przyp. red.] trzyma cię za słowo i dlatego też żądamy, abyś zaprzestała i zaniechała uwłaczająco odnosić się do Britney w czasie twojej kampanii promocyjnej. Jeśli tego nie zrobisz lub ją zniesławisz, Britney będzie zmuszona rozważyć i podjąć odpowiednie kroki prawne - czytamy.

Myślicie, że Jamie Lynn Spears weźmie sobie do serca apel siostry i uniknie pozwu?

Dlaczego stacja TTV stała się wylęgarnią patocelebrytów o kryminalnej przeszłości?

Zobacz także: Strzelanina w domu Opozdy, Siwiec mieszka na kartonach i koniec patologii w TV
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(59)
Jdjd
10 miesięcy temu
Powiem wam że mam 3 rodzeństwa i całe życie musiałam liczyć na siebie teraz mam jednego syna i nie żałuję tej decyzji on również jest szczęśliwy wbrew obiegowej opinii posiadanie rodzeństwa nie jest gwarantem wsparcia i że nigdy nie zostanie się samemu... Chociaż pewnie i tak bywa... Ale nie u mnie i Brytney 😁😁😁
Bra
10 miesięcy temu
Dla własnego zysku siostrzyczka napisała, że ojciec pił i niszczył jej życie. Ale żeby zgłosić destrukcyjne zachowania ojca żeby zakończyć kuratelę nad Britney to już się nie postarała. A teraz jeszcze płacze jak ja zawsze wspierała. Co za hipokryzja...
Iga
10 miesięcy temu
Bardzo dobrze ! koniec żerowania na Brit ! gdyby nie ona Jamie Lynn mogłaby teraz ewentualnie sobie do lustra pogadać, bo talentu to ta laska nie ma ;)
Szkoda
10 miesięcy temu
Przykre ze to jest prawda.w wielu rodzinach jest naprawdę źle...
Jag
10 miesięcy temu
Kto pisał ten artykuł? Tyle błędów, literówek i fatalne tłumaczenie z angielskiego… Poprawcie to, jeszcze nie jest za późno…
Najnowsze komentarze (59)
Przytu
10 miesięcy temu
… …
Cóż
10 miesięcy temu
Bryta jest szalona, ale jeśli ktoś nie ma ochoty, żeby byc uwzględniony w książce czy wykorzystany do promocji to jest to w pełni uzasadnione moim zdaniem. A poza tym o czym ta siostra chce książkę napisać? O byciu utrzymanka? Kolejna literatka
Magda
10 miesięcy temu
Britney nie idzie wysoko....jej instagram to niekonczace sie, gorzkie zale pod adresem rodziny. Faktem jest (wystarczy spojrzec na jej IG), ze dziewczyna nie jest stabilna psychicznie, rodzina nie byla idealna, ale ktora jest? Czy naprawde nikomu nie przyjdzie do glowy, ze jej rodzice ja kochaja, chieli dla niej dobrze, chcieli ja chronic? Chcieli dobrze, wyszlo zle. Teraz Britney i spryciarze wokol niej, beda zbijal majatek na roli ofiary, bedziemy o tym sluchac do konca swiata i jeszcze dluzej....niestety
nelko
10 miesięcy temu
ta jej cała chora pseudorodzinka powinna iść siedzieć na długie lata za to co zrobili Britney☹
GWz
10 miesięcy temu
Dlatego Britney musi sie teraz rozbierac i latac na golasa, z protestu
Mon
10 miesięcy temu
Przecie nikt nie wie co jest w tej ksiazce. Ciekawe czego sie tak bardzo boja ze juz strasza
rtv
10 miesięcy temu
britney wziela sie za nich wszystkich...
LANDRYNKA
10 miesięcy temu
Co to za tłumaczenie? Żaden szanujacy się prawnik w żadnym oficjalnym pismie nie zwraca się do nikogo per Ty i do tego ten bełkot. Coś wam internetowy tłumacz nawalił.
Anka
10 miesięcy temu
Rodzinka 🤣 nie mówię, jak są normalne relacje w rodzinie to super, ale jak się ma potwory wokół siebie, egoistów, wykorzystywaczy to sorry ale lepiej nie mieć żadnej rodzinki. Śmieszy mnie jak ludzie mówią, że rodzina powinna być najważniejsza a potem jak sie komuś lepiej powiedzie to by go w łyżce wody utopili. Z rodzinka najlepiej na zdjęciu i to jeszcze trzeba tak stanąć żeby cię nie wycieli.
Lol
10 miesięcy temu
Sprawa trafiła do sądu, czyli sad musiał mieć dowody, żeby ja ubezwłasnowolnic. Jednak nasuwa się pytanie, jak ojciec, alkoholik mógł przejąć kuratelę nad dorosła corka.
Joa
10 miesięcy temu
ale rodzinka. Siostrzyczka, ojciec, matka, boze, co za hieny otaczały Brit!
Nick
10 miesięcy temu
Wystarczy spojrzeć na Instagram Britney. Zachowuje się, jakby miała dwubiegunówkę i nie zmywała makijażu od lat. Jakieś paralityczne tańce, bełkotliwe wypowiedzi, dziwne opisy pod zdjęciami....Z tą dziewczyną ewidentnie jest coś nie tak i może dlatego miała kuratelę
ups
10 miesięcy temu
Fantastyczne tłumaczenie pudel, żaden inny rasowiec, by takiego nie wykonał;)
Andrea
10 miesięcy temu
u was wszystkich widzę, jest jak u Britney Spears. Same gwiazdy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie