Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Przedsiębiorcza Jessica Mercedes zapowiada produkcję dresów: "Firma stoi w miejscu. Chcemy reagować i tworzyć modę, którą możecie teraz nosić"

273
Podziel się:

W obliczu pandemii koronawirusa blogerka postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom swoich fanów i stworzyć dla nich linię wygodnej odzieży. Pomysłowa?

Przedsiębiorcza Jessica Mercedes zapowiada produkcję dresów: "Firma stoi w miejscu. Chcemy reagować i tworzyć modę, którą możecie teraz nosić"
Jessica Marcedes (Instagram)
bEUYLFPF

W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa wielu Polaków postanowiło poddać się czasowej izolacji i w miarę możliwości jak najrzadziej opuszczać cztery ściany. W mediach społecznościowych powstała już nawet specjalna akcja pod hasłem #zostańwdomu, w którą zaangażowało się wiele osób znanych z pierwszych stron gazet. Do spędzania czasu w domowym zaciszu swoich fanów zachęcają m.in. Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska czy Julia Wieniawa.

bEUYLFPH

Domową "kwarantannę" od kilku dni odbywa także Jessica Mercedes. Blogerka regularnie dzieli się ze swoimi obserwatorami szczegółami życia w izolacji, chętnie pokazując im przyrządzane posiłki oraz nowe elementy wyposażenia mieszkania. Na co dzień celebrytka jest właścicielką marki modowej Veclaim, a także linii kostiumów kąpielowych. W związku z epidemią koronawirusa wielu polskich przedsiębiorców, w tym również Jess, musi zmagać się ze znacznie utrudnionymi warunkami prowadzenia firmy.

Okazuje się, że nawet w obliczu pandemii Jessica nie zapomina o potrzebach swoich wielbicieli. Jako że obecnie wielu Polaków większość czasu spędza w domu, blogerka postanowiła wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i stworzyć własną linię dresów.

Stwierdziłam tak: skoro kwarantanna, siedzimy w domu, nie robię sukienek. Zabraliśmy się szybko do pracy. Idziemy w dział basic i będziemy robić dresy - ogłosiła na swoim InstaStory.

bEUYLFPN

Chcemy szybko reagować, bo cała firma stoi w miejscu i tworzyć modę, którą możecie teraz nosić (...). Nie chcemy tracić miejsc pracy, działamy! - dodała w kolejnym wpisie.

Mercedes zaprezentowała fanom prototypy dresów w swoich trzech ulubionych obecnie kolorach - limonkowym, czarnym oraz fioletowym. Za pomocą instagramowych ankiet zapytała również fanów, jak oceniają jej najnowsze pomysły i jakie ewentualne zmiany spełniłyby ich oczekiwania.

Jessica otwarcie przyznała, że początkowo dość sceptycznie podchodziła do produkcji odzieży typu "basic". W końcu uznała jednak, że w obecnej sytuacji musi podjąć zdecydowane działania.

Ta sytuacja z koronawirusem to nie tylko trudna sytuacja zdrowotna, ale i ekonomiczna dla nas wszystkich, a w szczególności dla polskich marek (...) Nie wiedziałam, czy chcę iść w tym kierunku, ale później stwierdziłam, że nie ma się co załamywać (...) Niestety, jest ten koronawirus, nie wiem, jak to będzie z kwarantanną i z tym wszystkim, niby to się już za tydzień kończy. Prosiłyście dziewczyny o wygodną odzież, to będą dresy dla Was - oznajmiła fanom na swoim Insa Story.

bEUYLFPO

Chociaż na ten moment Jessica zaprezentowała na Instagramie jedynie damskie dresy, już zapowiedziała, że jej firma przygotowała również modele unisex, które będą nieco bardziej "rockowe".

Zobaczcie, jak Jessica radzi sobie z prowadzeniem firmy w obliczu koronawirusa. Podobają Wam się jej projekty?

bEUYLFPP
bEUYLFPQ
bEUYLFQi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(273)
Drama
2 lata temu
Myślę, że Polacy w tej sytuacji myślą o tym jak przetrwać miesiąc niż o nowych łachach...
Tama
2 lata temu
Nie ma to jak robic biznes kiedy ludzie nie maja za co zyc
kama
2 lata temu
Niech maseczki i kombinezony ochronne wyprodukuje, to sie bardziej przyda. Szczegolnie szpitalom.
bEUYLFQj
Worm
2 lata temu
O matko, jaką ona brzydka. A dres, no cóż jednym się podoba a innym nie
Klimek
2 lata temu
Mam nadzieję, że ludzie przewartościują swoje myślenie! Dostrzeżemy kto jest potrzebny i ważny, może zniknie kult internetowych celebrytów, a zaczniemy doceniać lekarzy, pielęgniarki, piekarzy, kierowców, sprzedawców, śmieciarzy itp.
Najnowsze komentarze (273)
job
2 lata temu
Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r.o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. 1993 Nr 47 poz. 211, z późn. zm.) Art. 305. 1. Kto, w celu wprowadzenia do obrotu, oznacza towary podrobionym znakiem towarowym, zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie ma prawa używać lub dokonuje obrotu towarami oznaczonymi takimi znakami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca przestępstwa określonego w ust. 1 podlega grzywnie. 3. Jeżeli sprawca uczynił sobie z popełnienia przestępstwa określonego w ust. 1 stałe źródło dochodu albo dopuszcza się tego przestępstwa w stosunku do towaru o znacznej wartości, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5.
Jessica Audi
2 lata temu
Dobrodziejka...
Plim
2 lata temu
Super, zaspokaja moją największą w tej chwili potrzebę, już pędzę po dres.
Stylista
2 lata temu
Paskudne te jej ciuchy, na lata 80 - te, mało komu taki styl pasuje. A te dresy... Na targu są lepsze za 1/10 ceny...
Twoj nick
2 lata temu
Kazdy probuje cos zarobic, posypaly sie kontrakty, firma nie dziala, dziwicie sie? Wiele osob znanych sprzedaje teraz cos, zmienia asortyment w sklepach online.
Jjvcxxx
2 lata temu
Weź dziewczyno zacznij myśleć....
Janka
2 lata temu
Moze bys maseczki szyla a nie takie paskudne dresy pusta dziewucho!
Abc
2 lata temu
Podoba mi się kolor czarny. Jeśli do domu do zabawy z dzieckiem i gotowania , sprzątania. 2 nastepne nie praktyczne. Bluza też nie praktyczna przez to że szeroka. Powinna być dłuższa i że ściągaczem. Od takich krótkich mogą tylko nerki boleć jak nie teraz to za kilka lat.
bEUYLFQb
dno
2 lata temu
Głupole z honorami salony. wyższa kadra techniczna na zmywak myć głupolom gary. To tręd popierany przez elity polityczne Polski od trzech dekad.
olo
2 lata temu
Idiotka, dla ludzi akurat teraz tylko limonkowych dresów brakuje
Maks
2 lata temu
Zaprojektuj dla siebie nowy mózg !
ret
2 lata temu
199 zł za tshirt... no pozdrawiam i życzę pozwodzenia.
ass
2 lata temu
do pustaka nie dotarlo ze jest juz nikim czyli tym czym zawsze byla
Jehv
2 lata temu
Szok czekam aż celebrytki zaczną narzekać jak nie mają za co żyć ...żałosne
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUYLFQU
bEUYLFQV
bEUYLFQW
bEUYLFQX
bEUYLFQY
bEUYLFQD