Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenek KLNIE w finale "Iron Majdan": "Ten program mnie WKU*WIA. SPIER*ALAJ. SAM SE TO RÓB!"

192
Podziel się:

Poszło o to, kto jest szefem. "Małgonia, sorry, już mnie to zaczyna wku*wiać" - próbował bronić się Radzio. Trąci "Warsaw Shore"?

Żadne z dotychczasowych wyzwań nie zakończyło się w tak spektakularny sposób. W finałowym odcinku Iron Majdan, pod wodzą Fernando Canales Etxanobe, Małgosia i Radek przygotują kolację dla ważnych gości. Trudno jednak wydawać posiłki klientom, kiedy nie wiadomo, kto jest szefem w kuchni. Gosia z Radkiem ewidentnie nie wytrzymują już napięcia, co będzie bardzo wyraźnie słychać w języku, który zacznie wkradać się do dialogów. Grali pod kamerę, czy faktycznie w stresujących sytuacjach prezentują poziom rodem z Warsaw Shore?

KOMENTARZE
(192)
gość
4 lata temu
Wiadomo, że wszystko jest reżyserowane, ale jako włoskie małżeństwo są bardzo przekonujący. Pewnie w realu też między nimi iskrzy.
gość
4 lata temu
skoro używa wulgaryzmów, to jest kobietą z krwi i kości??? Boże, do czegośmy doszli w 2018 roku...
gość
4 lata temu
Nie wiem Moze je żyje w jakimś innym świecie ale nigdy nie powiedziałam do meza spierdalaj... mozna sie mega klucic ale z szacunkiem...
ada
4 lata temu
Barany to jest wszystko wyreżyserowane .
Bucho
4 lata temu
Najbardziej irytująca kobieta w TVN, ja się wydrze to przełączam na Starożytnych Kosmitów
Najnowsze komentarze (192)
Alek
4 lata temu
Iron szmajdan i rozenkówna - kupa goowna.
gość
4 lata temu
reżyserowana ustawka - oglądalność wzrasta jak się ku....wi
ja to ja
4 lata temu
dama pełna gębą i z pełnymi gaciami! ha, ha, ha
Telewidz
4 lata temu
I ma rację, bo ten program to shit!
Critix79
4 lata temu
Z chama ,pana,nie zrobisz. Z pana, chama, zrobisz. Kulturę ,ma się w sobie, człowiek kulturalny,sam nawet mega wściekły nie zaklnie. Znam ludzi na takim poziomie intelektualnych,że nawet się nie kłócą, bo to poniżej kultury. Wszystko można załatwić rozmową. Kiedyś jednemu powiedziałem ,może c****e trochę kultury, do kobiety mówisz. Ale jak p***l na patola natrafi, cóż kultura patologiczna,ma inny rodzaj swoistej kultury na K, na Cha i na P.
Critix79
4 lata temu
Na twoje miejsce Goniu Małgoniu jest Tysiące chętnych młodych kobiet naturalnych, urokliwych i zdolnych. Par Celebryckich też nie brakuje,by was zastąpić. Jak Ci się NIEPODOBA ZAMKNIJ KLAMKĘ TVN. Czy będzie ktoś płakał za Gonią Małgonią ,chyba NIE.
gość
4 lata temu
RADEK NAUCZ SIE ANGIELSKIEGO WSTYD
gość
4 lata temu
To jest prawdziwy poziom intelektualny the lady....
gość
4 lata temu
Stara sprzątaczka obrosła już w piórka
gość
4 lata temu
Projekt ,,Lady,,🤣
gość
4 lata temu
jaka moneta taki brzęk...
gość
4 lata temu
Wezcie to glupie kurwisko ikez mozna katowac ludzi ta odmozdzona plastikowa baba ona nie ma mozgu
gość
4 lata temu
chora to jestes ty kostrzewska !!!!!!!!
gość
4 lata temu
Ksiezniczka plebsu i wiesnikow focha strzela nie do wiary w*****a ja program to ona w*****a narod jaka pycha nie trzeba byc psychiatra zeby widziec ze to chore zakompleksione pudlo sztuczne jest glupie i prozne panie Miszczak ale pan wioche lansujesz zenada ci to jest to cos i jeszcze jej placa za g*****e porazka tvn nie ogladam przez tych pasztetow
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie