Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Uśmiechnięta Agnieszka Woźniak-Starak zaprasza na swoją audycję radiową: "Trochę się stresuję"

169
Podziel się

Dziennikarka zapowiada, że na antenie będzie poruszać "ważne, życiowe tematy".

Uśmiechnięta Agnieszka Woźniak-Starak zaprasza na swoją audycję radiową: "Trochę się stresuję"
bDavbmYB

W sierpniu tamtego roku Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła osobisty dramat. Jej mąż, Piotr Woźniak-Starak, zginął w wypadku na jeziorze. Tragedia wstrząsnęła prezenterką, która wycofała się ze wszystkich zawodowych projektów i przez jakiś czas w ogóle nie pojawiała się publicznie.

Od tragedii minęło już siedem miesięcy i Agnieszka powoli wraca do życia oraz podejmuje się nowych wyzwań zawodowych. Ostatnio poprowadziła premierę filmu Sala samobójców. Hejter.

bDavbmYD

Burza oklasków po pokazie ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka

Dziennikarka nie chce jednak póki co wracać do telewizji. W jednym z ostatnich postów na Instagramie zasugerowała za to, że niebawem usłyszymy ją na antenie internetowej stacji radiowej. Teraz zdradziła więcej szczegółów i zaprosiła na swoją audycję.

Jutro o 16:00 na żywo w @newonce_radio premiera mojej audycja Life Balance. Trochę się stresuję, bo co tydzień będziemy podejmować ważne, życiowe tematy, co zawsze wiąże się z pewną odpowiedzialnością. Mam nadzieję, że ci z Was, którzy tak samo jak ja szukają odpowiedzi na różne pytania, znajdą w tych rozmowach coś wartościowego - napisała.

Agnieszka tajemniczo zapowiedziała pierwszego gościa.

bDavbmYJ

Cieszę się, że wracam do radia. I że w pierwszej audycji porozmawiam właśnie z nią. Nie chcę zdradzać za dużo, więc powiem tylko tyle, że ma na imię Magda i jej historię powinni poznać wszyscy. Do usłyszenia!

W komentarzach fani cieszą się, że będą mogli usłyszeć Agnieszkę i kibicują jej: "W końcu widać radość w oczach", "Powodzenia", "Da pani radę!" - piszą.

Będziecie słuchać audycji Agi?

bDavbmYK
bDavbmZe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(169)
Ewa
7 miesięcy temu
Ale porobiona Nos trzyma się na dobre slowo.
Susi
7 miesięcy temu
Ładna jest, ale siebie już nie przypomina. Naprawdę to takie fajne nie być sobą?
Hmm
7 miesięcy temu
Żałoba żałobą ale nosek trzebabylo zrobic!
bDavbmZf
Nnnn
7 miesięcy temu
Znowu nowy nos ?????
Mumia
7 miesięcy temu
Pani mumia
Najnowsze komentarze (169)
gosc
7 miesięcy temu
ale ona sztuczna,cala twarz przerobiona
Mary
7 miesięcy temu
Pomijając Wasze żałosne komentarze o jej wyglądzie, uważam, że takie audycje zawsze się przydadzą. Co człowiek to inne historie i doświadczenia. Czasem takie rzeczy mogą bardzo podnieść na duchu, kiedy ktoś czuje, że jest w sytuacji bez wyjścia. A myślę, że ludzie jej zaufają, bo sama dochodzi do siebie po osobistej tragedii. To szczerze budujące, że wśród masy bezsensownego, krzywdzącego hejtu, jest mnóstwo osób, które tak po ludzku życzą jej szczęścia i siły. Tak powinno być. Powinniśmy się wspierać, bo po pierwsze - karma, a po drugie wszyscy przecież chcemy tego samego - być szczęśliwi.
wiki
7 miesięcy temu
pierwszy temat ,,jak sprzątnąć męża swojej teściowej''.chętnie posłucham :)))
zoria
7 miesięcy temu
Miejsce mumii jest w Egipcie,a nie w radio
lubię
7 miesięcy temu
Mam nadzieję,ze Aga ma na wasze hejtowanie jej osoby wy...bane! Jest piękna,mądra i bogata.Ma wszystko czego zapewne nie wy,szczury
ola
7 miesięcy temu
wiele wylanych lez zmienilo ja troche wizualnie!!
gość
7 miesięcy temu
Okropnie się na nią patrzy, zęby kompletnie zmienione, twarz jakaś napuchnięta, wygląda nieciekawie. Dobrze że przerzuciła się na radio, tam nie trzeba wyglądać, bo ten jej okropny look jakoś niweczył wszystko co robiła.
Żona
7 miesięcy temu
A czym pozakrywala siniaki po ukłuciach lub cięciach . ? Teraz takie zabiegi robią jak zupki chińskie . Expresowao ? Bo nie wiem
bDavbmYX
Mamam
7 miesięcy temu
Kaśka Stankiewicz .
Agnieszka
7 miesięcy temu
Cała przerobiona do siebie w ogóle już nie podobna szkoda...
Już i nóż
7 miesięcy temu
Jak Stankiewicz . Podobna do niej jak tra Ła Ła
Ja3
7 miesięcy temu
Nowe zęby, usta, broda, policzki nos.....
Marlena
7 miesięcy temu
Jest Pani piękna kobietą i życie toczy się dalej......proszę nie czytać zazdrosnych komentarzy, to ludzie którzy nie potrafią osiągnąć niczego i tylko swoim wrogim nastawieniem do innych niszczą wszystko co piękne i lepsze od nich. W trudnych chwilach pomaga hobby i uprawianie sportu.Osobiście pomaga. Życzę wytrwałości .........
to ja
7 miesięcy temu
z jej glosem??? do radia??? obiektywnie mowiac: NIEEEEEE!!!
...
Następna strona
bDavbmZz