Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Rozgoryczeni fani Jessiki Mercedes WYPRZEDAJĄ ubrania Veclaim!

669
Podziel się

Wielu klientów blogerki postanowiło otwarcie zbojkotować jej firmę po aferze z podwójnymi metkami.

Rozgoryczeni fani Jessiki Mercedes WYPRZEDAJĄ ubrania Veclaim!
Fani wyprzedają ubrania Veclaim (ONS, Instagram @jemerced)
bDIJhXUB

W piątek Jessica Mercedes nieoczekiwanie znalazła się w centrum medialnego skandalu. Za sprawą odkrycia jednej z instagramerek okazało się bowiem, że produkty jej firmy odzieżowej Veclaim wcale nie są produkowane jedynie w Polsce. Firma nawiązała współpracę z tanią marką Fruit of The Loom, a na koszulki ich produkcji naszywała własne, "luksusowe" metki.

bDIJhXUD

Sprawa miejsca produkcji ubrań Veclaim już zdążyła wywołać prawdziwą burzę w sieci. Jessica wielokrotnie zapewniała bowiem swoich fanów o najlepszej jakości wykorzystywanych do produkcji jej kolekcji materiałów. Podkreślała również, że jej projekty powstają w rodzimych zakładach, wspierając jednocześnie polskich przedsiębiorców.

Wielu wielbicieli blogerki w obliczu medialnej afery wokół jej marki, poczuło się więc zwyczajnie oszukanych. Jako że Jessica konsekwentnie usuwa ze swojego instagramowego profilu negatywne komentarze, niektórzy z zawiedzionych klientów postanowili dać wyraz swojemu niezadowoleniu w inny sposób.

Jak się okazuje, wiele rozczarowanych fanek zdecydowało się otwarcie zbojkotować markę Jess i sprzedać posiadane ubrania projektu Veclaim.

bDIJhXUJ

Rozgoryczone internautki w swoich wpisach podkreślały, że dokonały zakupu, oczekując tak głośno zachwalanej przez Mercedes świetnej jakości produktów, dodatkowo wykonanych w polskich szwalniach. W obliczu ostatnich doniesień wiele z nich spotkało poważne rozczarowanie. Niektóre postanowiły więc wystawić projekty Jemerced na sprzedaż za pośrednictwem popularnej aplikacji.

Okazuje się, że w obliczu medialnego zamieszania, z oficjalnej strony internetowej Veclaim zniknęła już informacja o produkcji w polskich zakładach.

Myślicie, że Jessica już wkrótce odpowie rozczarowanym fanom?

bDIJhXUK
bDIJhXUL
bDIJhXVe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(669)
gosc
9 miesięcy temu
i kto kupi ten syf heh
hej
9 miesięcy temu
200 zl za taki baadziew? kto to kupuje? chyba tylko ludzie, ktorzy maja kompleksy i chca zaistniec w "dziwny" sposob, bo wydaje sie im, ze to "modne" i "trendy". Zalosne. Afery z metka nawet nie skomentuje, to oczywiste, ze to nieetyczne.
gug
9 miesięcy temu
kolejny żal... a wy się daliście nabrać... Koniec z influencerami oni tylko oszukują
bDIJhXVf
Leokadia
9 miesięcy temu
Jessica trabant to brzmi super
Eee
9 miesięcy temu
Kupują frajerzy a Dżesika robi sobie marmurową wannę w swoim apartamencie.
Eugenia
9 miesięcy temu
Jessica Mercedes to w rzeczywistości Dżesika Grażyna Passat.
llllll
9 miesięcy temu
czuję, że zbliża się jej mocny upadek :D
TYMEK SZYDLO
9 miesięcy temu
Dzesika Volkswagen Polo z premedytacja zaladowala swoich fanow (czytaj frajerow) w bambuko. Ale z drugiej strony frajerzy po to sa zeby ich ladowac w bambuko. Bravo Dzesika!
no, ja
9 miesięcy temu
jak nie szafiarka, to influencerka, a naiwniacy wszystko kupią. Po jednej stronie cwaniara po drugiej jeleń zrobiony w bambuko
dominika
9 miesięcy temu
Żeby zbojkotować to powinni spalić na ognisku albo sprzedawać za złotówkę...
Nika
9 miesięcy temu
Polskie, solidne marki odzieżowe powinny wystąpić teraz z pozwem zbiorowym o odszkodowanie za zepsuty wizerunek.
e32
9 miesięcy temu
Niezależnie od etycznego aspektu działań tej Pani , czy nadal nie wiecie, że wszystko na świecie kosztuje dolara a marketing robi z tego produkty warte 100 dol ? Kwoty przypadkowe, aby zobrazowac mechanizm.
oleander
9 miesięcy temu
To oszustka, powinna iść siedzieć
bDIJhXUX
marksizm kltr
9 miesięcy temu
Kolejna celebrytka cwaniara. Ukradła i oszukała kolejny raz. Pierwszy raz ukradła nazwę "Mercedes" żeby szybko robić zasięgi. Oszukała ponieważ to nazwisko przybrane, fejkowe. Teraz oszukuje i kradnie nadal tylko w inny sposób.
...
Następna strona
bDIJhXVz