Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Rozmarzona Edzia z "Królowych życia" świętuje rocznicę ślubu z Adasiem: "Co Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela" (FOTO)

93
Podziel się:

Na miejscu nie zabrakło też jej "najlepszej psiapsi", Dagmary Kaźmierskiej. Piękna uroczystość?

Rozmarzona Edzia z "Królowych życia" świętuje rocznicę ślubu z Adasiem: "Co Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela" (FOTO)
Edzia z "Królowych życia" wspomina ślub z Adasiem (Instagram.com)

Program Królowe życia nieoczekiwanie cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów stacji TTV. W ramach formatu możemy obserwować losy "nieprzeciętnych i przebojowych ludzi", wśród których znaleźli się m.in. skazana w przeszłości Dagmara Kaźmierska, wytatuowana od stóp do głów Adrianna Eisenbach czy nieprzypominająca dawnej siebie Sylwia Peretti.

Na kawałek medialnego tortu załapała się też niejaka Edyta Nowak, najlepsza przyjaciółka "królowej życia" Dagmary Kaźmierskiej. Swego czasu bliskie relacje między nimi nieco się rozluźniły, jednak wkrótce udało im się pogodzić, oczywiście w towarzystwie kamer. Sporo działo się też w życiu prywatnym Edzi - wyszła za mąż za Adama i oczekiwała nawet dziecka, którego niestety nie udało jej się donosić.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska o fenomenie "Królowych życia": "Zawsze byłam gwiazdą"

Choć w życiu Edzi nie brakowało ostatnio przykrych wydarzeń, to jest jednak coś, co poprawiło jej humor. Kilka dni temu przyjaciółka Dagmary świętowała bowiem rocznicę ślubu kościelnego z Adasiem, czym pochwaliła się na Instagramie. Do posta dołączyła kilka zdjęć z ceremonii oraz jedno wykonane podczas rytuału robienia selfie ze swoją najlepszą "psiapsi".

Nasza pierwsza rocznica ślubu kościelnego. "Co więc Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela" - napisała, a fani szybko rzucili się do składania gratulacji.

Radości ze ślubu przyjaciółki z Adamem nie kryła też swojego czasu Dagmara, która była oczywiście obecna na ceremonii.

Cieszę się, że jest z Adasiem, bo od niej bije teraz radość. Adaśka znam kupę lat. Adaśko jest mechanikiem samochodowym. Fajnie Edzię widzieć, że jest zadowolona. Adaśko jest też w ogóle fajny chłopak, towarzyski. Nie ma, że się nadąsa, że ktoś przyjdzie, że ja sobie o 12 w nocy np. przychodzę do nich na herbatę - mówiła w programie.

Dołączacie się do gratulacji fanów?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(93)
Panbuk
2 lata temu
No takiej damy i dżentelmena to nie będe rozdzielał
Julia
2 lata temu
Pięknie, w kazdym wieku mozna być szczęśliwym.
Mgm
2 lata temu
Miło że są szczęśliwi.W obecnych czasach to rzadkość.Powodzenia.
Martyna
2 lata temu
o tak to Edyta powinna być królową a nie jakieś Peratti czy jak im tam...
Ella
2 lata temu
Wyglądają na szczęśliwych i zakochanych. Tak trzymać, szczęścia!!!
Najnowsze komentarze (93)
Emka
2 lata temu
Dużo osób narzeka na małżeństwo, jednak to jest piękna sprawa jak widzisz jak ta druga osoba o Ciebie dba i kupuje Ci irobota byś nie musiała dźwigać ciężkiego odkurzacza. Jak rano robi Ci kawę i śniadanie. Jak jesteś smutna to pociesza. Jak masz zły dzień to służy swoimi ramionami byś mogła się przytulic.
Margines z $
2 lata temu
Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu skierował do Sądu Okręgowego w Świdnicy akt oskarżenia przeciwko tymczasowo aresztowanej 34–letniej Dagmarze K. – mieszkance Kłodzka, zarzucając jej założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą mającą na celu nakłanianie i zmuszanie kobiet do uprawiania prostytucji oraz czerpanie z tego korzyści majątkowych. Na ławie oskarżonych zasiądzie również sześć innych osób współdziałających z Dagmarą K. w popełnianiu przestępstw. W toku śledztwa ustalono, że Dagmara K. od 2005 roku do chwili zatrzymania przez policję w marcu 2009 roku w miejscowości Szalejów w powiecie kłodzkim prowadziła agencję towarzyską funkcjonującą pod nazwą „Heidi”. Od 2006 roku przestępcza działalność oskarżonej przyjęła formę zorganizowanej grupy przestępczej założonej i kierowanej przez nią, w skład której wchodziły cztery inne osoby - formalnie i nieformalnie zatrudnione przez oskarżoną. Ich zadaniem było werbowanie kobiet do pracy w agencji, ochrona lokalu, organizowanie transportu dla kobiet świadczących usługi seksualne poza lokalem czy rozliczanie czasu ich pracy. Ustalono, że w tym czasie świadczeniem usług w lokalu „Heidi” zajmowało się co najmniej 14 kobiet. W lokalu obowiązywał ustalony przez oskarżoną cennik, przy czym kobieta za świadczenie usług seksualnych otrzymywała zwykle 50 % ustalonej kwoty, pozostała cześć przeznaczona była dla Dagmary K. W przypadku odmowy świadczenia usług lub chęci odejścia z agencji, na kobiety nakładane były przez oskarżoną „kary pieniężne”, stanowiące z reguły równowartość utraconego przez nią w związku z tym zarobku. Oskarżona i współdziałający z nią w grupie mężczyźni doprowadzili ponadto siedem kobiet do uprawiania prostytucji w wyniku przemocy, groźby lub wykorzystując przymusowe położenie i stosunek zależności wynikający z nałożenia wielokrotnych kar finansowych. Ustalenia śledztwa pozwoliły także na przyjęcie, że Dagmara K. dwukrotnie dopuściła się zbrodni polegającej na handlu ludźmi. Oskarżona zażądała bowiem równowartości kwoty 5000 euro w zamian za swoją zgodę na zaprzestanie uprawiania prostytucji przez dwie zatrudnione w agencji kobiety od mężczyzn, którzy emocjonalnie związali się pokrzywdzonymi i chcieli aby odeszły one z agencji.
gość
2 lata temu
Edzia fajna, najbardziej mnie wkurza ta Peretti .
G.Sz
2 lata temu
Wszystkiego najlepszego Edzia. Tez bralam slub na Gorze Wszystkich Swietych. Piekny kościółek i ogolnie nasze teteny sa piekne.
vcxz
2 lata temu
a to ona panienka byla do 60?
Karol
2 lata temu
lubie Edzie
Kuba
2 lata temu
Ta Edzia to taka zrzęda i maruda że brak słów, dziwię się że ją ktoś chciał 😃
gość
2 lata temu
telenowela dla Grażyn
Kinga Rósin
2 lata temu
Boże kto chciał tą Edzie?
Barbi
2 lata temu
Obie fajne babki bardzo je lubie👍👍👍
Aka
2 lata temu
Nie mam pojęcia ile te kobiety mogą mieć lat, zajechanie 40-tki albo mocno zrobione 60.
Lucky
2 lata temu
Szczęścia i zdrowia dla was adasko wydaje się fajnym facetem więc musi być dobrze
Jaro
2 lata temu
One takie królowe życia jak ja król 🤣🤣🤣
Lolek
2 lata temu
Kreowanie kołtuństwa. Masakra!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie