Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Samuela "nie chcę żydostwa i LGBT" Górska WYSZŁA ZA MĄŻ! Jej ukochany też brał udział w "Top Model" (ZDJĘCIA)

116
Podziel się:

Samuela Górska, niegdyś uczestniczka "Top Model" i dziewczyna Antka Królikowskiego, a potem gorliwa fanka Konfederacji i przeciwniczka "żydostwa i LGBT", niedawno stanęła na ślubnym kobiercu. Wraz z Rafałem Torkowskim ślubowali sobie miłość i wierność przed ołtarzem, o czym poinformowali przy okazji fotorelacji na Instagramie.

Samuela "nie chcę żydostwa i LGBT" Górska WYSZŁA ZA MĄŻ! Jej ukochany też brał udział w "Top Model" (ZDJĘCIA)
Samuela "nie chcę żydostwa i LGBT" Górska wyszła za mąż za ukochanego. On też był w "Top Model" (Instagram.com)

Kilka dni temu minął dokładnie rok od kontrowersyjnego wyznania Samueli Górskiej, niegdysiejszej uczestniczki "Top Model" i byłej dziewczyny Antka Królikowskiego. To wtedy do sieci trafił filmik ze spotkania Konfederacji, na którym modelka wyznała, że popiera wspomnianą formację i "nie chce żydostwa i LGBT". Konsekwencje jej słów były spore i mowa tu nie tylko o gigantycznej medialnej aferze.

Miesiąc po wspomnianym wydarzeniu Samuela Górska powróciła do mediów z nowym wyznaniem, tym razem mianując się "bardzo tolerancyjną osobą". Twierdziła wówczas, że padła ofiarą medialnej manipulacji i de facto zyskała na publikacjach na swój temat, bo "lewica zrobiła jej reklamę wartą setki tysięcy złotych". Nadal nie jesteśmy tylko pewni, czy na pewno jest się czym chwalić...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wywiad Fabijańskiego: kulisy, konsekwencje i oświadczenia

W czasie medialnej burzy, a także przed nią i po niej, u boku Samueli trwał jej partner, Rafał Torkowski. W trudnych chwilach stawał zresztą w jej obronie i żalił się, że padła ofiarą nagonki z powodu poglądów. Ostatecznie sprawa ucichła, a Górska i jej ukochany zniknęli z czołówek portali plotkarskich. Wygląda na to, że dziesiątki krytycznych publikacji jedynie scementowały ich związek.

Od tej pory Samuela co prawda pozostawała aktywna na Instagramie, jednak wyraźnie unikała rozgłosu, którego ciemną stronę poznała aż za dobrze. Teraz dowiadujemy się natomiast, że w jej życiu prywatnym zaszła poważna zmiana, bo od dwóch tygodni może się już nazywać panią Torkowską. Na instagramowy profil politycznej celebrytki trafiła seria zdjęć ze ślubu, podczas którego obiecywała Rafałowi miłość i wierność po grobową deskę.

Z opisu posta dowiadujemy się, że para powiedziała sobie "tak" 8 lipca, a ich wielki dzień odbył się w miejscowości Złotokłos. Na serii ujęć widzimy, jak świeżo poślubieni małżonkowie mówią "tak", wymieniają się obrączkami, a następnie całują na oczach księży i zgromadzonych w kościele gości. Wśród nich prawdopodobnie zabrakło Antka Królikowskiego, który mierzy się obecnie z własnym kryzysem wizerunkowym.

Czego im życzycie na nowej drodze życia?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(116)
haha
rok temu
z takim imieniem odważne wyznania
Salmonella
rok temu
Okropny charakter albo po prostu niedouczenie, brak wiedzy. Podejrzewam, ze gdyby poprosić o wyjaśnienie dlaczego neguje Żydów, nie potrafilaby zaargumentować. Bieda umysłowa
Andik
rok temu
No… nienawisz i fo kosciola, jak to pasuje w tych czasach! 👍
Tyle
rok temu
Tego, czego ona życzy innym.
????
rok temu
Skąd Królikowski bierze te wszystkie słabobystre panny?
Najnowsze komentarze (116)
JarlArtsGard
2 miesiące temu
Ciekawe dlaczego ta pani tak nie lubi "żydostwa",a pod ołtarzem jakiego boga brała ten ślub,bo na Światowida mi nie wygląda!
Kleryk
2 miesiące temu
Czy to ta pani która ma profesurę jak docent Bosak ?
Bacha
3 miesiące temu
Samuela powinna być tolerancyjna skoro jest osobą wierzącą. Po co brałaś ślub w kościele.
Max
rok temu
Popieram i panią Samuele
I tyle
rok temu
Stupid girl.
Zając
rok temu
Wysypu króliczków życzę.
gosc
rok temu
rok dwa i rozwod
Mmm
rok temu
Ciekawe poglądy gdy ma się takie imię;))
entrium
rok temu
Niesamowitej urody dziewczyna, szkoda, że już zajęta.
Polka
rok temu
Lubię ją! Dobrze prawi! Proszę pozwolić jej mówić, co myśli, bo to jest prawda!
Co to?
rok temu
A co to za nikt?
Lukasz
rok temu
Lubię ją
Hangman
rok temu
Nie życzę szczęścia.
Lolek
rok temu
No, nareszcie ktoś odważył się powiedzieć prawdę.
...
Następna strona